320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Lõpuks ometi Real(L)

    Kommentaar




      Sellise särgi said kõik meie mängijad tähistamise ajal. Selle taha oli kirjutatud ka 30. See särk pidi olema naudingust, rõõmust, lootusest ja RM´i triumfist.

      Aidaa siis ka Carlosele ja Becksile, kes mängisid mõõdunud hooaega väga hästi. Üldse oli Real Madrid teise hooajapoole parim ning ka võõrsil mängudes edukaim. Ruudi hingekirja jäi 25 kolli, millega ta oli La Liga parim ning Euroopa 3. Kokku Cl´is, La Ligas ja Copas lõi ta 33 kolli.

      Teisipäeval kell 21:00 Eesti ajajärgi hakkab sõprusmäng Real Madridi - Palestiina/Iisreali XI vahel. Mängu peaks nägema myp2p.eu´st. Loodetavasti tuleb põnev mäng ja loodetavasti me suudame ikka võita.
      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
      Algselt postitas taku*
      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

      Kommentaar


        Kas on lootust Becksi palestiinlaste vastu näha?

        Kommentaar


          Algselt postitas Timbu
          ma mõtlesin hispaania oma . Võib olla oli halvasti aru saadav
          Algselt postitas Maekas
          Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

          Kommentaar


            Algselt postitas Homie Vaata postitust
            Kas on lootust Becksi palestiinlaste vastu näha?
            Mulle on mällu süübinud midagi, et Becks siirdub USA´sse juuli alguses või juuni lõpus, vist lõppeb tal leping juulis, kuid ei ole kindel. Loodetavasti on nii tema, kui ka RC homses mängus platsil.
            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
            Algselt postitas taku*
            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

            Kommentaar


              Minu teada lõppevad mõlema mehe lepingud 30.juuni ja 1.Juuli peaksid mõlemad uue klubi käsutuses olema.

              Samas olen kuulnud, et nii Becks kui ka RC on soovinud Realikarjäär lõpetada liigamänguga.
              Algselt postitas Maekas
              Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

              Kommentaar


                Ma leidsin ka sellist infot, et Becks tegi oma viimase mängu Reali särgis ja Real Madridi kodustaadionil Santiago Bernabeul.
                Kaks väga paljuütlevat fakti, viimane mäng viimaseks mänguks, aga kuna ka see friendly toimub Bernabeul, sis..........

                Kommentaar


                  njah. niipea kui Real võitma hakkas, tekkis siia meeletult postitajaid. Minul on ka üsna hea meel, et Real võitis. Eriti selles valguses, kuidas poole aasta peal Capellot ja kõike kiruti. Mina kirusin RVNi tema pennalte pärast, kuid noh, ega need pendlad temast sellist meest ei tee. Kahjuks ei näinud ma veebruarist saadik ühetgi mängu, nii et ei oska noorte kohta midagi öelda, kuid loodetavasti saavad neist tegijad ja stuff ja värk. Krt mida ma ikka jahun siin. Tore, et nad võitsid, aga krdi kahju, et mina seda ei näinud. Vittu.

                  Kommentaar


                    See mäng toimub siiski Tel Avivis.

                    Real Madrid - Palestiina/Iisrael koosseis:

                    Väravavahid: Casillas & Adán.
                    Kaitsjad: Sergio Ramos, Cannavaro, Salgado, Helguera, Cicinho, Agus & Sergio Sánchez:
                    Poolkaitsjad: Guti, Emerson, De la Red, Granero, Javi García, Adrián González & Nieto.
                    Ründajad: Raúl, Higuaín & Negredo.

                    Kõigi eelduste kohaselt näitab mp2p.eu seda mängu. Loodetavasti tuleb sealt ilus mäng ja loodetavasti tõestavad mõned noored ennast ka juhtkonnale.

                    Muust rääkides, siis ma loodan, et Capello jääb meie treeneriks, sest hooaeg oli tal suht edukas ja, kui Schuster meile tuleks, siis läheks kokkumänguga veel kõvasti aega. Praegu oon Capello tiimi ilusti mängima saanud ja tema ära saatmine oleks üks suur viga, sest meil ei ole vaja, et iga aasta või iga kuu hakkaks treener vahetuma, mis tähendaks omavahelise klapi puudumist ja hooaja ebaõnnestumist.

                    E: Lugesin netist, et Calderon kinnitas Metzelderi ostu ja, et Reyes siirudub peale 30. juunit At. Madridi. Kui see jutt on õige, siis kahju Reyes´est, kes on väga ambitsioonikas mängija ja mõnes mõttes oleme ju tänu temale meistrid. Isiklikult meeldib mulle Reyes väga. Tal on hea jalg ja ta on lapsest saati Reali fänn olnud. Aga kuna see info ei pruugi tõele vastata, siis ma ei hakka veel igaks juhuks teda linna rivaali ridadesse sobitama.
                    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                    Algselt postitas taku*
                    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                    Kommentaar


