320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    capello kohta tuleb öelda seda, et olgu see mäng milline tahes, kuid ....

    fucking better to win ugly than lose beautifully!!!!

    ja vaadake tabeliseisu. vägagi kena ju.

    Kommentaar


      Algselt postitas maanus Vaata postitust
      Saan aru, et tänaõhtune tähelepanu koondub kõikjale mujale kui Kiievi ja Real Madridi mängule aga hea uudis sellegi poolest kellelegi ,kui pole enam grupis millegi eest võidelda, sega suht palju lahedaid noori on saadetud Ukrainasse.

      Võimalik väljapakutud kooseis:
      Goalkeepers: Casillas, Diego Lopez, Adan
      Defenders: Salgado, Mejia, Roberto Carlos, Raul Bravo, Torres, Sergio
      Midfielders: Beckham, Diarra, Robinho, Javi Garcia, De la Red, Nieto, Adrian Gonzalez.
      Forwards: Van Nistelrooy, Cassano, Ronaldo, Mata
      Formatsioonidest oska midagi pakkuda aga mida rohkem uusi näha oleks seda huvitavam oleks mängu vaadata.
      Ma arvan et Ronaldo, Beckham, De la Red on kindlasti algkooseisus. Siis veel paar tavalise algkoosseisu meest ja paar mängijat Real Madrdi B koondisest.
      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
      Algselt postitas taku*
      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

      Kommentaar


        Võimalik algkooseis:Iker Casillas; Míchel Salgado, Miguel Torres, Álvaro Mejía, Roberto Carlos; David Beckham, Mahamadou Diarra, Rubén de la Red, Robinho; Antonio Cassano, Ronaldo.
        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
        Algselt postitas taku*
        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

        Kommentaar


          Kindel algkooseis siis: Lopez; Salgado, Torres, Mejia, Roberto Carlos; Nieto, Beckham, De la Red, Diarra; Ronaldo, Cassano
          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
          Algselt postitas taku*
          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

          Kommentaar


            wtf..Reali kodukas näitab et Becks vasakäär(!) ja De la red paremal..väha vastupidi ei peaks olema v?

            Kommentaar


              Capellole kinga rsk. Ei saa aru mida täna üritas. Kaotada? Viis-kuus põhimeest väljas ja mingid täiesti arusaamatud vahetused.

              Teine koht gruppis ning loodan, et tuleb Chelsea, Lyon või Valencia (arsenal käiks kah ehk kui võidavad grupi ning sama ManU kohta).

              Kommentaar


                Algselt postitas dannar Vaata postitust
                Capellole kinga rsk. Ei saa aru mida täna üritas. Kaotada? Viis-kuus põhimeest väljas ja mingid täiesti arusaamatud vahetused.
                Kuna tabelis pole nagu eriti võimalik seisu parandada(ma ei usu, et Lyon Steauale kaotab), siis ma arvan et ta annab lihtsalt noortele mängu praktikat Meistrite Liigas. Sest tegelikult vahet pole ju kui kaotame, tabelis ei muuda see midagi, uued mehed on nii võrd kui võrd rõõmasad, et
                mängida said, ainult team morale võib langeda.
                Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                Algselt postitas taku*
                Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                Kommentaar


                  Algselt postitas kape4 Vaata postitust
                  Kuna tabelis pole nagu eriti võimalik seisu parandada(ma ei usu, et Lyon Steauale kaotab), siis ma arvan et ta annab lihtsalt noortele mängu praktikat Meistrite Liigas. Sest tegelikult vahet pole ju kui kaotame, tabelis ei muuda see midagi, uued mehed on nii võrd kui võrd rõõmasad, et
                  mängida said, ainult team morale võib langeda.
                  ahsoo. siis küll

                  Kommentaar


                    ot aga Valencia ei saa ju tulla?
                    Catalunya is not Spain!

                    Kommentaar


                      Lyon ka vist mitte ju...
                      Samast grupist ja samast riigist ei saa vist teises ringis kokku minna. Või ma eksin?
                      "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                      RocknRolla (2008)

                      Kommentaar


                        Ma arvan, et Chealse, Bayern, Liverpool, Valencia, Man. United, Arsenal ja Milan võivad vastasteks tulla, sest need tiimid on ju alagruppide võitjad.
                        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                        Algselt postitas taku*
                        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                        Kommentaar


                          Ma ka eile hakkasin kahtlema jalugesin igaksjuhuks UEFA kodukalt üle ja praegu esimene väljalangenmise ringi paarid loositakse ja nii, et samast grupist ja rigist ei saa kokku, ehk siis Manu - Real on võimalik või Valencia - Inter pühkimaks mälust toda eelmist omavahelist halba jalgaplli mälestust.
                          Felix: Oh, bollocks!
                          Elmo: Dog's bollocks?
                          Felix: No, just plain fucking bollocks!
                          Elmo: No dog involved?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas dannar Vaata postitust
                            Capellole kinga rsk. Ei saa aru mida täna üritas. Kaotada? Viis-kuus põhimeest väljas ja mingid täiesti arusaamatud vahetused.

                            mis vahet seal on?

                            sevilla mäng on palju olulisem nv-l. ja räägitakse et keskväljapaar saab olema emerson-becks, kuna diarral on bänn ja gutil vist veel keps ei kanna.

                            Kommentaar


                              Ok. Hüsteeritsen veel punasemalt ja puust..


                              Kuradi Capello.... Ei saa aru mida t&#228;na &#252;ritas. Kaotada? Viimasel minutil p&#228;&#228;stsime &#252;liigava m&#228;ngu &#228;ra. Viis-kuus p&#245;himeest v&#228;ljas ja mingid t&#228;iesti arusaamatud vahetused. De La Red <-> Javi Garcia (Beckham peale postil&#246;&#246;gi suurt asja nagu ei teinudki imo, paar korda jooksis palliga kuid tavaliselt kaotas); Nieto <-> Valero (samas Cassano oli suhteliselt kehvake)

                              Teine koht gruppis ning loodan, et tuleb Chelsea, Lyon v&#245;i Valencia (arsenal k&#228;iks kah ehk kui v&#245;idavad grupi ning sama ManU kohta).

                              Kommentaar


                                Kes veel aru ei saanud - Tervitan minu suurt eeskuju h&#252;steeritsemise alal Tanelit.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X