320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
    Aga PraS rääkis just esimesest Schusteri Madridi toodud mängijast
    Ja ma ütlesin, et ma pole selle kohta midagi eriti kuulnud.
    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
    Algselt postitas taku*
    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

    Kommentaar


      Algselt postitas dannar Vaata postitust
      Õnneks on see Ballacki teema rohkem mingi ajakirjanduslik vaht. Ma tõesti ei tahaks Ballackit Reali särgis näha, aga tegu on minu isikliku ebasümpaatia. Ajalugu on näidanud, et Real on suutnud pea kõik mängijad hankida, kes mulle mingil põhjusel vastukarva on olnud.
      Sama siin. Ballacki vastu on suht ebasümpaatia. Ta on küll väga hea mängija, aga lihtasalt ei taha teda RM särgis näha. Ajakirjanduses, õnneks, on seni meelde jäänud kaks asja: esiteks, et Metzelder on ainuke sakslane, kes Schusteri ajal klubisse toodakse ning et Schuster tahab Ballacki-tüüpi mängijat, kuid mitte teda ennast.

      E: Sopakad muidugi pritsivad ikka edasi, et Kaka jaht on täies hoos. Seekordne pakkumine on erinevate allikate põhjal 80-90 milli eurot.
      Isiklikult tahaks, et see Kaka teema rahule jäetaks, sest asi juba liiga üle leierdatud. Samuti oleks tegemist tagasisiirdumisega galactico poliitika juurde. Täiesti võimalik oleks saada väga häid sama positsiooni mängijaid kõvasti reaalsema hinnaga, näiteks Diego.

      Robbeni üleminek näib jätkuvalt võimalik ja see oleks isegi tore. Mees kukub küll aeg-ajalt väga kergelt, aga muud omadused on head ja kui me Reyesest tõesti ilma jäime, siis tema abil oleks vasak äär korras.
      "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

      RocknRolla (2008)

      Kommentaar


        Kakale tehtud "bid" oli 60M naela. Tegelikult kui Kaka liitub siis Guti vist enam palju mänguaega ei saa. Aga ei usu et ta liitub.
        Algselt postitas Maekas
        Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

        Kommentaar


          Algselt postitas Maekas Vaata postitust
          Robbeni üleminek näib jätkuvalt võimalik ja see oleks isegi tore. Mees kukub küll aeg-ajalt väga kergelt, aga muud omadused on head ja kui me Reyesest tõesti ilma jäime, siis tema abil oleks vasak äär korras.
          Vasakus mängib väga hästi ka ju Robinho ning, kui Baptista jääb meile, siis ma arvan Robbenit ei osteta, aga kui Baptista ei jää meile, siis soetatakse Robben, see on kõigest minu arvamus.

          Eelnevale Ballacku jutule ütlen ma seda, et mulle eriti sakslastest vutimehed ei meeldi, aga Metzelder, Ballack ning Kahn ei ole mulle kunagi vastu meelt olnud.
          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
          Algselt postitas taku*
          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

          Kommentaar


            Täna õhtul kell 21:30 meie aja järgi hakkab meie pre-seasoni teine mäng Hannover 96 vastu AWD-Arena´l. Mängust jäävad eemale vigastusega Guti, Ruud ning Dudek. Küll aga on meeskonnaga liitunud Copa America mehed - Robinho, Baptista ja Gago ning U-20 MM´ist osa võtnud Marcelo. Loodetavasti näitame sakslastele milleks me võimelised oleme ning võidame suurte numbritega.

            Arvatavasti jääb Baptista meile, sest Reyest me endale ei saanud. Nimelt on Reyes nüüdsest Atletico nimekirjas. Kuigi Milan näitab veel üles oma huvi Baptista vastu usun, et Reali juhtkond ei lähe tühja lootma ning ei müü Baptista ära, sest juhul kui mees maha müüdakse ja, kui me endale Robbenit või Drenthet ei saa, siis on kehvasti. Roma tahtvat veel Cicinhot endale saada, aga ma ei usu, et selline diil sõlmitakse.
            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
            Algselt postitas taku*
            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

            Kommentaar


              Algselt postitas Kasper Vaata postitust
              Täna õhtul kell 21:30 meie aja järgi hakkab meie pre-seasoni teine mäng Hannover 96 vastu AWD-Arena´l. Mängust jäävad eemale vigastusega Guti, Ruud ning Dudek. Küll aga on meeskonnaga liitunud Copa America mehed - Robinho, Baptista ja Gago ning U-20 MM´ist osa võtnud Marcelo. Loodetavasti näitame sakslastele milleks me võimelised oleme ning võidame suurte numbritega.
              Rob,Gago, Baptista ja Marcelo on alustanud treenimist aga mängust osa nad ei võta
              Algselt postitas Maekas
              Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

              Kommentaar


                Või siis on minu inglise keel taas oma nõrka taset välja näidanud.

