320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    OFFICIAL:
    Benzema Real Madridis

    Karim Benzema, new Real Madrid player

    Realmadrid.com

    Real Madrid C.F. and Olympique Lyonnais have reached an agreement for the transfer of Karim Benzema. The player will have his medical examination in the next few days, which will be followed by the signing of the contract with his new club.

    The 21-year old French international striker will play six seasons for Real Madrid.

    Kommentaar


      Yep see on kindel juba, et ta Realis. Sest Lyoni mängijate nimekirjast ma ka Benzemat enam ei leidnud.

      Selle suure ostlemise pluss on see, et saan tunda seda rõõmu kuidas RM haledalt läbi kukub.

      Kommentaar


        Algselt postitas Nohik Vaata postitust
        1)Kindel, et arsenal pole ise juba valmis mängijaid ostnud...

        2)Lisaks palun loe, mida Hill-Woodsid klubiga tegid siis kui nad ta ostsid.
        1)Ma juba enne ütlesin, et üleminekutest pole meil pääsu, seega jah, ka Arsenal on ostnud juba valmis mängijaid, kuid siiski pannakse kõvasti rõhku ka noortetööle. Ja see ostmine on jäänud siiski normaalsuse piiridesse. Hooaja jooksul 2-3 mängijat normaalse hinna eest. Mitte nii, et klubil kukub hooaeg perse, siis saadame kõik vanad vennad minema ja toome suure raha eest karja kloune.

        Ma arvan, et kõik inimesed on nõus sellega, et mängija eest makstav üleminekutasu peab olema kooskõlas tema mängijaoskustega? Kui Kristiina eest maksti umbes £80 milli ning Andrei Arshavini ja Samir Nasri eest kokku umbes £30 milli, siis võiks nagu arvata, et Kristiina on Arshavinist ja Nasrist kokku üle 2 korra parem. Kui sa suudad selle ammendavalt ära tõestada, siis ma jooksen alasti 5 tiiru ümber Vabaduse Väljaku.

        2) Loe ise.

        Kommentaar


          Algselt postitas Shermann Vaata postitust
          1)Ma juba enne ütlesin, et üleminekutest pole meil pääsu, seega jah, ka Arsenal on ostnud juba valmis mängijaid, kuid siiski pannakse kõvasti rõhku ka noortetööle. Ja see ostmine on jäänud siiski normaalsuse piiridesse. Hooaja jooksul 2-3 mängijat normaalse hinna eest. Mitte nii, et klubil kukub hooaeg perse, siis saadame kõik vanad vennad minema ja toome suure raha eest karja kloune.

          Ma arvan, et kõik inimesed on nõus sellega, et mängija eest makstav üleminekutasu peab olema kooskõlas tema mängijaoskustega? Kui Kristiina eest maksti umbes £80 milli ning Andrei Arshavini ja Samir Nasri eest kokku umbes £30 milli, siis võiks nagu arvata, et Kristiina on Arshavinist ja Nasrist kokku üle 2 korra parem. Kui sa suudad selle ammendavalt ära tõestada, siis ma jooksen alasti 5 tiiru ümber Vabaduse Väljaku.

          2) Loe ise.
          Ronaldoga saab müüa rohkem särke, nänni, videomänge, hunniku tibisid fännama jne ning klubi staatust ning tuntust veelgi tosta oma brandi üle maailma tugevdada jne... Arseshaving imo sellist effekti nagu ei anna. Mine küsi tänaval suvaliste inimeste käest, kes on Ronaldo ja kes on Nasri ja vaata kumba tuntakse paremini.

          Kui Realis arvatakse, et selline ostmine on hea äriplaan siis las ostavad siis. Kui sa arvad, et see on raha raiskamine siis las lähevad pohja ja kaotavad raha.

          BTW kas teie arvates on see normaalne kui klubi, millel on üle 800 miljoni euro volgu ikka maksab hiigelpalku ja ostab kalleid mängijaid?



          Seal lingis polnud sonagi sellest rahast, mis Hill-Woodid klubisse investeerisid, et maksta rohkem mängijate eest, kui ümbruskonna klubid.

          Kommentaar


            Algselt postitas Nohik Vaata postitust
            Ronaldoga saab müüa rohkem särke, nänni, videomänge, hunniku tibisid fännama jne ning klubi staatust ning tuntust veelgi tosta oma brandi üle maailma tugevdada jne... Arseshaving imo sellist effekti nagu ei anna. Mine küsi tänaval suvaliste inimeste käest, kes on Ronaldo ja kes on Nasri ja vaata kumba tuntakse paremini.
            Sa oled millestki valesti aru saanud. Me siiski räägime JALGPALLIST ja sellest, kuidas väljakul vastasest parem olla, mitte sellest, kuidas oma brändi popimaks teha. Kõik (normaalsed) klubijuhid ostavad ikka mängijaid selleks, et olla väljakul edukas. Kõik muu on teisejärguline, see palju sa särke müüd, või palju sul Liis Lassi suguseid fänne juurde on, ei tohiks nagu eriti juhte kottida. Põhirõhk peab siiski püsima mängul.

