320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Väga meeldiv uudis, et Soldadoga lepingut pikendati. Loodetavasti saab piisavalt mänguaega järgmine hooaeg ja näeb siis mida see Real Madridi kasvandik suudab. Loodetavasti palju väravaid.

    Kommentaar


      Keegi kirjutas enne et Metzelder võib saada 22, aga minu arvamus on siiski see et pigem jääb 22 Saviolale
      Algselt postitas Maekas
      Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

      Kommentaar


        No Soldado saab arvatavasti 9 ja ma usun, et Pepe saab number 3. Aga täna kell 14 on siis veel ka Pepe presentatsioon.
        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
        Algselt postitas taku*
        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

        Kommentaar


          Dudek peaks nüüd ka olemas olema.
          "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

          RocknRolla (2008)

          Kommentaar


            Kui Goal.com´i ja Liverpooli ametlik koduleht udu ei aja, siis on tõesti Dudek meie. Ning ka Reyes olevat Realis 10 milli euro eest.
            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
            Algselt postitas taku*
            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

            Kommentaar





              "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

              RocknRolla (2008)

              Kommentaar


                Kes see kepiga kunde on?
                Little things worry little minds.

                Carlo Ancelotti, 2009

                Kommentaar


                  Algselt postitas mihk3l Vaata postitust
                  Kes see kepiga kunde on?
                  Alfredo Di Stefano
                  "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                  RocknRolla (2008)

                  Kommentaar


                    Eelnevatele piltidele lisaks veel siis seda, et Pepega sõlmiti 5 aastane leping. Nüüd siis kõigi eelduste kohaselt väravavaht ka olemas (Dudek) ning praegu veel siis küsimus selles, et kas Saviola tuleb kindlalt Reali.

                    Muide meie esimene kohtumine on augustis 26/27 kodus linna rivaali Atlético de Madrid´iga. Teine kohtumine on võõrsil Villarreali vastu septembris 1. või 2. kuupäeval.
                    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                    Algselt postitas taku*
                    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                    Kommentaar


                      Nüüd siis Saviola ühinemine Realiga kindel. Nimelt täna õhtul saabus ta Madridi ning homme on tal arstlik kontroll ja vist ka presentatsioon.




                      E: Miguel Torres uuendas ka Realiga lepingut.
                      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                      Algselt postitas taku*
                      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                      Kommentaar


                        Ja ma veel mõtlesin nädal aega tagasi et Real sel suvel ebaaktiivne mängijate turul on.

                        Tegelikult ma arvan et praeguste ostudega saavad põhisse vaid Metzelder ja Reyes.

                        Minu arvamus:
                        -------------------------Casillas--------------------------
                        Ramos--------Cannavaro----------Metzelder----------Torres
                        -----------------Diarra-------------Gago-------------------
                        Reyes---------------------Raul----------------------Robinho
                        --------------------------Ruud-----------------------------

                        Muidugi oleneb asi ka vastasest
                        Algselt postitas Maekas
                        Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

                        Kommentaar


                          Saviola presekas kell 2. Lisaks on kossumeeskond värvanud kreeklase Papadopoulose.

                          "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                          RocknRolla (2008)

                          Kommentaar


                            Fabregas ei tule Reali ta jääb ikka Arsenali.Väga hea uudis Arsenalile.

                            Kommentaar


                              Raul Bravo on Olympiakosesse siirdunud. Reali koduka andmetel
                              Algselt postitas Maekas
                              Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Maekas Vaata postitust
                                Saviola presekas kell 2. Lisaks on kossumeeskond värvanud kreeklase Papadopoulose.

                                tubli ost kossutiimile, paraku CF-i see eriti ei aita
                                AILTON

                                Kommentaar

                                Working...
                                X