                The biggest question mark of the match is the participation of José Mª Gutiérrez “Guti”, who yesterday suffered a strained left adductor muscle. Whether the goalkeeper Dudek -strained left thigh muscle- plays or not is also questionable. Ruud Van Nistelrooy will not play. The Dutchman is in the final stage of recovery and will be an onlooker from the AWD Arena stands. He will be accompanied by Robinho, Marcelo, Gago, and Baptista, all of whom rejoined the squad today after having extended their holidays with the Club's permission.
                Algselt postitas Maekas
                Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

                Kommentaar


                  Algkoosseis: Casillas
                  Cicinho-------Ramos-----Cannavaro------Torres

                  --------Balboa-------Diarra---------????unustasin ära

                  --------------Raul--------------------Bueno
                  -------------------------Higuain
                  Algselt postitas Maekas
                  Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

                  Kommentaar


                    De la Red on ka põhis. Kuid, kust sa sellise formatsiooni võtsid?
                    "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                    RocknRolla (2008)

                    Kommentaar


                      Bueno on see noor mustanahaline kutt? mul siin telekas praegu näitab, aga osasi mängijaid tõesti ei tea ja nimesid pole ka särkidel
                      Catalunya is not Spain!

                      Kommentaar


                        Balboa on mustanahaline.
                        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                        Algselt postitas taku*
                        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                        Kommentaar


                          Poolaja lõpuks suutsime 1:0 taha jääda. Värav tuleks jätta puuduliku kaitseliini hingekirja. Nimelt jättis keegi kaitsest (täpselt ei näinud) vastaste mängija täiesti vabaks ning 1-1 ei olnud enam raske sisse lüüa. Meie parim võimalus oli Higuaini 1-1´le pääsemine. Higuain mängis väravavahi üle, kuid löi raske nurga alt palli posti kõrvalt mõõda. Casillas on ennast heast küljest näidanud. Mind üllatas ka see, kui hästi on Javier Balboa Santanderis mängima hakkanud. Mees on ikka tõsiselt arenenud. Tänased kohtunikud on mulle natuke pettumust valmistanud. Korra vilistasid olematu suluseisu ning korra jätsid vilistamata olukorra, kus Higuain jäeti kahe mehe vahel ja kui Higuainile jalg ette tõmmati ning kukkus, vaikis vile. Samas, kui Hannoveri mängija tormas ründesse ja kui Balboa hakkas talt palli puhtalt ära võtma, käis jällegi vile. Loodetavasti suudab Real teisel poolajal ennast tugevas sajus maksma panna ning mängu ära võita.
                          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                          Algselt postitas taku*
                          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                          Kommentaar


                            Mängu suutsime, siis lõpuks 3:0 kaotada. Kaitse on meil suht palju korrast veel ära ning ründes ei suudeta ka ära lüüa. Peale teise värava olukorra mängis uus mees Pepe väga hästi. Noored olid ka enamvähem. Täna 10:0´ist päästis meid Casillas. Mees tegi ikka imelist tööd väravas. Praktiliselt kõik väravad võiks kehva kaitsetöö nahka ajada. Ma ei saa ka sellest aru kuidas on võimalik üliheadest võimalustest mõõda lüüa (1-1 olukorrad ja muu taoline). Tänasest mängust hea uudis oli see, et Guti oli siiski nii palju paranenud, et sai vahetusest mängu sekkuda. Loodetavasti teeb Schuster järgmiseteks mängudeks mõned muutused koosseisus ja mänguplaanis ning peale seda oleme loodetavasti edukamad. Järgmine mäng meil siis juba reedel Lokomotiviga Venemaa Raudtee Karikal ning selle mängu võitja astub laupäeval või pühapäeval vastu kas Milanile või PSV´le.
                            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                            Algselt postitas taku*
                            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Maekas Vaata postitust
                              De la Red on ka põhis. Kuid, kust sa sellise formatsiooni võtsid?
                              myp2p.eu-s oli vaid üks link sellele mängule ja 2 minutit enne mängu kui sopcast mulle pildi ette viskas. Oli Reaali formatsioon ees. Mängu vaadates jäi pigem mulje et mängitakse 4-4-1-1. Et siis kaitse nagu ikka meil oli ja siis Balboa ja Bueno ääres Diarra, De La Red keskel ja Raul Eesti mõistes kümne peal ja Higuain ees. "Vaatasin" 20 minutit ära siis panin sopcasti kinni, sest pilt rohkem seisis kui liikus. Aga seis oli nutune. Reedel Moskvas peaks juba paremat mängu näitama. Loodame, et Copa poisid ka rivis on. Ja Ruudi tahaks ka juba näha.
                              Algselt postitas Maekas
                              Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

                              Kommentaar


                                Wikipedia andmetel on Dudeki numbriks 25 ja Codinal 13.
                                Algselt postitas Maekas
                                Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

                                Kommentaar

                                Working...
                                X