320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ertz Vaata postitust
    laen! aga kuhu??
    Ma pakun, et Al-ittihad teeks kõik, et Becksi poolaastakese endal hoida

    Kommentaar


      REAL MADRID-ZARAGOZA SQUAD LIST
      # Väravavahid: Iker Casillas & Diego Lopez.
      # Kaitsjad: Helguera, Cannavaro, Pavón, Mejia, Raul Bravo & Miguel Torres.
      # Poolkaitsjad: Diarra, Gago, Reyes, Robinho, Raul, Nieto, De la Red & Emerson.
      # Ründajad: Higuaín & Van Nistelrooy.

      Krt kaitse on meil Zaragoza vastu ikka väga niru.
      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
      Algselt postitas taku*
      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

      Kommentaar


        Algselt postitas dannar Vaata postitust
        Ma pakun, et Al-ittihad teeks kõik, et Becksi poolaastakese endal hoida
        Loodame :õõvastussmiley:
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Algselt postitas ertz Vaata postitust
          uskumatu mees see capello ikka. meeskonna senise ebaedu lõpetamiseks loobub becksist, ronaldost, cassanost. aga kui palju need mehed see aasta üldse mänginud on??? alustama peaks ikka põhikoosseisu meestest (Raul!!!). silmakirjalikkuse tipp, karistame pinkkareid, et tiimil on sitasti läinud.
          tekib nüüd küsimus, et keda see Ertz siis nüüd fännama hakkab kui Beckham lahkub Realist?

          Kommentaar


            Ei tea, äkki hobust.
            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
            Algselt postitas taku*
            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

            Kommentaar


              fuck Barcelona and Real Madrid, I`d loved United since I was kid

              and Los Angeles Galaxy
              minge Kingissepa praami peale

              Kommentaar


                Al-Ittihad ei himusta mitte vaid Becksi

                Kommentaar


                  al ittihadist räägiti juba kaua. et maksavad 20 milli ja suudavad Ronaldole piisavalt palka ka maksta.

                  Kommentaar


                    krt see araabia värk on nõme. mingu ka siis pigem usasse. sama kehtib figo kohta.

                    Kommentaar


                      Loodame, et Capello lubadus 4-0 omang teha, läheb täide, sest praegu on ideaalne võimalus Barcaga vahet vähendada. Oleks aeg selliseid süllesadanud võimalusi kasutama hakata.
                      "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                      RocknRolla (2008)

                      Kommentaar


                        Üle pika aja RM väga ilus mäng esimesel poolajal. Ruud tegi siis Higuaini söödust 1:0. Präägu on enam vähem kõik mehed hästi hakkama saanud. Väljaarvatud siis Torres ja R.Bravo. Ma ei saa aru kas tõesti kuskilt RM Castillast ka paremat vasakut ei saa või. Aga ma olen tõsiselt üllatunud, et nii hea mäng reali poolt. Koguaeg on mäng Zaragoza poolel ja pallivaldamine on meie kasuks ja ilusti üritatakse lüüa. Loodame, et RM paneb siis veel paar kolli ära.
                        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                        Algselt postitas taku*
                        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                        Kommentaar


                          Torres oli minu meelest täitsa okeika ju...
                          "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                          RocknRolla (2008)

                          Kommentaar


                            Noor Raul on super...

                            Kommentaar


                              Raul oli ise ka noorena super.

                              Ei, tegelt, mina jäin rahule. Ilusad poolteist tundi jalgpalli olid. Tänane mäng näitas, et sellest meeskonnast võib veel asja saada
                              "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                              RocknRolla (2008)

                              Kommentaar


                                Minu arust teine poolaeg vajus rohkem ära, aga mäng jäi ilusaks. Mu arvates oleks võin ikka paar kiirrünnakut ka ära kasutada, aga no juhtub. Kiirrünnaku võimalusi oli meil täna ikka üsna mitu tükki. Torrese ja R.Bravo mäng teisel poolajal oli parem, aga Bravol on veel kõvasti arengu ruumi. Reyes ja Robinho nägid täna ikka kõvasti vaeva. Muidu teised mängisid korralikult ja tulemus on täitsa hea. No kui nüüd hakkab RM mäng parenema, siis loodame nii liigas, copas kui ka meistrite liigas häid tulemusi.
                                Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                                Algselt postitas taku*
                                Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X