            Kommentaar


              Ma arvasin ,et Ribery'l on rohkem "aru" peas aga ju siis mitte.

              Muidugi ei pruugi see jutt tõde olla.

              Kommentaar


                Ribery Reali? Päris lahe oleks vaadata kuidas superstaarid koos mängivad.. Samas ei toetaks Reali ikkagi - seltsimees kiku ronaldo rikkub kõik ilusa..
                Niiet Hispaania liigas endiselt Forza Barca & Depor.





                Toetagem 6+5 ja alla 18. aastaste transferide keelustamist. Väärtustagem jalgpalli, mitte raha.

                Parim laul

                Kommentaar


                  mõelge vahepeal selle peale ka et mida mängijad tahavad
                  karikaid võita. ok esimene galacticote projekt võib öelda kukkus läbi, kuid mitte enne kui loovutati kaitsvad mängijad ja pandi kaitsvasse keskpoolikusse beckham-guti. zz-figo-raul-ronaldo kamp enne seda võitis ju siiski meistrite liiga.
                  ja siiski palju suurem võimalus on riberyl või benzemal karikaid võita ja palju suurem kaif on treenida ja mängida kui sul on kõrval kaka ja ronaldo sugused mängijad. ses mõttes mina küll saan aru miks nad tahavad sellest (mõne jaoks vbla hapust) projektist osa saada. isegi kui see läbi kukub, on neil mängijatena palju võita. imo.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ertz Vaata postitust
                    mõelge vahepeal selle peale ka et mida mängijad tahavad
                    karikaid võita. ok esimene galacticote projekt võib öelda kukkus läbi, kuid mitte enne kui loovutati kaitsvad mängijad ja pandi kaitsvasse keskpoolikusse beckham-guti. zz-figo-raul-ronaldo kamp enne seda võitis ju siiski meistrite liiga.
                    ja siiski palju suurem võimalus on riberyl või benzemal karikaid võita ja palju suurem kaif on treenida ja mängida kui sul on kõrval kaka ja ronaldo sugused mängijad. ses mõttes mina küll saan aru miks nad tahavad sellest (mõne jaoks vbla hapust) projektist osa saada. isegi kui see läbi kukub, on neil mängijatena palju võita. imo.
                    Ronaldo võitis ainult Hispaania meistrika. Sellest ZZ-Figo-Raul-Ronaldo kambast.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ertz Vaata postitust
                      ja siiski palju suurem võimalus on riberyl või benzemal karikaid võita ja palju suurem kaif on treenida ja mängida kui sul on kõrval kaka ja ronaldo sugused mängijad. ses mõttes mina küll saan aru miks nad tahavad sellest (mõne jaoks vbla hapust) projektist osa saada. isegi kui see läbi kukub, on neil mängijatena palju võita. imo.
                      Mis muuseas nendest meestest saab, kes eelmisel hooajal Realis mängisid? Paistab, et kogu esi-11 ostetakse uus.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Algselt postitas dannar Vaata postitust
                        Ronaldo võitis ainult Hispaania meistrika. Sellest ZZ-Figo-Raul-Ronaldo kambast.
                        ah õige jah ronaldoga saadi CL poolfinaalis tappa. õigus küll.
                        aga siiski oldi siis veel suhteliselt edukad oma staaridekambaga.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                          Mis muuseas nendest meestest saab, kes eelmisel hooajal Realis mängisid? Paistab, et kogu esi-11 ostetakse uus.
                          tundub küll et just hollandi koolkond on see kes peab ruumi tegema või siis pinki nühkima jääma.

                          Kommentaar


                            Ai, valus Dannar, minuarust ta isegi lõi väravaid selles Interconti. karikas klubidele plus siis veel kodune super cup.
                            Aga üldjoontes olen Nohikuga suht nõus, tänapäev on kõik üks suur marketing ja üldjuhul pole isegi oluline kas klubi võidab karikaid, sest sellise meediamulli puhul müüb isegi kaotusevalu nägemine ja näitamine rohkem.Ja seda , et on jalgpalli foorum, ei tähenda, et peab ainult pallist, tema mõõtudest ja strateegiatest rääkima, onjuu.
                            Loomulikult minu enda arusaama järgi Kakakst rohkemat poleks pidand hankima aga palju siin maailmas üldse üksikindiviide kuulatakse.
                            Felix: Oh, bollocks!
                            Elmo: Dog's bollocks?
                            Felix: No, just plain fucking bollocks!
                            Elmo: No dog involved?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                              Mis muuseas nendest meestest saab, kes eelmisel hooajal Realis mängisid? Paistab, et kogu esi-11 ostetakse uus.
                              Robben saab ilmselt viga ja on jälle pool hooaega eemal. Sneijder on ka selline kahtlane ja eks see nii lähebki. Karmim käik oleks see, et müüakse kõik väljaspool 11-t olevad mehed maha ja sis pole ühtegi normaalset vahetusmängijat alles. Tuleb mingi Zidanes ja Pavons jälle ning asi lähebki hapuks.

                              Kommentaar


                                mine perse shermann , ära plõkssi kui sittagi ei tea ; )
                                iHala Madrid !

                                Kommentaar

                                Working...
                                X