320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Pöörduks Madridi fännide poole küsimusega. Mismooodi kodumängudele piletit on võimalik saada? Siis pean silmas võimalust saada mõnele kevadisele kodumängule pilet - kas on mingeid kanaleid, et see juba praegu oleks võiimalik välja osta. Kui ei, siis millal on esimene aeg, millal hakatakse pileteid müüma? Kuidas Madridis selle asjaga on - kodulehelt näen ainult "next game2 all pileteid. Samal ajal Espanyolile võiks osta juba kogu khooaja kodumängudele. Oleks kena, kui keegi, kellel on kogemusi jagaks oma infot.

    Kommentaar


      Algselt postitas Aramis Vaata postitust
      Pöörduks Madridi fännide poole küsimusega. Mismooodi kodumängudele piletit on võimalik saada? Siis pean silmas võimalust saada mõnele kevadisele kodumängule pilet - kas on mingeid kanaleid, et see juba praegu oleks võiimalik välja osta. Kui ei, siis millal on esimene aeg, millal hakatakse pileteid müüma? Kuidas Madridis selle asjaga on - kodulehelt näen ainult "next game2 all pileteid. Samal ajal Espanyolile võiks osta juba kogu khooaja kodumängudele. Oleks kena, kui keegi, kellel on kogemusi jagaks oma infot.
      ise pole kull ei Reali fann ega pole ka Bernabeul kainud, aga arvan et kaib samamoodi nagu laheksid Barca mangu vaatama ehk koige moistlikum oleks kohapeale minna ja sealt osta. kui nuud Classico pole, mis juba ara on toimunud, siis peaks mingi pileti ikka saama. ja eks neil ka ikka aastapaketid ole.
      Catalunya is not Spain!

      Kommentaar


        Et arvad, et sama päev koha pealt jätkub pileteid? Isegi, kui see on tõenäoline TOP6 duell Real-Sevilla?

        Kommentaar


          Algselt postitas Aramis Vaata postitust
          Et arvad, et sama päev koha pealt jätkub pileteid? Isegi, kui see on tõenäoline TOP6 duell Real-Sevilla?
          vat selles ma nii kindel enam pole. sul plaan Hispaaniasse jouda just samal paeval kui mang on? ma arvan, et kui plaanida piletiostu sama nadala alguses, siis peaks ka sellele haaravale mangule pileteid olema. tegelt peaks vaatama kusagilt statistikat kui palju hetkel on Bernabeu taituvus.
          Catalunya is not Spain!

          Kommentaar


            Mina käisin Bernabeul 2 aastat tagasi. Siis igatahes oli süsteem, et üksikpileteid hakati müüma 1 päev enne mängu. Me valisime spetsiaalselt mitte TOP duelli, vaid Zaragoza mängu (et kindlalt ikka pileti saaks) ja siis oli laupäeval kella 13ks, kui piletikassa avati, kassa ukse juurde mõõdukas järjekord tekkinud. Aga pileteid sai suht vabalt, kuigi pärast staadionil tühje kohti eriti nagu ei paistnud. Me ostsime kõige kallimad piletid ja saime suht norm kohad (VIP tsooni kõrvale), ilmselt kuhugi katuse alla saab vabamalt pileteid.

            Kommentaar


              Algselt postitas gelsu Vaata postitust
              Mina käisin Bernabeul 2 aastat tagasi. Siis igatahes oli süsteem, et üksikpileteid hakati müüma 1 päev enne mängu. Me valisime spetsiaalselt mitte TOP duelli, vaid Zaragoza mängu (et kindlalt ikka pileti saaks) ja siis oli laupäeval kella 13ks, kui piletikassa avati, kassa ukse juurde mõõdukas järjekord tekkinud. Aga pileteid sai suht vabalt, kuigi pärast staadionil tühje kohti eriti nagu ei paistnud. Me ostsime kõige kallimad piletid ja saime suht norm kohad (VIP tsooni kõrvale), ilmselt kuhugi katuse alla saab vabamalt pileteid.
              ma motlen, et kas neid pileteid isegi kusagilt suvalisest turismiinfopunktist voi a la piletilevist ei peaks saama? umbes nagu Barcelonas
              Catalunya is not Spain!

