320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    No tere-tere rahaklubi fännid. Peab ütlema et eilsega te tõestasite oma meeletut potensiaali. Kui tavaliselt Perez viskas rahapakiga oimetuks Lendavaid Hollandlasi ja muid Superstaare, siis sel aastal oli selleks ohvriks maailma geniaalsem taktik, José "The Special One" Mourinho. Ühelt poolt muidugi kahju, et Inter nii andeka härrasmehe minema lasi, kuid ju nad siis nägid potensiaali leida järgmine supertaktik seal, kus seda tegelikult ei ole.

    Nagu teada, on igal taktikul omad eelistused ning kui finantsi jätkub, on võimalik tuua klubisse uusi nimesid, täpselt nendele positsioonidele ja neid, keda soovitakse. Özil, Khedira, Pedro Leon ja Di Maria on kõik lihtsalt nii fantastilised ostud. Kui algeselt oli probleem, et Özil ja Khedira olid koguaeg koos, ei osanud hispaania keelt, siis tundub et nüüd on asi natuke parem. Vähemasti palliplatsil olid nad teisipäevases võidumängus AC Milani üle lihtsalt oivalised. Kui Ronny tundus vastasleerist kuidagi halb, siis põhjus oli Khedira megaheas mängus kaitsefaasis ja tegelikult ka rünnaku ehitamises. Özil pani vurri ilusti käima, mulle ta igastahes jäi väga positiivselt silma. Ja Di Maria - mees, kelle mänge ma ootasin eelmine aasta pikisilmi, oli suutnud ka superklubis sulanduda ja näidata end oma parimast küljest. Ma ei tea mis mängu te vaatasite, kui väidate, et ta oli halb vms.. Üks moment vedas üle, aga nimetage mulle neid ründefaasi mängijaid, kes RM-is oleks seal söötu mänginud? Vaevalt, et leiate mõne. Pedro Leon loodetavasti saab ka staarikupatuses rohkem mänguaega, sest eelmine hooaeg Getafes oli ta ikka väga tegija vend!

    Niisiis, ma tahtsin kiita teie klubijuhti Perez't, kellele on nüüdseks kohale jõudnud, et kust algab hea mäng. Eks ikka peatreenerist. Mou-ga on teie mängupilt väga palju paremaks läinud ja võimalik et üldse hetkel maailma parim.

    Eile igastahes hakkasin mängu vaatama erapooletult ja ehk veidi anti-Ronaldo prillidega, siis esimeste rünnakutega oli selge, et RM mängib paremini ja ilusamat jalgpalli. Koguaeg oli tunne, et nüüd tuleb midagi ilusat ja et nüüd lüüakse kolmas, neljas, viies .. ja miks mitte ka kümnes värav.

    Edu teile liigas ja eks üritan rohkem teie mängudel silma peal hoida, teisipäevane mäng oli väga ilus.
    “I am Zlatan. Who the hell are you?”

    Kommentaar


      Real mängib ikka väga head mängu see hooaeg. Siiamaani vähemalt. Hea mängu all mõtlen ma efektiivset mängu, mitte ilusat efektset mngu vaid mängu kus lüüakse värav ja siis endale ei lasta lüüa. Mourinho on väga kenasti pannud toimima kaitse, mis on küll osaliselt rünnaku arvelt aga keda kotib, kui punktid tulevad. Justnimelt see kaitsemäng annab meile selleks hooajaks võimalused tiitlite eest võidelda. Ja mängijate koha pealt peab tunnistama, et ainuke suurem pettumus vähemalt minu jaoks on olnud karim benzema, kes nagu ei suuda sulanduda sinna sisse, aga ega ta tegelikult eriti võimalusi ka ei ole saanud. Ometigi arvan, et KUI me peaks barcalt tiitli see hooaeg ära võtma siis seda seepärast, et neil on lühike pink ja minu meelest hakkab käärima nende juhatus ja see ei mõju mngijatele hästi. A ikkag ei tasu liiga pilvedesse tõusta pärast suht koht korralikku hooaja algust.

