320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas eika Vaata postitust
    Ei mina saa Beckhami otsustest aru (minek Reali ja nüüd minek LA`sse). Mees, kellest oleks võinud tulla legend Manchesteris, lõpetab suvalise Djorkaeffina USA-s.
    no vaata kui palju ta raha saab. Naine saab ollikas ringi luusida ning Tom krjüüs elab kohe lähedal. Elu on lill.

    Kommentaar


      Algselt postitas ZhiT Vaata postitust
      £500,000 nädalas, pole paha : D
      Hmm... Kust USA klubi nii palju raha võtab? Ja kas seal mitte ei ole palkadel teatud piirangud? Seletage mulle keegi palun.
      "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

      RocknRolla (2008)

      Kommentaar


        Algselt postitas Maekas Vaata postitust
        Hmm... Kust USA klubi nii palju raha võtab? Ja kas seal mitte ei ole palkadel teatud piirangud? Seletage mulle keegi palun.
        Ma olen kuskilt lugenud, et kui tegu on välismaise nn. staarmängijaga siis tema palga suhtes piiranguid ei ole.

        Raha peaks ka Miki-hiire maal külluses olema.

        Kommentaar


          Tehingu hind on väidetavalt 250 miljonit dollarit.

          o m g! 250m dollarit?
          /

          Kommentaar


            Krt ma ei saa aru sellest sprotinetist. RM teeb suurpuhastust! WTF! Minu arust pole see küll mingi suurpuhastus, kui saadakse kaks uut noort mängijat (poolkaitse, ründaja) ja saadetakse kaks pinginühkijat(poolkaitse, ründaja) minema. Mõlemad ju suht vanad (jalgpalli kohta) ja nende mängu vrmi tglt ikka annab soovida. Aga Becku palk uues klubis on küll üsna krõbe. Täna siis võibolla Higuain algkooseisus. Loodame, et ilus mäng.
            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
            Algselt postitas taku*
            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

            Kommentaar


              Algselt postitas kape4 Vaata postitust
              Krt ma ei saa aru sellest sprotinetist. RM teeb suurpuhastust! WTF! Minu arust pole see küll mingi suurpuhastus, kui saadakse kaks uut noort mängijat (poolkaitse, ründaja) ja saadetakse kaks pinginühkijat(poolkaitse, ründaja) minema. Mõlemad ju suht vanad (jalgpalli kohta) ja nende mängu vrmi tglt ikka annab soovida. Aga Becku palk uues klubis on küll üsna krõbe. Täna siis võibolla Higuain algkooseisus. Loodame, et ilus mäng.
              Ära Marcelot, Carlose asendust, ära unusta.
              "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

              RocknRolla (2008)

              Kommentaar


                RM kodukal olev algkooseis siis: Lopez; RC, Cannavaro, Helguera, Ramos; Reyes, Robinho, Gago, Diarra; Higuain ja Hobu.
                Loetelu algab vasakust äärest.
                Pingil siis veel: Raul, De La Red, Emerson, Torres, Raul Bravo, Casillas ja Adan.
                Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                Algselt postitas taku*
                Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                Kommentaar


                  Nüüd on juba RM kodukal Cannavaro asendatud Torresega. Ja varemat meeste asetust on ka muudetud.
                  Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                  Algselt postitas taku*
                  Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                  Kommentaar


                    Taaskord ei ühtegi pealelööki väravale. Samas Betis ei suutnud ka väravale lüüa, aga nemad laksasid korra napilt mööda vähemalt. Samas täna vähemalt mõned mängijad pingutavad ning üritatakse mängida. Robinho on näiteks totaalses alavormis, Gago pole ka meeskonda sulandunud, Torres ei saa lihtsalt hakkama ja Ruud pole lihtsalt palli eriti saanud, lisaks veel mõned tobedad suu-ammuli suluseisu.

                    Higuain on täitsa hea olnud ja teinud paar ilusat liigutust. Diarra on keskväljal üsna nähtav, kuigi üritab alati esimese võimalusena palliga oma värava poole liikuda. Ülejäänud kaitse on üsna ok olnud, üllatavalt ka Bravo, kes pidi vigastatud RC-d asendama. Reyes on ka muidugi väga hea, nagu alati, poiss vähemalt üritab kogu hingest.

                    Oleks kuu aega tagasi mäng olnud, siis oleks olnud kindel, et teisel poolajal pannakse asjad paika, kuid tänaseks on minu optimism asendunud kerge skepsisega, et äkki suudetakse kuidagi 1:0 ära kobistada.

                    Kommentaar


                      Ja kust kohast sa vaatad seda?
                      "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                      RocknRolla (2008)

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Maekas Vaata postitust
                        Ja kust kohast sa vaatad seda?
                        hiinlaste sopcast

                        Kommentaar


                          No ma ei tea, kas mul on vist nett liiga aeglane või midagi muud, aga mina seda normaalselt tööle ei saanud. Vahel sain minuti jälgida, aga siis vajus asi jälle kokku...
                          "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                          RocknRolla (2008)

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Maekas Vaata postitust
                            No ma ei tea, kas mul on vist nett liiga aeglane või midagi muud, aga mina seda normaalselt tööle ei saanud. Vahel sain minuti jälgida, aga siis vajus asi jälle kokku...
                            mul läks ka ligi 10 minutit ootamist, enne kui normaalselt jooksma hakkas. kasutajaid oli üsna palju lihtsalt.

                            Kommentaar


                              Ma vaatasin ka sopcastiga, korra sain ppstreamiga ka, aga üle jäänd ei võtnud üldseelu sisse. Mäng oli suhteliselt niru. Aga üks tähelepanu väärne asi on see, et ühtegi kaarti ei saadud. Higuaini debüüt oli korralik. Aga Gago mäng pole päris see õige. Diarra ja Reyes olid täna suhteliselt head. Kuid RM mäng vajab veel parandusi ja loodame, et varsti on kõik jälle korras ja suudame oma võidud kätte saada.
                              Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                              Algselt postitas taku*
                              Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                              Kommentaar


                                Tegelt on normaalne, et Zaragoza vastu minnes on kõik äärekaitsjad väljas. Carlos ja Marcelo vigastet ning Salgado ja Ramos kaartidega, Cicinhost rääkimata. Kaitseliin saab suht huvitav olema, eriti kui Capello lubas Torrest kasutada.
                                "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                                RocknRolla (2008)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X