320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas kala2 Vaata postitust
    Kohtunikud ja fifa ja uefa kiusasid kindlalt jälle,sellest ka kaotus
    türa ära targuta. Mine ja ole õnnelik tiitli üle mida meie ei saa see aasta.

    Kommentaar


      Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
      duubeldan!
      Algselt postitas Kasper Vaata postitust
      Prioriteedid kujunesid nüüd küll ümber, ent vähemuses mängimise kohta pole viga.


      Kes mulle aga sellise pildi mingis suuremas mõõtmes a la 1400x900 vmt leiab, saab pai!
      Internetist seda leida on keerulinem küll saab seda lihtsalt suuremaks teha. Aga isegi hea programmiga jääb kavliteet selline
      Hala Madrid !

      Kommentaar


        aga otsige pildi autor üles, postitage talle oma request - see ju vähendatud pilt, vno mulle küll tundub. saadab originaali ja profit
        slimm.ee

        Kommentaar


          Kommentaar


            Algselt postitas xrip55 Vaata postitust
            1. See video on siin teemas juba vist olnud.
            2. Keegi pole siin väitnud, et Krissu ei daivi. Daivib ja kuidas veel andke ainult põhjust.
            3. Kui tahad Alvesi kaitseks välja astuda, siis võib antud olukorras Ronaldo kaitseks öelda, et vastane isegi puutus teda.
            4. Oota homme ära küll neid sukeldujaid siin juurde tuleb nii ühelt kui teiselt poolt.

            Ei tea, mida sa sellga siin nüüd saavutada tahad?

            Kommentaar


              Real nõudis kuuele Barca mängijale karistust. No ausalt - see on juba täiesti naeruväärne ju. Selles mängus polnud kumbki pool puhas, täpselt sama targalt võiksid saada karistused Adebayor (jõhkra vea eest, mis samas siiski mulle meeldis, kuna kannatajaks pooleks Sergio "the pussy" Busquets), Di Maria (sukeldumise eest), Marcelo (Pedro jalgadel trampimise eest) ja kui kasutada nii idiootseid põhjendusi nagu kohtuniku mõjutada üritamine, siis leiaks tõenäoliselt neid nimesid veel.

              Kommentaar


                Surfasin delfis ja ennnäe mis video otsa mina sattusin. Vana teema nagu ma kommentaaridest aru sain, aga mina polnud küll sellist asja varem oma silmaga näinud, jalgpalli loll nagu ma olen. Siit ka küsimus: KUIDAS ON VÕIMALIK ET SELLINE AHV ÜLDSE JALGPALLIVÄLJAKUL VEEL VIIBIB FOR FCKING GOD SAKES?????????????? Ja kui Reali fännid on sellest videost teadlikud, siis kuidas nad üldse oma suu lahti teinud on ? :O täiesti müsteerium......

                link: http://sport.delfi.ee/news/jalgpall/...97847&l=fplead
                FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                sigpic

                Kommentaar


                  ta sai vist mingi 10-mängulise keelu selle eest
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas count Vaata postitust
                    Surfasin delfis ja ennnäe mis video otsa mina sattusin. Vana teema nagu ma kommentaaridest aru sain, aga mina polnud küll sellist asja varem oma silmaga näinud, jalgpalli loll nagu ma olen. Siit ka küsimus: KUIDAS ON VÕIMALIK ET SELLINE AHV ÜLDSE JALGPALLIVÄLJAKUL VEEL VIIBIB FOR FCKING GOD SAKES?????????????? Ja kui Reali fännid on sellest videost teadlikud, siis kuidas nad üldse oma suu lahti teinud on ? :O täiesti müsteerium......
                    link: http://sport.delfi.ee/news/jalgpall/...97847&l=fplead
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Algselt postitas count Vaata postitust
                      Surfasin delfis ja ennnäe mis video otsa mina sattusin. Vana teema nagu ma kommentaaridest aru sain, aga mina polnud küll sellist asja varem oma silmaga näinud, jalgpalli loll nagu ma olen. Siit ka küsimus: KUIDAS ON VÕIMALIK ET SELLINE AHV ÜLDSE JALGPALLIVÄLJAKUL VEEL VIIBIB FOR FCKING GOD SAKES?????????????? Ja kui Reali fännid on sellest videost teadlikud, siis kuidas nad üldse oma suu lahti teinud on ? :O täiesti müsteerium......

                      link: http://sport.delfi.ee/news/jalgpall/...97847&l=fplead
                      jaa! nähtes seda hommikul oli sammuti mul suu ammuli, kuidas selline värdjas saab mu lemmik satsis olla????????!
                      i don t like u u don t like me

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                        ma mõtlesin et keegi idioot raudselt postitab mu jutu peale selle video. Kahjuks pole need kuidagi võrreldavad. Kui Totti lööki saab veel kuidagi mängusituatsiooniks lugeda, siis maaslamavat vastasmängjat hüsteeriliselt peksta tirida-tõmmata ja trampida on natuke teine asi. Tõesti ainult kretiin suudaks siin mingit võrdlusmomenti tekitada. I rest my case.
                        FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Sa oled ikka ehtne debiil cunt. See ei olnud tema ainuke temp mis ta oma karjääri jooksul teinud on. Aga et sa seda suudad mingi nurga alt mängusituatsiooniks nimetada on tõeline müsteerium.

                          Sa ikka suudad.

                          Kommentaar


                            Paneb ikka imestama küll, et seda Pepe olukorda keegi nüüd ei mäleta, tehti sellest ju igal pool juttu nii siin Soccernetis, kui ka teistel spordilehekülgedel. Ju siis oli liiga vähe juttu ja liiga leebe karistus.

                            aa muidu võiks täna Higuain ja Kaka põhis olla, kiire avavärav ja kõik on lahtine. Tore on unistada...

                            Kommentaar


                              C*unt on ikka tõeline naljamies, hahahaha, minu mäletamist mööda peaks Totti kohta ka leiduma ikka igasuguseid videosid, kus nt sülitab kellelegi näkku, Balotelli löömine ja vms.
                              Aga asja poolest, UEFA ikka oskab, tänane kohtunik pidi olema Frank de Bleeckere, kes eelmine aasta vilistas Barca-Interi teist mängu, mille Barca 1-0 võitis ja kus Motta sai punase kaardi. Mis on võimalused, et täna jälle Madrid lõpetab vähemalt 10-kesi :S

                              Kommentaar


                                meenuta vähe rohkem seda mängu palun. polnud see vend nii lill midagi meile.
                                Algselt postitas JT8055
                                Olge aktiivsemad!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X