      Kommentaar


        Algselt postitas Stok
        Oota pisut, kuni 1-0 võidud hakkavad tulema.
        Me võime neid oodata, aga teie võite neid ainult unistada

        Kommentaar


          Algselt postitas Stok
          Oota pisut, kuni 1-0 võidud hakkavad tulema.
          Ma ei näe küll põhjust, miks peaks see mingi probleem olema. Võit on võit, vahet pole suur see skoor on.
          Samas, soovin pooli'le edu Coca-Colas, loodame, et vähemalt seal saate hakkama.

          Üldiselt on hea meel, et Real on mängima ka hakkanud, mind huvitab ainult, et kes neil miljoneid maksma hakkab, mis pankadele võlgu.

          Kommentaar


            Need 1-0 võidud mind ei häiri, kui mängupilt on enam vähem normaalne ja ilu on vaataja silmades, mulle meeldib vaadata ilusat kaitsvat jalgpalli ka, kui mourinho peaks seda serveerima hakkama.

            Kommentaar


              Realil laenude maksmisega probleeme ei ole.........esimesel aastal saadi ronaldo särkidega ta üleminekutasu juba tagasi....niiet no problem real teenib koguaeg kasumit.

              Kommentaar


                Kuigi probleeme võib hakkata tekkima, kui see teleõiguste müük ümber tehakse ja see peaks juhtuma paari lähima aasta jooksul, siis peaksid teleõogustelt saadavad rahad vähenma mõningal määral. Samuti saab huvitav olema see kui UEFA financial fair play see reegel kehtima hakkab, et nagu siis peab õnneks rohkem hakkama vaatma oma akadeemia poole ja sealt mängijatele võimalusi andma. Samas kõige paremini on selle financial fair play jaoks valmis Arsenal ja Tottenham minu arvates, sest need kaks klubi ju kogu aeg genereerivad kasumit.

                Kommentaar


                  Eino 5-0.. võimas igatahes. Di Maria tundub ka igapäevaga paremaks minevat.
                  OK, KICK OFF

                  Kommentaar


                    Racing jättis kaitsjad vist koju Santanderi. jube on ikka vaadata nende mängu
                    Catalunya is not Spain!

                    Kommentaar


                      6-0 siis praegu, nagu kuuse lempsile meeldib öelda, siis tundub et mourinho real on meeskond teiselt planeedilt
                      ...it's better to burn out than to fade away(Kurt Cobain)

                      Kommentaar


                        No Jose ikka suudab üllatada... Pedro Leon tuli Marcelo asemel mängu ning Di Maria mängib vasakkaitset! Huvitav...

                        Ja ütleme nii, et Di Maria nüüd ei jaganudki ära, mis ta tegema peab ja Racing sai oma auvärava kirja...

                        E: Vaatasin juba kümme minutit tagasi, et ADM ei jaksa enam eriti ning nüüd saigi väiksed krambid kätte ja Real lõpetab kümnekesi. Ühtlasi saab vasakkaitse positsiooni harjutada ka Canales! Tõesti hea koht, kus harjutada.
                        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                        Algselt postitas taku*
                        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                        Kommentaar


                          Mou: "We have to start working on our game against Murcia as of now. Ozil, Carvalho and Xabi Alonso will have a three-day holiday. The rest will be called-up for the match. Benzema will be a starter, and so will Ronaldo. It is a very important game to me. If last year’s situation repeats itself, I will cross those who play off my list because they will be dead to me."
                          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                          Algselt postitas taku*
                          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                          Kommentaar


                            Kellest täpsemalt siis jutt käib? Benzema? Pedro León?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mask Vaata postitust
                              Kellest täpsemalt siis jutt käib? Benzema? Pedro León?
                              Kõigist, kes mängivad... Ühesõnaga Mou ütles, et ärge nalja tehke ja mängige üle mitme aasta ilusti Copa del Rey's.
                              Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                              Algselt postitas taku*
                              Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                              Kommentaar


                                Kui Ronalts teeb kehva mängu ja Real välja kukub, siis ta on Mourinho jaoks surnud?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X