320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mina sain oma striimi tööle täpselt esimeseks väravaks. Muidugi minu viga ka, ei jõudnud õigeks ajaks arvuti taha. Esimene värav oli väga ilus kauglöök lati alla/ristnurka, täpselt ei saanud aru, erinevatest kaamera nurkadest erinevatesse kohtadesse paistis. Meie algkoosseis oli järmine - Dudek; Marcelo, Cannavaro, Sergio Ramos, Cicinho; Gago, Higuaín, De la Red, Balboa; Raúl ja Saviola. Loodame, et teeme eelmisele mängule sarnase teise poolaja.

    E: PSV esimene värav oli ikka täiesti ristnurk.
    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
    Algselt postitas taku*
    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

    Kommentaar


      Jah, loe läbi õpetus, mille link mu eelmises postis on. Eriti pildi suurendamise koha pealt.

      Bwin teemal veel ka nii palju, et ilmselt hakkab sel hooajal tänu sponsorlepingule ka RM liigamänge nägema. Ma täpselt muidugi ei tea, ma ei mäleta ühtegi sellekohast uudist, aga loogiline oleks. Muidugi, kui keegi seda teemat minust paremini jagab, siis andku teada ja täpsustagu.
      "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

      RocknRolla (2008)

      Kommentaar


        Kuidas muidu Bwini abil vaadates kvaliteet on?
        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
        Algselt postitas taku*
        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

        Kommentaar


          Umbes sama mis Tvants.
          Algselt postitas Maekas
          Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

          Kommentaar


            Guti on Becksi koha Standardolukordades kenasti üle võtnud. Andis just Saviolale väravasöödu ja lõi ka latti karistuslöögist
            Algselt postitas Maekas
            Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

            Kommentaar


              2:1 psv-ele
              real

              Kommentaar


                Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                Kuidas muidu Bwini abil vaadates kvaliteet on?
                Tikutoosipilt. Iga kell eelistan Bwin-ile striimi, aga kui striimi pole, siis on vähemalt mingigi alternatiiv olemas.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                  Tikutoosipilt. Iga kell eelistan Bwin-ile striimi, aga kui striimi pole, siis on vähemalt mingigi alternatiiv olemas.
                  Pilti saab ka suuremaks teha.
                  Algselt postitas Maekas
                  Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

                  Kommentaar


                    Proovisin kord selle Magical Glassiga või misiganes see oli jamada, ei õnnestunud. Aga jah, teoreetiliselt on võimalik küll.

                    Kommentaar


                      Läbi. 1:2. Teine poolaeg ründetöö oli tegelikult enam-vähem. Aga kaitsetöö oli alla igasugust arvestust. Värava lõi siis Saviola, Guti söödust. Dudek oli tegelikult päris hea, kui 2.värav välja arvata. Ramos, Rob ja Raul on ikka väga roostes veel. Pepe, Cannavaro päästsid kaitses mitmel korral poolkaitsjate sitta. Marcelo kaitsetöö on põhimõtteliselt 0, aga rünnakul oleks võinud julgem olla. Gago, nii palju kui nägin oli küllaltki roostes. Diarra oli juba natuke võimsam DM-ina. Balboa oli vb üks parimaid isegi. Guti playmakerina oli vähe laisk rünnakul, lonkis niisama seal, aga kui pall tema käes oli, oli kõik OK. Saviola, Ei näinudgi teda väga palju platsil. Järgmine mäng siis kolmapäeval Belenensesi vastu. Loodame, et Ruud ka selleks ajaks juba OK ja võitu tahaks ka näha.

                      Edit: Soovitan neile, kes mängu ei näinud youtube-st PSV esimest väravat vaadata. See oli ikka kena ristnurk u 22 meetrilt.
                      Algselt postitas Maekas
                      Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

                      Kommentaar


                        Suutsime 2:1 kaotada. Guti tõi mängu elavust. Jänku on ikka väga aeglane. Gomes on tasemel. Dudek kannab numbrit 25, Baptista seljal ilustseb 23, Jänkul 24 ning Pepel 3. Vahepeal saime pressi peale, kuid Gomes nopis enamus pallid. Parim võimalus viigistada oli teiste poolt eelmainitud Guti karistuslöök latti. Meie ainuke värav sündis teise poolaja alguses, kui Guti karistuslöögi maast vabale Saviolale suunas, kes löi palli allanurka. Turniiri lõpetasime teise kohaga. Loodame, et järgmised mängud ooleme edukamad.

                        E: Ei nõustu praktiliselt üldse Juhmardiga. Ramose veits kehvutsemine oli putsade vale valik, mehel olid tõsised probleemid libisemisega. Raul ei ole roostes, vaid tänased vastased ei sobinud talle ning mees jäi tahaplaanile. Saviolat nägin mina ikka väga palju, ainult, et ta on aeglane. Marcelo kaitsetöö oli täna kümnest 4, mitte null. Balboa on Santanderis arenenud. Teresa Herrera karikal oleme põhilised võitja soosikud, sest seal on vastased teisest puust. Loodame parimat.
                        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                        Algselt postitas taku*
                        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                        Kommentaar


                          aga kas keegi teab põhjust miks real madrid tv lives mänge ei näita.
                          Kordusi on küll kõvad mehed näitama, aga live pole ollagi

                          Kommentaar


                            Algselt postitas kardul Vaata postitust
                            aga kas keegi teab põhjust miks real madrid tv lives mänge ei näita.
                            TV ülekannete õigused on müüdud.
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                              E: Ei nõustu praktiliselt üldse Juhmardiga. Ramose veits kehvutsemine oli putsade vale valik, mehel olid tõsised probleemid libisemisega. Raul ei ole roostes, vaid tänased vastased ei sobinud talle ning mees jäi tahaplaanile. Saviolat nägin mina ikka väga palju, ainult, et ta on aeglane. Marcelo kaitsetöö oli täna kümnest 4, mitte null. Balboa on Santanderis arenenud. Teresa Herrera karikal oleme põhilised võitja soosikud, sest seal on vastased teisest puust. Loodame parimat.
                              Ramose putsade valik oli tõesti vale, aga ta ikka puderdas rünnakul mõned pallid ka ära. Rauli kohapealt kui vastased ei sobinud, miks ta siis üldse mängis ja tegelikult peaks kõigi vastu sellise klassiga mees hakkama saama. Saviola kohapealt ei oska midagi öelda, kui siis ainult seda et võib olla ajasin ta Rauliga sassi. Marcelo kaitsetöö. See oli tegelikult väljend, aga siiski üle 2 see ei olnud. Ta magas paar olukorda iga väga konkreetselt maha ja pabin oli ka sees. Balboa kohta kirjutasid juba ammu, et Ta on santanderis arenenud.
                              Nõustun sellel kohal sinuga. Ta mängis täna hästi.

                              Edit: Kas keegi pani tähele mis numbrit Balboa täna seljal kandis.?
                              Algselt postitas Maekas
                              Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

                              Kommentaar


                                Real Madrid - PSV väravad:
                                0:1 Aissati http://www.dailymotion.com/relevance...d-vs-psv_sport
                                0:2 Affelay http://www.dailymotion.com/relevance...dhoven_sport/1
                                1:2 Saviola http://www.dailymotion.com/relevance...sv-eindh_sport


                                Juhmardile - Balboa number on 28. Teisi uusi/vanu/ülejäänuid peaksid vist teadma.
                                Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                                Algselt postitas taku*
                                Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X