320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas karl15 Vaata postitust
    Realil vaja kogenud ründajat kes oma väravad ikka kindlalt ära lööb mitte mõnda noort tuleviku lootust


    panid ka väheke tarka ikka...tubli oled
    real

    Kommentaar


      Algselt postitas Ixproff Vaata postitust
      Pigem ei ole tal sellist taset et Realis pallida...
      LOL, oled sa Huntelaari mängimas ka näinud? Niisama mitu hooaega järjest ka nii ründavas liigas kui Holland ikka ligi või rohkem kui 30 väravat ei lööda.
      sigpic

      Kommentaar


        Drenthe on täht! U-21 eest löi Royston Makedooniale ühe värava, tänu millele võideti 1:0. Nädal pärast toimub meil mäng Santiago Bernabeu karika eest Sporting Lissaboniga. Mäng algab kell 23:00 meie aja järgi. Loodetavasti suudame oma esimese liigamängu derbys võita.
        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
        Algselt postitas taku*
        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

        Kommentaar


          Kas siis Anelka ja Trezeguet peaksid olema Reali ostunimekirjas?
          slimm.ee

          Kommentaar


            Algselt postitas Tanel Vaata postitust
            LOL, oled sa Huntelaari mängimas ka näinud? Niisama mitu hooaega järjest ka nii ründavas liigas kui Holland ikka ligi või rohkem kui 30 väravat ei lööda.
            Miski pärast on mulle meelde jäänud et ajaxi stiil on selline 4-3-3 kus huntelaar on tipus ja siis ju peavad paratamatult pallid ka sisse minema. Mehes on talenti kuid oleks kutt nii k6va siis ta oleks ammu juba ajaxist lännu. Tark ost oleks reali poolt kogenud ründaja, kes soovitavalt pallib v6i on lähiajal pallinud hispaania liigas. Ma ei väida et huntelaar ei 6igustaks ennast, aga kindlam on t6esti milito v6i keegi teine hispaaniast hankida.
            AILTON

            Kommentaar


              Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
              Miski pärast on mulle meelde jäänud et ajaxi stiil on selline 4-3-3 kus huntelaar on tipus ja siis ju peavad paratamatult pallid ka sisse minema.
              Nõme, et kõik seda taktikat ei tea. Eestigi vähemalt. Kui ikka pallid paratamatult sisse lähevad, bljaa...
              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

              Kommentaar


                Algselt postitas fitti Vaata postitust
                Nõme, et kõik seda taktikat ei tea. Eestigi vähemalt. Kui ikka pallid paratamatult sisse lähevad, bljaa...
                T6si juttu räägin, vaadates hollandi väravaid, enamus tulevad äärte läbimurretest ja vastu rünnakutest mööda äärt ja sööt keskele kus siis tipu mängija vm selle kas pea v6i jalaga sisse lööb. Lihtne, aga inult seljuhul kui vastase jooksma saad. Eesti v6ib sellest unistada, sest tehnilisi mängijaid meil ei ole, peale kingi, kes t6esti v6ib ettev6tta ja äärelt ära teha. Eestlased kahjuks on pussud, kahju tunnistada, aga see on reaalsus. Meie peame puudujääke millegiga korvama antud juhul teise mängustiiliga jne
                AILTON

                Kommentaar


                  heinze ka ostetud !

                  Kommentaar


                    Selle OT l6petuseks tooksin hea näite hollandi nn. lammutajast- mateja kezman. Hollandi tipust türgi ma ei teagi kuhu.
                    AILTON

                    Kommentaar


                      Reali kodukas väidab muidugi nagu oleks Heinze ManU-s mänginud juba 2001 aastast
                      Catalunya is not Spain!

                      Kommentaar


                        Robbeni saite ka siis lõpuks kätte, laatsaretis nüüd vähemalt tööd jätkub.
                        Little things worry little minds.

                        Carlo Ancelotti, 2009

                        Kommentaar


                          seda oli arvata ka ju

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
                            Selle OT l6petuseks tooksin hea näite hollandi nn. lammutajast- mateja kezman. Hollandi tipust türgi ma ei teagi kuhu.
                            Mina toon sulle aga näideteks Van Nistelrooy, Ronaldo ja kasvõi Romario enda!
                            Coraje, corazón y cojones.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Gilardino Vaata postitust
                              Mina toon sulle aga näideteks Van Nistelrooy, Ronaldo ja kasvõi Romario enda!
                              Vot see ongi 6nne mäng, kas huntelaar ka sinu näidete hulka v6ib sobida näitab aeg ja ega odavalt vaevalt ajax meest laseb. Muide palju real pappi raisanud juba on?
                              AILTON

                              Kommentaar


                                Algselt postitas mihk3l Vaata postitust
                                Robbeni saite ka siis lõpuks kätte, laatsaretis nüüd vähemalt tööd jätkub.
                                äkki annad mingi ametliku lingi? ei näinud kummagi klubi kodulehelt vastavakohalist teavet.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X