320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas AaviK Vaata postitust
    haha, kohe tehakse Ronaldot maha, kus te ilma temata hetkel paikneks, aus olles..?!
    See on tõesti väga lame kui ühe mängu pärast hakatakse niimoodi maha tegema mängijat.

    Kõige hullem selles voorus oli siiski Maiconi maha tegemine, lugedes interi foorumeid siis isegi mul on häbi selle pärast, mis seal toimus. Ning goal.com langes ka nii madalale, et tegi uuedis "Maicon is finished"

    Aga noh, kõigil on paski päevi.

    Kommentaar


      Algselt postitas AaviK Vaata postitust
      haha, kohe tehakse Ronaldot maha, kus te ilma temata hetkel paikneks, aus olles..?!
      Maha tehakse tema käitumist, nii vuss ei saa isegi hea mängija olla, enda mehed ka vist naersid ta üle.
      OK, KICK OFF

      Kommentaar


        Algselt postitas Stok
        Jah, ega see, et Kristiina ühe korra daivis, ei tähenda, et ta edaspidi daivib!

        Väga tabav taustalugu valitud siia:
        Fucking disgrace. Aga noh, eks ta riskib ainult iseenda mainega. Mehel on potentsiaali, et tõusta maailma parima nimele kandideerima, aga tema eelistab olla hale wuss. Lasku aga käia.

        Kommentaar


          Nojah, nagu härra Cruz eile ütles, siis Ronalts on nagu kollane lumi valges särgis vms.

          Kommentaar


            Krt saage üle juba! Tra nagu oleks midagi uut siin, et Ronaldo daivib. Selline Ronaldo on, mis teha. Aga hoolimatta sellest on ta ilma igasuguse kahtluseta üks maailma parimaid mängijad. See on juba fakt, mitte lihtsalt minu arvamus. Iga realist saab sellest aru.

            Ja miks on vaja talle hüüdnimesi panna, nagu Kristiina jms? Peaks siis hakkama igat jalgpallurit naise nimega kutsuma. Cristiano on täpselt sama palju mees nagu ka kõik teised jalgpallurid. See, et ta teeskleb, ei tee temast eite. Minu arust te olete lihtsalt kadedad ta peale, midagi muud siin ei ole.

            Kommentaar


              Algselt postitas Arko Vaata postitust
              Ja miks on vaja talle hüüdnimesi panna, nagu Kristiina jms? Peaks siis hakkama igat jalgpallurit naise nimega kutsuma. Cristiano on täpselt sama palju mees nagu ka kõik teised jalgpallurid. See, et ta teeskleb, ei tee temast eite. Minu arust te olete lihtsalt kadedad ta peale, midagi muud siin ei ole.
              Kristiina on umbes sama palju mees kui Busquets.
              Algselt postitas JT8055
              Olge aktiivsemad!

              Kommentaar


                Algselt postitas ha2 Vaata postitust
                Maha tehakse tema käitumist, nii vuss ei saa isegi hea mängija olla, enda mehed ka vist naersid ta üle.
                Anname Ronaltsile andeks on veel teine lapseeas,ega pole meheks veel sirgunud
                Olen see kes olen

                Kommentaar


                  Ronaldo on nagu Michael Jackson - armuastusväärne jälkus.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas cyhton Vaata postitust
                    Teine milani värav oli suluseis.

                    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                    Ronaldo on nagu Michael Jackson - armuastusväärne jälkus.

                    Minuarust ei olnudki need dived masendavad, pigem lihtsalt humoorikad. See kuidas ilma puuteta näkku hakata uurima kas verd ka juba jookseb oli lihtsalt meeletult hea näitlemisoskus
                    “I am Zlatan. Who the hell are you?”

                    Kommentaar


                      minu arust ei ole ronaldo armastusväärne jälkus

                      Kommentaar


                        nonii, täna on real madridil siis mäng atletico madridi vastu. ennustatav võitja on mudugi real madrid, kuid ma täiega vihkan neid ja loodan atlectico madridi võitu. esmalt kuna seal mängib diega forlan ja kunn aguero, ning teisalt kuna ma vihkan mingeid suuri rahaklubisi, kes pmts osatavad endale staare kokku ja siis üritavad tiitlit saada, kuid õnneks pole see veel real madril õnnestunud, kuna nende ostud on kõik suht failinud, eriti kaka, kuid cr9 on ainuke hea ost. atletico madrid on aga alati oma põhimõtetele kindlask jäänud ja slelpärast minu poolehoid neile kuulubki.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Teiresias Vaata postitust
                          nonii, täna on real madridil siis mäng atletico madridi vastu. ennustatav võitja on mudugi real madrid, kuid ma täiega vihkan neid ja loodan atlectico madridi võitu. esmalt kuna seal mängib diega forlan ja kunn aguero, ning teisalt kuna ma vihkan mingeid suuri rahaklubisi, kes pmts osatavad endale staare kokku ja siis üritavad tiitlit saada, kuid õnneks pole see veel real madril õnnestunud, kuna nende ostud on kõik suht failinud, eriti kaka, kuid cr9 on ainuke hea ost. atletico madrid on aga alati oma põhimõtetele kindlask jäänud ja slelpärast minu poolehoid neile kuulubki.
                          Vaheta avatar ära lohh.

                          Täna õhtul siis tõesti El Derbi madrileño, mis on Reali poistele esimeseks suureks mänguks sel hooaja koduses Hispaania liigas. Kindlasti tuleb põnev ja võituslik mäng, nagu derbile kohane. Sellest mängust saab kindlasti ka ülevaate Reali kaitseoskustest, mida pole see hooaeg veel tõsiselt proovile pandud.
                          Ajaloost siis niipalju, et Real Madrid on võitnud 79 ning Atletico 35, viiki on lepitud 31 korda.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Teiresias Vaata postitust
                            nonii, täna on real madridil siis mäng atletico madridi vastu. ennustatav võitja on mudugi real madrid, kuid ma täiega vihkan neid ja loodan atlectico madridi võitu. esmalt kuna seal mängib diega forlan ja kunn aguero, ning teisalt kuna ma vihkan mingeid suuri rahaklubisi, kes pmts osatavad endale staare kokku ja siis üritavad tiitlit saada, kuid õnneks pole see veel real madril õnnestunud, kuna nende ostud on kõik suht failinud, eriti kaka, kuid cr9 on ainuke hea ost. atletico madrid on aga alati oma põhimõtetele kindlask jäänud ja slelpärast minu poolehoid neile kuulubki.

                            Nice1

                            Kommentaar


                              Kuidas need Reali väravad küll nii lihtsalt tulid. De Geal oli vist õigus - lakkerid!

                              (Teiresiase avatar on tõesti feil, kuid Man City ei ürita ju tiitleid osta, lihtsalt staare)
                              "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas LaLiga>Premier Vaata postitust
                                Vaheta avatar ära lohh.
                                Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
                                Nice1
                                Algselt postitas football2u Vaata postitust
                                (Teiresiase avatar on tõesti feil, kuid Man City ei ürita ju tiitleid osta, lihtsalt staare)
                                Obvious trolli õnge ikka ei läheks ju.
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X