320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas LaLiga>Premier Vaata postitust
    blablabla...
    Ronaldot võib täiesti võrrelda ju Realiga -tegu on maailma kõige armastatuima ja vihatuima jalgpalluriga hetkel.
    blablabla
    Guess again !

    Kommentaar


      Tahad öelda, et see pole tõsi? Guess again

      Kommentaar


        Algselt postitas idikas Vaata postitust
        Tahad öelda, et see pole tõsi? Guess again
        You should all guess again !
        Messi - nr.1
        "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
        These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

        Kommentaar


          hea video, eriti see kui pyol lendas nagu sitt vastu lauda seina
          T. Rüütli: "Parem platsil targalt seista kui lollilt ringi joosta"

          Kommentaar


            Täna kell 19 võõrsil Sportingu vastu:

            Väravavahid: Casillas, Adan, Mejias
            Kaitsjad: Ramos, Varane, Pepe, Marcelo, Albiol, Coentrao
            Poolkaitsjad: Kaka, Özil, Di Maria, Sahin, Altintop, Callejon, Lass, Granero, Khedira
            Ründajad: Cristiano Ronaldo, Higuain, Benzema
            Vigastatud: Carvalho, Arbeloa
            Kaartidega eemal: Alonso
            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
            Algselt postitas taku*
            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

            Kommentaar


              kohtunik on tulnud mestikust läänest, kuna käsi käib kaardi näitamisel üli kiiresti
              Selline tunne on et täna saavad pealtvaatajad ka kaardid

              Kommentaar


                Rahuldava mänguga 3:0 võit. Di Marialt ilus värav ning ilus väravasööt Ronaldole. Lisaks Marcelolt üks tabamus. Nädal veel...
                Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                Algselt postitas taku*
                Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                Kommentaar


                  Ma ei tea, miks üldse kedagi kottima peaks...aga tänu Mourinhole olen täitsa kaasa elama hakanud Realile, tatina oli staarikarja (Figo, Raul etc.) tõttu lemmikmeeskond, vahepeal suutsin igasuguse sümpaatia nende vastu kaotada pikakdeks aastateks...ja nüüd alates eelmisest hooajast kuidagi salamisi jälle fanboyks saamas, Mourinho Real sarnaneb mõneti sellele nullindate alguse Realile. Glamuur, skandaalid ja muu säärane annab minu jaoks sellele meeskonnale midagi erilist juurde. Ja sel hooajal on senini ikka vapustavat jalgpalli näidatud, sel aastal võetakse ära kas La Liga tiitel või CL, mõlemat vast veel mitte. Barca on igal tasandil mitu hooaega hullu pannud juba, aeg on neil troonilt kobida.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas jamesblake Vaata postitust
                    Ma ei tea, miks üldse kedagi kottima peaks...aga tänu Mourinhole olen täitsa kaasa elama hakanud Realile, tatina oli staarikarja (Figo, Raul etc.) tõttu lemmikmeeskond, vahepeal suutsin igasuguse sümpaatia nende vastu kaotada pikakdeks aastateks...ja nüüd alates eelmisest hooajast kuidagi salamisi jälle fanboyks saamas, Mourinho Real sarnaneb mõneti sellele nullindate alguse Realile. Glamuur, skandaalid ja muu säärane annab minu jaoks sellele meeskonnale midagi erilist juurde. Ja sel hooajal on senini ikka vapustavat jalgpalli näidatud, sel aastal võetakse ära kas La Liga tiitel või CL, mõlemat vast veel mitte. Barca on igal tasandil mitu hooaega hullu pannud juba, aeg on neil troonilt kobida.
                    Kähku kähku arsti juurde, et mõistus taastada! Kui tohter täna vastu ei võta, siis käi apteegistki läbi ja küsi kangeid rahusteid.
                    Kui kiiresti tegutsed võid pääseda raskekujulisest ajuopist, kui venitad muutud vesise suuga juurviljaks või munadega hiinlaseks.
                    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                      Kähku kähku arsti juurde, et mõistus taastada! Kui tohter täna vastu ei võta, siis käi apteegistki läbi ja küsi kangeid rahusteid.
                      Kui kiiresti tegutsed võid pääseda raskekujulisest ajuopist, kui venitad muutud vesise suuga juurviljaks või munadega hiinlaseks.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                        Kähku kähku arsti juurde, et mõistus taastada! Kui tohter täna vastu ei võta, siis käi apteegistki läbi ja küsi kangeid rahusteid.
                        Kui kiiresti tegutsed võid pääseda raskekujulisest ajuopist, kui venitad muutud vesise suuga juurviljaks või munadega hiinlaseks.
                        Mis sa atleticomadrid oled midagi endale sisse hinganud või ?

                        Kommentaar


                          Co2 on minu mark. Mida auväärt härra sööb , et Reali fännab? Kärnkonni ja Maardu metsaseeni ?
                          "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                          These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                            Co2 on minu mark. Mida auväärt härra sööb , et Reali fännab? Kärnkonni ja Maardu metsaseeni ?
                            [reˈal maˈšɾiš ˈkluβ še ˈfušβol]

                            Kommentaar


                              "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                              These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                              Kommentaar


                                atleticomadrid võib magama minna mõttega, et kui terve Atletico tiim peaks saama nt. mingi free agent staatuse tõttu(lihtsalt filosofeerides; mitte et selline olukord reaalses elus võimalik oleks...) valida Reali või Atletico vahel, siis 95% kobiks kuniglikku klubisse. St. pane kogu oma tiim rohtude peale. Mitte halvasti sulle vaadates, aga selle vastu sa lihtsalt ei saa, et Real on populaarsem kui Atletico Madrid. Midagi pole teha. Tegelikult ma austan su põhimõttekindlust ja seda, et sa fännad midagi muud peale Barca ja ManU. Ma ise jälestan seda daiverite ja haledate hädaldajate punti B*rcat, aga midagi pole teha, see sats jääb väga pikaks ajaks veel kui mitte igaveseks nt. mulle sümpaatsest Chelseast või Bayernist populaarsemaks. Sama sinu puhul, lähed nö üksinda Moskvat vallutama. Aga samas, pane edasi, annad värvi kindlasti siinsele elule.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X