320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Korralik trollamine k2ib ikka ennem m2ngu!! Ma ei saa aru mis kuradi vahet sel on kummale rohkem ette m2ngitakse? Pohhui pole w? Ei ole m6tet sellist paska siin toota lehekylgede kaupa.

    Kommentaar


      Algselt postitas Postiljon Vaata postitust
      Kas sa oled mingi peduiin või? Sa fännad Atleticod Madridi ning kutsud Messit nr.1?

      Kallis inimene Messi on paras pask võrreldes C.Ronaldoga.

      Messi ilma Xavi ja Iniestata on täielik 0. Ütle mulle mitu väravat ta lõi Argentiina eest World Cupil ja mitu väravat lõi C.Ronaldo Portugali eest.

      Rest my case.

      I.Casillas & Real Madrid Forever!
      Sa kas tõestasid praegu et ei tea jalgpallist midagi või pole Messit kordagi oma silmaga mängimas näinud.

      Kommentaar


        Algselt postitas BCfey Vaata postitust
        Sa kas tõestasid praegu et ei tea jalgpallist midagi või pole Messit kordagi oma silmaga mängimas näinud.
        Ma arvan, et ta ei tea jalgpallist palju. Messi on muidugi üks parimatest jalgpalluritest praegu, siin ei saa vastuväiteid ju olla. Samad sõnad võib ju Ronaldo kohta öelda, mõlemad on omaala parimad tegijad. Muidugi hakkab see Messi ja Ronaldo võrdlemine ära tüütama ja jutud, et Messi ilma Xavi ja Iniestata on 0 on ka paras naljanumber. Jalgpall on meeskonna mäng ning arvan, et nii Ronaldol kui Messil on sellest maailma parima mängija tiitlist vähe kasu, kui meeskond kaotab.
        Aga sellest olenemata ootan täna põnevat kohtumist, kus punaseid kaarte ei välguks. Kuna ise olen Madridi fänn siis ikkagi hoian pöialt omadele, aga vastane on tugev ja tuleb kõigeks valmis olla.
        Hala Madrid!

        Kommentaar


          Benzemalt duubel. skoori ei oska öelda.
          "Inimesed vihkavad mind, kuna olen ilus, rikas ja mängin väga hästi jalgpalli"

          Kommentaar


            Barca mängib täna nagu peata kana, 4-2 Realile
            T. Rüütli: "Parem platsil targalt seista kui lollilt ringi joosta"

            Kommentaar


              1:3 siitpoolt vaadates

              Kommentaar


                Algselt postitas ELLvanaPEER Vaata postitust
                Barca mängib täna nagu peata kana, 4-2 Realile
                Peata kana ei lööks kahte väravat ju

                Kommentaar


                  Peata kana ei lööks kahte väravat ju
                  Lööb kui pea veel otsas on
                  T. Rüütli: "Parem platsil targalt seista kui lollilt ringi joosta"

                  Kommentaar


                    Koosseis täna:

                    ‎Real Madrid-Barcelona: Iker Casillas, Fábio Coentrão, Pepe, Sergio Ramos, Marcelo, Alonso, Lass, Di María, Mesut Özil, Cristiano Ronaldo & Karim Benzema.

                    BENCH: Adán, Albiol, Arbeloa, Khedira, Kaká, Callejón & Higuaín.

                    Kommentaar


                      Streami?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Silver Vaata postitust
                        Streami?
                        atdhenet.tv aga ei ole kindel, et kui kaua õnnestub vaadata seal ilma, et pilt hakkima hakkab
                        Adiós amigos

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Fänn614 Vaata postitust
                          atdhenet.tv aga ei ole kindel, et kui kaua õnnestub vaadata seal ilma, et pilt hakkima hakkab
                          Tänud, proovime.

                          Kommentaar


                            bloodzeedi oma päris hea

                            Kommentaar


                              Tundub ka täitsa asjalik -> http://www8.livetv.ru/webplayer2.php...783&ci=15&si=1

                              E: Stream pole kordagi crashinud, pilt ka hea.

                              Kommentaar


                                Mida ma räägin noh
                                T. Rüütli: "Parem platsil targalt seista kui lollilt ringi joosta"

                                Kommentaar

                                Working...
                                X