320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas caesar112 Vaata postitust
    Aga miks mitte Wenger?

    Ta pere on Prantsusmaal,saab külas käia.
    Ta ei vihka Reali.
    Ta on parem treener kui Capello.
    Talle meeldib Reali stiil.
    Palun vaata Capello medalitekogu ja ütle seda kolmandat asja veel.
    sigpic

    Kommentaar


      Aga Lippi ju edukas!Siin on tema saavutused.Ma ise ei viici kirjutada.
      George Best:"Kui ma sündinuks inetuna, poleks te midagi kuulnud Pelest"

      Kommentaar


        Algselt postitas caesar112 Vaata postitust
        Aga miks mitte Wenger?

        Ta pere on Prantsusmaal,saab külas käia.
        Ta ei vihka Reali.
        Ta on parem treener kui Capello.
        Talle meeldib Reali stiil.
        See, mis sa kirjutasid on puhas lauslollus, Wenger on järgmine hooaeg kindlasti Arsenalis, ning mõttetu on õelda kumb on parem peatreener - mõlemad treenerid on head.
        Little things worry little minds.

        Carlo Ancelotti, 2009

        Kommentaar


          Algselt postitas nikeman13 Vaata postitust
          Aga Lippi ju edukas!Siin on tema saavutused.Ma ise ei viici kirjutada.
          http://en.wikipedia.org/wiki/Marcello_Lippi
          Kas Lippi mitte veidikeseks ajaks aega maha ei tahtnud võtta?

          Kommentaar


            Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
            Kas Lippi mitte veidikeseks ajaks aega maha ei tahtnud võtta?
            See küll vana uudis,aga http://www.postimees.ee/241006/esileht/sport/225008.php
            George Best:"Kui ma sündinuks inetuna, poleks te midagi kuulnud Pelest"

            Kommentaar


              Algselt postitas Maekas Vaata postitust
              no vot http://goal.com/en/Articolo.aspx?ContenutoId=341467
              AILTON

              Kommentaar


                Copa Americas löi Robinho Brasiilia eest 3 väravat, mille tagajärel Brasiilia võitis 3:0 Tšiilit. Väravad sündisid 36´, 83´ ja 87´minutil. Nende väravatega tõusis Rob turniiri parimaks väravakütiks.

                Esimene värav: http://www.dailymotion.com/relevance...nho-10_sport/1
                Teine värav: http://www.dailymotion.com/relevance...nho-20_sport/1
                Kolmas värav: http://www.dailymotion.com/relevance...binho-30_sport
                Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                Algselt postitas taku*
                Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                Kommentaar


                  `Goal.com-i andmetel on Robben nüüd meie. Kui,jah siis huvitav mis numbrit mees kandma hakkaks ?
                  Algselt postitas Maekas
                  Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

                  Kommentaar


                    Algselt postitas juhmard Vaata postitust
                    `Goal.com-i andmetel on Robben nüüd meie. Kui,jah siis huvitav mis numbrit mees kandma hakkaks ?
                    Näita palun, et millises artiklis seda on öeldud. Minu arusaamise järgi on ainult antud luba alustada klubidevahelisi läbirääkimisi ülemineku suhtes, aga midagi konkreetset ju küll ei ole veel.
                    "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                    RocknRolla (2008)

                    Kommentaar


                      Calderonil on päris head nõuded uuele treenerile: "Everyone knows the type of coach we want: his team must play an offensive game, must keep possession for 80% of a match, must showcase spirit on the pitch and must use a defense of four or five players, as opposed to eleven." Schusteri kohta ütles Calderon, et saladust pole, ta on mu lemmik kandidaat sellele kohale. Kui veel mängijatest rääkida, siis võib-olla jääb Reyes ikkagi meile ning mul puudub informatsioon kas Baptista ja Soldado jäävad meile või lähevad uuesti laenule või sõlmivad kellegiga lepingu. Metzelder peaks nüüd juba suht kindlalt meie oma olema, mida väitis ka Calderon, siis arvatavasti hakkab ta kandma numbrit 3. Aga jah Robbenit võime me nüüd ärima hakkata. Kuskilt lugesin veel, et ka Barca on Chivu rallis tagasi ja, et me oleme vahepeal oma 11 millise pakkumisega Romale Interist ette tõusnud. Moratti ei ole vist nõus üle 10 pakkuma. Eks näeb mida me veel ette võtame ning kelle me oma hingekirja saame. Keegi kuskil rääkis kuskil eespool, et Canna ei ta Juvesse tagasi minna, siis mina tean seda, et Cannavaro tahab CL´i osaleda ja üleminek Juventusesse võib toimuda järgmisel suvel.
                      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                      Algselt postitas taku*
                      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Maekas Vaata postitust
                        Näita palun, et millises artiklis seda on öeldud. Minu arusaamise järgi on ainult antud luba alustada klubidevahelisi läbirääkimisi ülemineku suhtes, aga midagi konkreetset ju küll ei ole veel.
                        Sorry jah mu inglise keel ei ole just väga hea ja seega pidin paar korda üle lugema siis jõudis kohale
                        Algselt postitas Maekas
                        Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

                        Kommentaar


                          Algselt postitas juhmard Vaata postitust
                          Sorry jah mu inglise keel ei ole just väga hea ja seega pidin paar korda üle lugema siis jõudis kohale
                          juhmard - nagu nimi ütleb
                          2002 FC EBS Team
                          2003 FC Nimeta
                          2004 FC Nimeta
                          2005 FC Nimeta
                          2006 Tallinn United FC
                          2007 Tallinn United FC

                          Kommentaar


                            Soldado võib siirduda Villarreali Forlani kohale ning väidetavalt on Reali ja Interi vahel läbirääkimised Diarra ja Adriano vahetamise kohta. Ise loodan, et seda viimast vahetust ei toimu. Isiklikult meeldib Diarra mulle väga, tal on väga hea kaitse töö ja ka rünnakul saab hakkama, kuid arvatavasti on see lihtsalt üks kuulujutt, mis tõeks ei saa.
                            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                            Algselt postitas taku*
                            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                            Kommentaar


                              Kas see on tõsi, et Pavon on nüüd Boltonis? Või on mu inglise keele oskus taas proovile pandud ?

                              Algselt postitas Maekas
                              Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

                              Kommentaar


                                Kuule aga see peaks tõsi olema.Pavon ongi Boltonis Eurospordi andmeteil.
                                George Best:"Kui ma sündinuks inetuna, poleks te midagi kuulnud Pelest"

                                Kommentaar

                                Working...
                                X