320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Real Madrid\'

    Originally posted by peremees


    a praegu tundub treeneril kartus sees,miks,ei tea.
    Hmm...äkki sellepärast, et see hooaeg pole Villarreali, Valencia, R.Zaragoza, Sevilla, Osasuna ja R.Sociedadi vastu kõige positiivsemat tulemust olnud

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Real Madrid\'

      uus uudis, et Inter tahab Ronaldot tagasi ja siis ollakse nõus Vieri Chealseale ära andma
      Catalunya is not Spain!

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Real Madrid\'

        Originally posted by lorenzo
        uus uudis, et Inter tahab Ronaldot tagasi ja siis ollakse nõus Vieri Chealseale ära andma
        Moratti võib oma unenägusid edasi näha, kuid seda ei juhtu iial!!! R9 ja Madrid on koos vähemalt kuni lepingu lõpuni. Perez ei müü oma Galacticoid, eriti, kui ta veel ... on.:P Aga rahaahne Vieri võib küll Londonisse kolida. Ses suhtes võib Sul ja soccerage-l õigus olla.

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Real Madrid\'

          Carlos Quieroz sai vist lõpuks aru, et miskit on mäda ning tegi täna poistega väga intensiivse treeningsessiooni. Treeningul osales ka Inglismaa kapten David Beckham, kes osaleb ka pühapäeval peetavas La Liga mängus Real Betisi vastu. Betisi vastu saab siis CQ välja panna oma parima tiimi, kes loodetavasti on motiveeritud tegema publikule ühe teisest dimensioonist etteaste jälle üle pika aja. Samas tuleb Salgadol ja Robertol kindlasti tihe õhtu dazzlerite Denilsoni ja Joaquin Sanchezi vastu.

          Edu Valgetele!

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Real Madrid\'

            Paneks siis Real Madridi ja Eibari vahelise kohtumise vahelised väravad ka rahvale vaatamiseks, sest vähemalt üks inimene avaldas soovi nende peale.
            Siin nad on:
            Ronaldo 330. värav
            Figo suurepärane karistuslöök

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Real Madrid\'

              Real Madrid sai siis Copa del Rey sarjas vastaseks Valencia jalgpalliklubi. Paneks siia meenutuseks ühe värava. Värav on loomulikult Ronaldolt ning soovin, et ta seekord ka millegi sarnasega hakkama saaks.
              Ronaldo vs. Valencia
              Veel üks Ronaldolt Valencia vastu:
              Kiirus, jõud, täpsus!
              Kui juba väravate postitamiseks läks, siis paneks paar tükki veel:
              Paljud Ronaldo vastased peavad Ronaldot ainult tap-in`e skoorida oskavaks ründajaks. Seega paneks Teie meeleheaks parima tap-in värava, mida mina näinud olen.
              Maailma parim TAP-IN
              Veel on eelmisest hooajast meeles Helguera ülimalt kõrge klassiga kannaga löödud värav. Suurepärane sööt Cambiassolt ning Helguera näitab oma klassi.
              Ivan Helguera Buija
              Nautigem!
              Kui leidub inimesi, kes oleks teistest väravatest ka huvitatud, siis nii öelgegi. Mingi aja pärast kustutan need ära ja panen teised asemele. Samas võib soovida väravaid eelmisest hooajast. Mul on suurem kogus väravaid eelmisest hooajast.

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Real Madrid\'

                Kergem oleks juba see link anda ntx.
                http://www.realmadridfans.net/videos.htm
                Joga Bonito!!!

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Real Madrid\'

                  klege .. mis asja ... ? ei saa sellest aru :S kus te näete reali m2nge ? :S tahan ka n2ha plz seletage see asi mulle 2ra ..:S

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Real Madrid\'

                    Originally posted by zidane5
                    klege .. mis asja ... ? ei saa sellest aru :S kus te näete reali m2nge ? :S tahan ka n2ha plz seletage see asi mulle 2ra ..:S
                    Mina isiklikult ei näegi El Reali mänge. Loodetavasti järgmisest hooajast läheb asi paremaks ning mõni kanal hakkab La Ligat näitama.

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Real Madrid\'

                      TV Sport RO aga kuna ma praegu olen suht ebakaines olekus... juba... siis parem ei hakka seletama kuidas seda kanalit kätte saada jne. ... ehk homme

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Real Madrid\'

                        Originally posted by zidane5
                        klege .. mis asja ... ? ei saa sellest aru :S kus te näete reali m2nge ? :S tahan ka n2ha plz seletage see asi mulle 2ra ..:S
                        Viasat Sport näitab La Ligat.
                        Where were you in '62?

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Real Madrid\'

                          et siis ropu nimega nicki ka siis reali liikumas?
                          Catalunya is not Spain!

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Real Madrid\'

                            Originally posted by Robinho


                            Originally posted by zidane5
                            klege .. mis asja ... ? ei saa sellest aru :S kus te näete reali m2nge ? :S tahan ka n2ha plz seletage see asi mulle 2ra ..:S
                            Mina isiklikult ei näegi El Reali mänge. Loodetavasti järgmisest hooajast läheb asi paremaks ning mõni kanal hakkab La Ligat näitama.
                            Ä põe Rubiinium, ma kyll näen, tõmbasin selleks netist kazzaa ekstra super mega programmi 5.9 versiooni, see järel cräkkisin seda alfa beeta xz failiga ja siis tõmbasin veel paar programmi. Kokku on vajalike programme, häkke ja crääke 89 giga. see järel on võimalik vaadata kõiki Real MADRIDI mänge. Kui keegi soovib võin isiklikult teiepoole tulla ja vastavad programmid peale panna. Kuid yht ytlen ma veel FORZZA BARCA!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Real Madrid\'

                              Originally posted by dimaggio


                              Originally posted by zidane5
                              klege .. mis asja ... ? ei saa sellest aru :S kus te näete reali m2nge ? :S tahan ka n2ha plz seletage see asi mulle 2ra ..:S
                              Viasat Sport näitab La Ligat.
                              Mis nipiga?

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Real Madrid\'

                                Originally posted by Robinho
                                Mis nipiga?
                                dimaggio ilmselt nägi mõnda football weekly saadet. või siis vaatas viimati seda kanalit ca aasta tagasi. sel hooajal viasatil hispaania liiga näitamise õigusi pole.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X