320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma teen Reali maha samamoodi, nagu nende fännid teevad Barcelona meeskonda ja mängijaid maha. Mitu vabandust on toodud viimaste El Clasicote puhul vabandusteks ma ei viitsi isegi loetleda.
    sigpic

    Kommentaar


      Algselt postitas Blaugrana Vaata postitust
      Ma teen Reali maha samamoodi, nagu nende fännid teevad Barcelona meeskonda ja mängijaid maha. Mitu vabandust on toodud viimaste El Clasicote puhul vabandusteks ma ei viitsi isegi loetleda.
      Mis su vigastus on? Saa üle viimasest Clasicost(kui see sulle haiget teeb), see on juba minevik.

      Kommentaar


        Algselt postitas grigory Vaata postitust
        Mis su vigastus on? Saa üle viimasest Clasicost(kui see sulle haiget teeb), see on juba minevik.
        Ma ei tulnud siia vaidlema nagu mingi kuradi 10-aastane. Ma avaldasin oma arvamust, sa ei pea seda kohe maha tegema. Ning selle viimase Clasico puhul oli niigi La Liga kaotatud. Rahu!
        sigpic

        Kommentaar


          Algselt postitas Blaugrana Vaata postitust
          Ma ei tulnud siia vaidlema nagu mingi kuradi 10-aastane. Ma avaldasin oma arvamust, sa ei pea seda kohe maha tegema. Ning selle viimase Clasico puhul oli niigi La Liga kaotatud. Rahu!
          Mulle küll tundub, et tulid, aga see selleks. No viimane Clasico oli üpriski tähtis, sest tol ajal oli vahe ainult neli punkti, polnud Barcal veel siis midagi kaotatud.

          Kommentaar


            Mõistlikku juttu kah: Real siis pikendas Di Mariaga lepingut kuni 2017/18 hooaja lõpuni ning vahepeal on ametlikuks saanud ka see, et Canales on nüüd Valencia mängija, kuid Realil on tagasiostu õigus.

            Kommentaar


              Algselt postitas Blaugrana Vaata postitust
              Ei ole Real midagi vormis, see hooaeg tuleb palju üllatuskaotusi vastu võtta. Milan on ka nüüdsest mingi Itaalia keskmik ning selle mängu järgi ei saa nüüd öelda, et Real on parim vms. Alles kaotati suurelt Benficale.Üldiselt Real võitis ainult La Liga ja see on alles 2 karikas 4 aasta jooksul sellise koosseisuga. Nii et siin on veel nii mõndagi vaja tõestada.
              Tubli poiss, vaata nüüd mis koosseisuga benfica vastu mängiti.
              Ahjaa ja see Postiljon kes neil täna väravas oli, see nagu midagi aru ei saand. Ühe tõrje tegi vist, võttis pennu ära - ilmselgelt oli vend mingeid aineid teind vist, sest kukkus ümber pennu ajal ja kalevlaste kahjuks löödi ka pall sinna poole kuhu ta kukkus.

              Kommentaar


                Algselt postitas Postiljon Vaata postitust
                Tubli poiss, vaata nüüd mis koosseisuga benfica vastu mängiti.
                Adan, Varane(8,8mil), Higuain(13mil), Diarra(17,6mil), Kaka(57,2mil), Benzema(30,8mil - nojah sekkus ju teisel poolajal), Granero(3,5mil - väga odavalt saite sellise mängija), Di Maria(29mil), Callejon(4,4mil), Coentrao(26,4mil). Mourinho tõi Coentrao ja Benzema, et koosseisu tugevdada, aga kaotati kokkuvõttes suuremalt. Jalgpallitipud mängisid ikkagi ju.
                Mourinho: "What matters most to me is that there is support for the team and Real Madrid. I concentrate equally hard on every game, friendly or not, and games like these are good to draw conclusions from the bench."

                Benfical endal ei mänginud Rodrigo ega Aimar + kasutati ka B-koosseisu mehi, Enzo Perez, kes ka 2 kolli lõi.
                sigpic

                Kommentaar


                  Kuule kao ausalt perse. Mis sa siis siia tegema tulid? Nagu 10 aastane fänn "tagasi tegema" et väiksed reali fännid käivad Barca teemas kiusamas. Haha, idioot.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Blaugrana Vaata postitust
                    Ma ei tulnud siia vaidlema nagu mingi kuradi 10-aastane.
                    Hakkad vaikselt oma sõnu sööma ??
                    "Inimesed vihkavad mind, kuna olen ilus, rikas ja mängin väga hästi jalgpalli"

                    Kommentaar


                      Tundub, et tuleb tõesti vait jääda, kuna hakatakse juba ilusaid privaatsõnumeid saatma. Tundub, et siin teemas ei talu keegi seda, kui Reali suhtes negatiivsemalt räägitakse.
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Algselt postitas cyhton Vaata postitust
                        Kuule kao ausalt perse. Mis sa siis siia tegema tulid? Nagu 10 aastane fänn "tagasi tegema" et väiksed reali fännid käivad Barca teemas kiusamas. Haha, idioot.
                        Mai tia küll millest isegi jutt käib, aga TÕESTI, sa peaksid küll viimane inimene olema, kes kellelegi 10-aastase lapse käitumist ette heidab.
                        Mes que un club!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Blaugrana Vaata postitust
                          Tundub, et tuleb tõesti vait jääda, kuna hakatakse juba ilusaid privaatsõnumeid saatma. Tundub, et siin teemas ei talu keegi seda, kui Reali suhtes negatiivsemalt räägitakse.
                          Kes see privasse saadab??
                          "Away from two, three, four— wonderful, wonderful, wonderful."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas sayonara Vaata postitust
                            Mai tia küll millest isegi jutt käib, aga TÕESTI, sa peaksid küll viimane inimene olema, kes kellelegi 10-aastase lapse käitumist ette heidab.
                            Kui midagi ei tea siis võiksid vait olla.

                            Kommentaar


                              Kes veel ei teadnud, siis Xabi Alonso ei pikendanud lepingut.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Higuaaaain , Vaata postitust
                                Kes veel ei teadnud, siis Xabi Alonso ei pikendanud lepingut.
                                Allikas?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X