320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Aga ma olen üllatunud,et Reali teine väravavaht Diego López läheb Eurospordi andmetel Villareali.Kes jääb,siis teiseks väravavahiks?Äkki Dudek keeldub tulemast.
    George Best:"Kui ma sündinuks inetuna, poleks te midagi kuulnud Pelest"

    Kommentaar


      Algselt postitas nikeman13 Vaata postitust
      Aga ma olen üllatunud,et Reali teine väravavaht Diego López läheb Eurospordi andmetel Villareali.Kes jääb,siis teiseks väravavahiks?Äkki Dudek keeldub tulemast.
      On kostunud paar sõna Toldo kohta.

      Mijatovic läks Rooma, et kaubelda Chivu mängijaõiguste üle. Tänase päeva jooksul oodatakse selgust, et millisesse klubisse kolmest rumeenlane siirdub. RM on teinud küll suurima rahalise pakkumise (€16 M), kuid erinevatel põhjustel olid viimati Inter ja Barca võidujooksus meist eespool.
      "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

      RocknRolla (2008)

      Kommentaar


        Algselt postitas nikeman13 Vaata postitust
        Aga ma olen üllatunud,et Reali teine väravavaht Diego López läheb Eurospordi andmetel Villareali.Kes jääb,siis teiseks väravavahiks?Äkki Dudek keeldub tulemast.
        Kui Toldo ei tule, siis ilmselt otsitakse edasi . Või siis Antonio Adan noorte tiimist on ka võimalus.
        Algselt postitas Maekas
        Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

        Kommentaar


          Algselt postitas juhmard Vaata postitust
          Kui Toldo ei tule, siis ilmselt otsitakse edasi . Või siis Antonio Adan noorte tiimist on ka võimalus.
          Ma siiski usun, et me saame Toldo või Dudeki endale. Ja kui ei saa siis Adan veel kindlasti põhimeeskonda ei siirdu, pigem otsitakse mõni teine prof.

          Teistest mängijatest me oleme sihikule võtnud Malouda. Ning Getafe nõudvat 400 000 € Schusteri eest.
          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
          Algselt postitas taku*
          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

          Kommentaar


            Olete sihikule võtnud ka Sevillast Dani Alvesi.Kas keegi võiks öelda mis positsiooni mängib Dani Alves?
            George Best:"Kui ma sündinuks inetuna, poleks te midagi kuulnud Pelest"

            Kommentaar


              Algselt postitas nikeman13 Vaata postitust
              Olete sihikule võtnud ka Sevillast Dani Alvesi.Kas keegi võiks öelda mis positsiooni mängib Dani Alves?
              See on nüüd ausõna viimane kord, kui ma sinu kallal nokin, aga kui lüüa google'i otsingusse "Dani Alves", siis kohe kõige esimesena tuleb wikipedia link, kus on ilusti üles loetud, mis positsioonidel ta mängida võib - vastavalt vajadusele kas paremkaitsja või paremäär. Proovi teinekord natukenegi ise otsida, enne kui foorumisse järjekordse lihtsalt leitava küsimuse postitad, eks? Peace.
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                Ma ei viici vahest.Peace.
                George Best:"Kui ma sündinuks inetuna, poleks te midagi kuulnud Pelest"

                Kommentaar


                  Algselt postitas nikeman13 Vaata postitust
                  Olete sihikule võtnud ka Sevillast Dani Alvesi?
                  Esiteks on seda juba siin teemas räägitud ja teiseks Chelsea olevat Alvesi endale saamiseks 23 millise pakkumise teinud, väidab goal.com.
                  Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                  Algselt postitas taku*
                  Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                  Kommentaar


                    Toldo ei lähe pingilt pingile. Kui ta läheb Interist ära, siis kuskile Meistrite Liiga klubisse kus ka mänguaega jagatakse talle.

                    Küll on andmed, et Real on mõne tunni kaugusel Chivu endale saamisest.
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Serie A club Roma have accepted a bid from Spanish champions Real Madrid for their Romanian international Christian Chivu, Italian media reported on Tuesday.

                      Real director Pedrag Mijatovic is said to have had an 18 million euro (24.5 million dollar) offer accepted for the 26-year-old central defender, who can also play at full-back or in midfield.

                      Selle leidsin siis www.worldsoccernews.com-i avauudisena.
                      Algselt postitas Maekas
                      Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

                      Kommentaar


                        Moratti ütles ka täna pressile Inter.it itaalia keelse versiooni järgi, et Inter seda oksjonit ei jätka. Suht kindel värk teine.
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Algselt postitas nikeman13 Vaata postitust
                          Olete sihikule võtnud ka Sevillast Dani Alvesi.Kas keegi võiks öelda mis positsiooni mängib Dani Alves?
                          kuule, sa lahmid ikka jumala lambist ju!!! mulle on selline tunne, et sa kogud siin lihtsalt postitusi oma vanade teemade, mida nüüd kuskil kuulnud-näinud oled...hoia ikka silmad lahti rohkem, siis kirjuta midagi...

                          Kommentaar


                            No kui tuleb siis võiks ju Toldo panna küll algkooseisus platsile kui mängitakse hollandlaste vastu,
                            Felix: Oh, bollocks!
                            Elmo: Dog's bollocks?
                            Felix: No, just plain fucking bollocks!
                            Elmo: No dog involved?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas maanus Vaata postitust
                              No kui tuleb siis võiks ju Toldo panna küll algkooseisus platsile kui mängitakse hollandlaste vastu,
                              ja prantslaste vastu mitte, sest muidu ta saab jälle jalaga näkku!

                              Kommentaar


                                Arsenal have angrily denied that Arsene Wenger had talks over Real Madrid's vacant manager's job

                                Mina arvan, et Wenger pole kindlasti paha manager aga kui otsida leiaks parema

                                Algselt postitas Maekas
                                Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

                                Kommentaar

                                Working...
                                X