320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Real Madrid\'

    Larry arvas ju et Bayern läheb edasi :s

    Ma arvan et Bayern kaotab kodus 0-2 ja võõrsil 0-3... olgem ausad, Realile ei saa peaegu keegi vastu...

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Real Madrid\'

      Lihtsalt üleüldiseks teadmiseks, et uppisin datanetti Real Madridi ja Depotivo vahelise liigamängu ( 2 faili mõlemad poolajad eraldi ca 220 mega ). Kui huvi vaadake ilusat ründavat jalgpalli.

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Real Madrid\'

        Äkki oleksid nii lahke, ja ütleksid failide nimed ka?
        It\\\'s always better on holiday...

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Real Madrid\'

          Originally posted by Zlatan


          Larry arvas ju et Bayern läheb edasi :s

          Ma arvan et Bayern kaotab kodus 0-2 ja võõrsil 0-3... olgem ausad, Realile ei saa peaegu keegi vastu...
          Õudselt sinisilmne oled! Eks näis, kuidas läheb. Ja ole aus enda suhtes, mitte ära aja jama suust välja!

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Real Madrid\'

            Täna õhtul lähevad Valged rüütlid Bernabeul vastamisi Real Murciaga. Kuna meeskond pidas pühi ja on eeldatavalt kõhud ilusti täis söönud, siis sauna siit vast Murciale ei tule. Eeldan, et mängu alguses läheb Murcia juhtima ning esimesel poolajal lööb keegi meie ridadest viigivärava ning mängu lõpus otsustab Ronaldo ka midagi meeskonna heas teha ning lööb ühe oma trademark väravatest.
            Päeva lõpuks on siiski kolm punkti kõige tähtsamad.

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Real Madrid\'

              Tore intervjuu Robertoga

              Ja Epicute maharahustamiskeks tahan öelda, et Figol on plaan oma leping Real Madridiga lõpuni täita ning tal pole plaani lahkuda. Seega on teie märjad unenäod läbi.

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Real Madrid\'

                Jee! Täna tuli siis võit Murcia üle seisuga 1:0. Mängu ainsa värava lõi Raul 8. minutil Ronaldo söödust .
                It\\\'s always better on holiday...

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Real Madrid\'

                  ise olex odanud kodus murcia vastu suuremat skoori.aga hea seegi, et kolm punni jälle käes

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Real Madrid\'

                    Võit küll tuli, kuid mitte ilusa mänguga. Esimene poolaeg oli võrdne, kuid teisel poolajal oli Murcia Realist küll igas elemendis üle. Tänada tuleb kohtunikku, kes jättis ilmselge penalti Murciale andmata, kui RC eksis. Samuti oleks RC pidanud punase kaardi saama. Mainin ka ära, et RC oli terve mängu kehv, väga kehv.
                    Figo, Salgado ja Raul tegid arvestatava mängu, teised mitte. Figo oli eriti heas vormis täna, kohe näha, kes jõuluhane söömata jättis.:P
                    Hea uudis on ka see, et Guti platsil käis, halb samas see, et ta kollase sai mulisemise eest. Pole ikka kõik korras veel mehega.

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Real Madrid\'

                      halva esituse juures võeti kolm punkti - peaks mainima,et see on märk kvaliteedist. Sama tuleb tõesti au anda Murciale, kes tegi väga kena partii.
                      minge Kingissepa praami peale

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Real Madrid\'

                        Murcia vastu olevat Beckham saanud pisikese jalahaava, mis vajas nelja õmblust. Viimaste teadete põhjal on miskine nakkus haava pugenud ja Becks pole treenida saanud. Seega on suht võimlaik, et Sociedadil veab ja Becks nende vastu ei mängi
                        minge Kingissepa praami peale

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Real Madrid\'

                          Becks ei mängigi seekord
                          Catalunya is not Spain!

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Real Madrid\'

                            kahju, eelmime mäng kaotati siis real sociedadile võiduvärav karpinilt

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Real Madrid\'

                              Originally posted by zidane_5


                              kahju, eelmime mäng kaotati siis real sociedadile võiduvärav karpinilt
                              Mul on kah õudselt kahju. Minu kaastunne.

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Real Madrid\'

                                Originally posted by treze
                                Mul on kah õudselt kahju. Minu kaastunne.
                                Me täname!

                                Eile saadi kahjuks kaotus La Realilt. Midagi pole teha, Sociedad oli parem. Eriti just kaitses. Ma ei suuda enam. Pavon on ikka meeletult kehva positsioonivalikuga. Äkki Perez&Co ka mõistab seda ja ostab lõpuks ometi ühe keskkaitsja??? Pavoni ja Raul Bravoga lihtsalt Meistrite Liigat ei võida. Kurb aga tõsi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X