320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas sten21 Vaata postitust
    Maitea et siis Chelsea ja Real kolme aasta jooksul ?
    sa veits joond ?
    Mis järgmisena?City forever?
    Giggs will tear you appart.

    Kommentaar


      Ribery olevat Saksamaal Hispaania lennule läinud...
      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
      Algselt postitas taku*
      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

      Kommentaar


        Algselt postitas dannar Vaata postitust
        Ise oled sa superpask, dziisas. see meeskond pani kaks hooaega jutti la liga kinni.
        ( MA RÄÄGIN 2008/2009 HOOAJAST ) ! sel hooajal oli ju Van Gol suht kaua väljas , arvestasin ylejäänd koosseisu , nt Robben kes on hea mängija , aga mulle ta ei meeldi kuna liiga palju võtab ise ette .. rohkem meeskonnaga kokku mängida ja siis nt Pepe ja Heinze kaitses no Pepe on hea mängija , aga vahepeal teeb lolle vigu ja kui Heinzest rääkida , siis tema peaks tõesti kiiremas korras PSG-sse minema .. pidevalt teeb vigu ja vigu .. suht nõme on kui kogu aeg meile karistuslööke lyyakse .

        Kommentaar


          Algselt postitas F.Torres.Kakà... Vaata postitust
          no Pepe on hea mängija , aga vahepeal teeb lolle vigu .
          jah pepe on tõesti vajalik mängumees

          Kommentaar


            Algselt postitas ertz Vaata postitust
            jah pepe on tõesti vajalik mängumees
            http://www.youtube.com/watch?v=LCr9_c4rRbU
            See on ikka raudpolt eelmise hooaja lahedaim hetk!

            Kommentaar


              Ei dannar , sinu arust ainult . Ja kõik teavad , et sinu arvamus ei loe !
              iHala Madrid !

              Kommentaar


                Miks Reali fännid Pedetafe fänniks läxid ?
                iHala Madrid !

                Kommentaar


                  Algselt postitas sten21 Vaata postitust
                  Miks Reali fännid Pedetafe fänniks läxid ?
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                    Ah, leidis ilmselt kellegi õlle üles ja nüüd jookseb ihualasti amokki (arvuti taga).

                    Kommentaar


                      Yep see jalaga löömine oli ikkagist kõige nõmedam tegu eelmine hooaeg .. Olen kyll Reali fänn , aga noh .. ma ei tea mida öelda suht vastiktegu ta poolt ..

                      Kommentaar


                        Algselt postitas F.Torres.Kakà... Vaata postitust
                        Yep see jalaga löömine oli ikkagist kõige nõmedam tegu eelmine hooaeg .. Olen kyll Reali fänn , aga noh .. ma ei tea mida öelda suht vastiktegu ta poolt ..
                        Ei, tegelikult ma mõtlesin tõsiselt, et see moment oli üks eelmise hooaja lahedamaid hetki. Niivõrd inimlik selles profijalgpallis, kus jalgpalluritest on saanud munadeta turundusobjektid, kes käivad naerunägudega mingitel heategevusüritustel, kui mõtlevad samal ajal suurte tissidega tibidest. Või kui neilt midagi küsitakse, siis vastab pressiesindaja või nad ise alati sama lausega "Ma loodan elu lõpuni siia klubisse jääda" või muu selline lollus ja ise nad oma peaga midagi möelda ei tohi. (Tervitan siinkohal ka meie jalgpalliklubide neid inimesi, kes mõtlevad neid munadeta lauseid "Loodame võita ja blääblää" mängijatele suhu).
                        Selle kõige kõrval on puhang täiesti inimlikku (küll negatiivses mõttes) väga värskendav. Sest tahaks näha inimest, kellel ei lööks tegelikult hale daivimine korra elus silme eest mustaks ja seal natuke segi minna on täiesti inimlik käitumine. Mitte selline rahanutsakad silme ees "keep smilingu" või Ronaldoliku "keep whiningu" ees hoidmine.

                        Kommentaar


                          Siis oleks päris huvitav näha kuidas Pepe Reali treeningutel/mängudel Ronaldole hakkab tongi sõitma...sest kellel ei viskaks hale daivimine vahel üle
                          Mes que un club!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas sayonara Vaata postitust
                            Siis oleks päris huvitav näha kuidas Pepe Reali treeningutel/mängudel Ronaldole hakkab tongi sõitma...sest kellel ei viskaks hale daivimine vahel üle
                            las ronaldot tümitavad teised, kui ta maas vinguma hakkab liiga palju.

                            Kommentaar


                              Tõsiselt, tahaks näha Pepe nägu kui Ronaldo feilib daivimisega. Äkki lõõb talle mõistuse pähe

                              Kommentaar


                                Algselt postitas BCfey Vaata postitust
                                Tõsiselt, tahaks näha Pepe nägu kui Ronaldo feilib daivimisega. Äkki lõõb talle mõistuse pähe
                                Pepe oskab ise ka jube kenasti daivida tegelikult.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X