                      muide B/tiim kukkus teil SegundaBsse ehk aste madalamale
                      Catalunya is not Spain!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas dannar Vaata postitust
                        njah. niipea kui Real võitma hakkas, tekkis siia meeletult postitajaid. Minul on ka üsna hea meel, et Real võitis. Eriti selles valguses, kuidas poole aasta peal Capellot ja kõike kiruti. Mina kirusin RVNi tema pennalte pärast, kuid noh, ega need pendlad temast sellist meest ei tee. Kahjuks ei näinud ma veebruarist saadik ühetgi mängu, nii et ei oska noorte kohta midagi öelda, kuid loodetavasti saavad neist tegijad ja stuff ja värk. Krt mida ma ikka jahun siin. Tore, et nad võitsid, aga krdi kahju, et mina seda ei näinud. Vittu.
                        Kui sa vähemalt tulemusigi jälgisid, siis vist panid tähele, et Real oli terve liiga peale parim (sellest ajast mida sa ei näinud). Noorte kohta võib seda õelda, et Torres´est on saanud täht. Ta on väga hea kaitsja ja see, et ta võib mängida mõlemat äärt, siis see on talle ainult plussiks. Uued on ka hästi sekkunud. Higuainil ilusad tsenderdused, söödud ja triblamine. Gagol hea niitmine. Ning Marcelo, kes pole küll palju saanud mängida on oma mängudes ennast ikkagi tõestanud. Tänane mäng peaks tooma uueks hooajaks Reali veel uusi noori, sest kui ründajatest puudust tuleb, siis Negredo ikka suht omab seal Segundas. Aga eks näeb mis noored esile tõusevad.
                        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                        Algselt postitas taku*
                        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                          muide B/tiim kukkus teil SegundaBsse ehk aste madalamale
                          Tõesti, tabelis platseeruti 19. kohale 22-st. Veel Negredost, siis tema arvele jäi see hooaeg 18 kolli.
                          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                          Algselt postitas taku*
                          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                          Kommentaar


                            Täna õhtune algkoosseis:
                            väravavaht: Iker Casillas
                            Kaitsjad: Michel Salgado, Sergio Ramos, Iván Helguera, Nieto
                            Poolkaitsjad: Cicinho, Emerson, Guti, Granero
                            Ründajad: Raúl, Higuaín

                            Ma arvan, et selles koosseisus on Nieto ja Cicinho kohad ära vahetatud. Mu arust peaks Nieto olema parem poolkaitsja ning Cicinho peaks suutma mõlemas ääres kaitset mängida, aga ma ei tea. Pole Castilla mänge näinud, kuid Nieto on esindanud Reali ka põhikoosseisus ja siis mängis ja paremat poolikut. Tähaks näha siis ilusat ja lahtist mängu ning ka palju väravaid.
                            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                            Algselt postitas taku*
                            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                            Kommentaar


                              Esimene poolaeg on lõppenud seisult 3:0 Realile. Guti lõi kübaratriki. Esimene värav sündis 28´ minutil, kui ta sai täpse söödu Raulilt. Guti lajatas 20´ meetrilt paremasse allanurka. Teise värava söödu sai Guti Higuainilt. 38´ minutil tõrjus Auoate (õigekiri ei pruugi õige olla) 18´ meetrilt tulnud Guti löögi väravasse. Kolmanda värava lõi Guti 45´ minutil 12´ meetri pealt, sööt tuli jällegi Raulilt. Real on kõvasti "Peace Team"´ist üle. Cicinho ja Nieto kohta oli mul õigus. Cicinho on vasakkaitsja kohal ning Nieto on paremas poolikus. Nieto mängib väga palju seinasöötu, millega ta saab pidevalt vabasse tsooni palli, kust ta saab sööta, kuid kahjuks ei ole ta söödud Higuaini ja Rauli tasemel. Loodan põnevat teist poolaega.
                              Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                              Algselt postitas taku*
                              Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                              Kommentaar


                                Tänu arvutile, mis otsustas heast peast ennast välja lülitada, võtan ma teise poolaja lühemalt kokku, sest ma ei viitsi oma teksti taastada.

                                Kohe poolaja alguses sai Raul Gutilt 18´ meetrile söödu ja ta lõi seisuks 4:0. 62´ minutil sai Negredo karistusalla söödu ja seis tablool oli 5:0. 65´minutil sai Guti kasti söödu ning ta löi oma neljanda ja tiimi kuuenda kolli. 74´minutil mängis negredo ilusti vastaste väravavahi üle ja löi seisuks 7:0. Alates 81´ minutist ma enam mängu ei näinud ja ei tea kas seal löödi veel väravaid või mitte. Teisel poolajal mängis Reali nime all praktiliselt Castilla. Paar meest olid vist veel mängus, kui ma viimati nägin. Helguera ja Higuain olid vist ainult Reali põhimeeskonnast mängus. Mängu me omasime täielikult. Palestiina/Iisraeli meeskond sai vist 70´ minta jooksul väravale 3 pealelööki, Reali 21 vastu. Loodetavasti löi Negredo ka kübaratrikki, kuid eks homme kuuleb, mis viimasel kümnel minutil Tel Avivi staadionil juhtus. Igastahes me võitsime selle sõpruskohtumise.
                                Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                                Algselt postitas taku*
                                Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X