              Kommentaar


                Väga hea gelsu. Hea inff. No ma jõuan juba esmaspäeval ja selleks nädalavahetuseks, millal on Reali mäng on mul kaks igavamat alternatiivi ka ...zaragoza-santander ja espanyol-atletico ... Espanyol oleks logistiliselt parim ja ka pileti saamine on lihtsam. Aga ma olen valmis Reali mängu nimel pingutama. Kui keegi teab, mida Barcelonas Espanyoli koduplats endast kujutab ja mida antud mängust võiks arvata, siis andke märkku!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                  Kui keegi teab, mida Barcelonas Espanyoli koduplats endast kujutab ja mida antud mängust võiks arvata, siis andke märkku!
                  mida sa selle koduplatsi kusimuse all motled? stata on korralik, kuigi ehitati ju olumpiamangude jaoks ja sealt ka nimi, nii et ta paris see jalkastata pole ehk siis jooksurajad ja puha ka seal olemas, aga stata on stata. asub Montjuici mae kunkal, paris ilus vaatepilt sealt alla linnale. ja Espanyol-Atletico vastasseis on ka paris huvitav tegelt. aga noh muidugi Real-Sevilla on kovem lahing
                  Catalunya is not Spain!

                  Kommentaar


                    Selge..lihtsalt on ngu piinlik Barcelonas mängu vaadata ja mitte Nou Campil. Kahjuks aga parimad variandid Barca ja Valencia on see nädalavahetus võõrsil. aga kisub jua offtopicuks nii. Kui keegi oskab vveel Reali piletisüsteemi kohta inffi anda, siis andke teada.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                      Selge..lihtsalt on ngu piinlik Barcelonas mängu vaadata ja mitte Nou Campil. Kahjuks aga parimad variandid Barca ja Valencia on see nädalavahetus võõrsil. aga kisub jua offtopicuks nii. Kui keegi oskab vveel Reali piletisüsteemi kohta inffi anda, siis andke teada.
                      vaata siin on muidu netimuugikohad- siin
                      ja siin

                      kuigi minu arust on netis pakutavad hinnad ikka kovasti krobedamad kui kohapeal voi klubi enda kaudu osta.
                      ja eks neid netimuugikohti ole ka kumneid kui mitte sadu
                      Catalunya is not Spain!

                      Kommentaar


                        Ruudil oli ilus värav, aga kohtunikul on küll midagi viga!! Annab Cannavarole kollase(kokku punase), selle eest, et puudutab palli käega, kuid minu arust läks see pall selgelt Cannavarole piki nägu(silmade juurde) ja tal oli sealt täiega punane. Kohtunik on idioot ja Espanyolil on koduvile!!!
                        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                        Algselt postitas taku*
                        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                        Kommentaar


                          KOhtunikul oli seda olukorda raske näha, sest ta oli olukorrast psna kaugel, aga joonevello oli täiesti kindel, et tegu oli käega. Mulle tundus esialgu sama, kuid ühe nurga alt kordust nähes, võis vähemalt sealt leida, et mingit kätt polnud. Samas on Real ise ka paras käkk olnud ning vastased samamoodi. Luis Garcial võiks keegi muidugi mingi kondi murda

                          Kommentaar


                            Lõpus siis ka Kameni all. Idioodilt siis lausa 5 lisaminutit. Esimene poolaeg oli väga igav, aga lõpp läks küllaltki intrigeerivaks. Capello tahtis ikka väga seda võitu, kui lõppus mängis 5 puhast kaitsjat ja 2 rohkem kaitselist poolkaitsjat, aga võit ja 3 punna tabelis lisaks.
                            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                            Algselt postitas taku*
                            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                            Kommentaar


                              imho - mannetu esimene poolaeg, suurepärane teise poolaja algus, kui lüüakse ilus värav (sööt oli ilus, Guti vist) ja hoitakse hea surve peal ja luuakse võimalusi. Ja siis järsku ebaõiglane punane ja sinna kadus ilus mäng. Viimase 20 minutit umbkaitset mulle ka ei meeldinud. Üks-kaks sähvatust kontratest ja muud ei midagi. Espanyolil võimalusi jagus ja tuleb vist õnnelik olla, et 3 punkti ära võeti.
                              "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                              RocknRolla (2008)

                              Kommentaar


                                kas keegi oskab õelda kas täna mäng toimub?
                                Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                                Algselt postitas taku*
                                Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X