320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eks aeg näitab kas Real võidab liiga loodame parimat!!
    iHala Madrid !

    Kommentaar


      Minuarust võiks M.Real endale hoopis noort andekat rünnet otsida mitte poolikuid.
      Neid ju jätkub?
      Sest Rauli ja Nistelrooy ajad hakkavad varsti läbi saama.

      Kommentaar


        Realil on piisavalt häid ja noori ründajaid.
        No ma arvan, et Raul ja Nistelrooy peavad ikka selle hooaja ilusti vastu.
        Ega Realil pole poolik ka just k6ige tugevam, Fabregas oleks hea ost sinna.

        Kommentaar


          Minu arust on RM korralikult komplekteeritud ja täiendamist ei vaja.
          AILTON

          Kommentaar


            Kas mitte Robinho ja Higuain ja Soldado pole andekad ja noored?
            Raulil on ju uuestisünd, minumeelest ta jah oli paar hooaega suht kahvatu aga nüüd pole tal höda midagi, rohkem tuleks vaadata Ruudi poole.
            Minu meelest peaks Ruudi vähem kasutama ja Higuaini rohkem kasutama

            Kommentaar


              Algselt postitas JanK Vaata postitust
              Mis Drenthel viga on?
              Kutt osteti ju ainult ühe õnnestunud turniiri põhjal. Teine sama turniiri staar Maceo Rigters kükitab Blackburni reservis.

              Kommentaar


                Rääkides noortest täkkudest, siis on mul sügavalt kahju, et me Negredo ja De la Redi maha müüsime. Oleks võinud laenule anda. Mõlemad on ikka jõhkralt head. De la Red on ennast Getafe eest väga hästi näidanud ja ega Negredo ka halb ei ole olnud. Omad kollid on ta liigas ära löönud. Eelmisel hooajal Segundas oli ta ju ka resultatiivseim mängija. Aga teisi häid noori on ka laenul ja esindustiimis on ka suhteliselt palju noori mängumehi. Usun, et mõne aasta pärast, kui hakkab pihta nö. põlvkondade vahetus hakkavad esindustiimis särama Alberto Bueno ja Adrian Gonzalez. Muidugi ei saa ka ära unustada mees nimega Granero. Mina ütleks, et meil on praegu tiim väga korralik ja ka pealekasv on tulemas vägagi korralik.
                Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                Algselt postitas taku*
                Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                Kommentaar


                  Higuaini ja Gago ajad on ka ilmselgelt veel ees...
                  Algselt postitas Maekas
                  Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

                  Kommentaar


                    Algselt postitas JanK Vaata postitust
                    Juanfran ka.
                    Ise sa oled.

                    Kommentaar


                      Ega kas mõni ''noor'' keskkaitsja on Realis noooo....Ok Cannavaro ilmselt paari aasta pärst lõpetab okei Pepe on ja noo Metzelder ka ega ta nyyd eriti noor enam poleJah kui nad hakkavad kasutama Marcelot keskkaitsjana....Seda ei usu ma eriti??????
                      iHala Madrid !

                      Kommentaar


                        Kuule

                        Algselt postitas kardul Vaata postitust
                        Kas mitte Robinho ja Higuain ja Soldado pole andekad ja noored?
                        Raulil on ju uuestisünd, minumeelest ta jah oli paar hooaega suht kahvatu aga nüüd pole tal höda midagi, rohkem tuleks vaadata Ruudi poole.
                        Minu meelest peaks Ruudi vähem kasutama ja Higuaini rohkem kasutama
                        0
                        Robinho peaks präägu oma ajad ära tegema.Ruud lahkub ka ma arvan varsti ja Raul noh mäng on präägu vel norm aga eks ta ka vanaks jäänd juba Higuaini suhtes on sul õigus Soldado just eriti ei usu mina vähemalt mitte.Raul ei ole uuesti sündinud!!!!!!!!!!!!
                        iHala Madrid !

                        Kommentaar


                          Algselt postitas sten21 Vaata postitust
                          Ega kas mõni ''noor'' keskkaitsja on Realis noooo....Ok Cannavaro ilmselt paari aasta pärst lõpetab okei Pepe on ja noo Metzelder ka ega ta nyyd eriti noor enam poleJah kui nad hakkavad kasutama Marcelot keskkaitsjana....Seda ei usu ma eriti??????
                          Marcelo keskkaitses ? Kindel ei. Pigem Torres või Ramos. Noortest on Mateos kindlasti. Vähemalt kaks aastat mängivad nii Canna kui Metze ikka ja ma arvan et nende tase ei lange selle aja jooksul väga märgatavalt.
                          Algselt postitas Maekas
                          Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

                          Kommentaar


                            Ramos on noor, kuid tema koht on ikkagi pigem äärel. Canna on jah kõige vanem keskkaitsjate seltskonnast, kuid jah Metzelder ja Heinze pole just esimeses noorusest, kuid usun, et lähiaastatel ostetakse mõni keskkaitsja. Castillast just eriliselt säravat keskkaitsjat hetkel ei ole, kuid eks millaskil murrab keegi pealekasvust ka esindustiimi. Keskkaitsjatest on noortest parimad vast Sergio, Mateos ja Schorch. Eks paistab kas keegi neist esindustiimi pääseb, aga usun, et me ostame kellegi, kui vanemad mehed karjääril lõpetavad või lihtsalt klubi vahetavad. Raha meil ju on.
                            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                            Algselt postitas taku*
                            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                            Kommentaar


                              Mida te tõmblete? Realil on alati raha, et auk ära täita.

                              Kommentaar


                                No Pepe ja Metzelder on mõlemad küllaltki noored veel, et aastaid kõrgtasemel mängida. Ning keskkaitsja positsioonil saavad neid vigastuse korral katta Heinze, Ramos, Torres - olenevalt olukorrast siis. Canna tõenäoliselt väga pikalt meil ei mängi enam. Kas lahkub pärast seda hooaega või mängib ka järgmise. Tema lahkumisel oleks ehk tarvis kedagi noort andekat keskkaitset juurde, et suuremad vigastuskriisid üle elada. Kahju muidugi, et Brenot ei ostetud muidugi.
                                "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                                RocknRolla (2008)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X