320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas zelee Vaata postitust
    Emotsioonide kestavad aga lühikest aega. Ajalukku jääb kirja siiski see kes liiga võitis. Barca võis küll Reali võita, aga kokkuvõtte polnud nii tugev et liigat võita. Mingi mõne mängu võitmine ei too veel tiitlit. Mängude võitmisega saab Barca eelise Reali ees, aga kui seda ära ei suudeta kasutada siis tough luck järelikult jäi võit enese taha.

    PS! Pole reali fänn, kaitsen vaid seisukohta kus kaks mängu ei otsusta liiga, vaid peab suutma kõiki võita.
    Jalgpallis mängibki rolli emotsioon. See emotsioon, mille sa saad võitmisest. See võidumäng, võiduvärav ja järgnevad tähistamised. Mida suurem just võidu hetkel tulev emotsioon on, seda parem see võit ka on. See maksab. See, et aastal x kunagi võitis mingi meeskond mingi tiitli, leidub küll kroonikatest, aga see ei tekita ühelegi fännile reaalset emotsiooni.

    P.S. Ja kui Real võidab, siis sellesama emotsiooni rikub ära teadmine, et Barcelona käest on saadud iga kord tala. Parim emotsiooni tekitaja oleks ju võidurõõm Barcelona fännide ees, aga sellisel kujul seda emotsiooni ei saa. Ja siin polekski kõige õigem öelda, et nad ei vääri tiitlit, sest matemaatiliselt väärivad, aga kui nad ei suuda Barcelonat võita, siis ongi see emotsioonist tühi ja paberil kirja minev võit.

    Kommentaar


      Ma arvan, et Reali fännid on küll rõõmsad kui nad Barca ees tiitli võidavad. Mängitakse siiski selleks, et karikaid võita. Võta või näiteks Arsenal. Hea meekond, aastaid juba stabiilselt tiitlikonkurentsis, võetud võite liigavõitjate üle, aga kas see rõõm on neile midagi andnud? Viimane tiitel 2005 FA Cup. Lõpuks mängitakse siiski tiitlitele mitte emotsioonile. Emotsioon on hetkes kinni ja ei oma pikaajalist väärtust. Tiitlid omavad. Lõppude lõpuks taandub kõik sellele, kes mis tiitli võidab.

      Kommentaar


        Mou on juba ammu teada andnud, et see oleks vaimustav kui Real võidaks liiga tiitli, olles ise kordagi Barcelonat võitnud sel hooajal. Samas see mida enamus Reali fänne arvab, ei kattu Mou arvamusega.
        "Away from two, three, four— wonderful, wonderful, wonderful."

        Kommentaar


          Algselt postitas zelee Vaata postitust
          Ma arvan, et Reali fännid on küll rõõmsad kui nad Barca ees tiitli võidavad. Mängitakse siiski selleks, et karikaid võita. Võta või näiteks Arsenal. Hea meekond, aastaid juba stabiilselt tiitlikonkurentsis, võetud võite liigavõitjate üle, aga kas see rõõm on neile midagi andnud? Viimane tiitel 2005 FA Cup. Lõpuks mängitakse siiski tiitlitele mitte emotsioonile. Emotsioon on hetkes kinni ja ei oma pikaajalist väärtust. Tiitlid omavad. Lõppude lõpuks taandub kõik sellele, kes mis tiitli võidab.
          reali fännid on väga üldine mõiste. Toetajad- jah. Ultrad- ei. Sociod- nii ja naa. Ja Arsenali ja Reali klubide võrdlus- vabandust, see on sama, kui hakata Portsmouthi FA karikat võrdlema Liveri selleaastase Miki-Hiirega. Kaalukategooriad on niivõrd erinevad. Kui tahad vägisi võrdlust, siis Manu selleaastane tiitel DShitty ees on emotsionaalselt kõvem sõna kui eelmise aasta tiitel Chelski ees (oli vist nii?). Barca ja Reali praeguse vastasseiisu võid koefitsendiga läbi korrutada.
          "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

          Kommentaar


            Kas sa, M007, veidi karikamängude tulemusi üle ei tähtsusta? Või Real ongi kõiki karikamänge võtnud 100% tõsidusega ja neid lutisaamisi võib lugeda täisväärtuslikeks (reaalne küsimus, sest ma ei tea Real vs Barka karikamängudest midagi)? Liigatiitlid enivei kaotatakse/võidetakse Getafede ja Osasunade ja Gijonide vastu, mitte omavahelistes mängudes.

            Sellise loogika põhjal peaks ka Milani fännid Serie A võidu puhul emotsionaalselt tühjad olema, sest Juvet ei suudetud liigas kummalgi korral võita ja karikas saadi ka kotid. Aga huuj oleks ju.

            Kommentaar


              No siis kui(rõhk sõnal kui) nö DShitty peaks Manut hooaja lõpus võitma(esimese mängu võitis City ju mingi 6-1 kui ma ei eksi), siis ei tähenda see tiitel Manu fännidele emotsionaalselt midagi? Üldjuhul tundub see emotsiooni teema siin veidi mööda, võibolla ei osata väljendada nii nagu tahetakse, aga see selleks.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Noh, kui liigas on sisuliselt kaks adekvaatset meeskonda ja see teine võtab sind regulaarselt igast asendist tagant ja eest, siis jääb sellele tiitlile kehv maitse küll juurde. Võib küll kiidelda, et peksime rohkem Zaragozasid ja Gijone, aga see pole ikkagi see.
                Thats the point.Teistejärgulisi meeskondi peksta on täieliku null kui põhirivaalilt koguaeg sisse saadakse

                Kommentaar


                  9 barca 4 viik 1 real peaks siis olema seis alates 13 detsember 2008.Usun et see seis näitab nii mõndagi.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas eika Vaata postitust
                    Kas sa, M007, veidi karikamängude tulemusi üle ei tähtsusta? Või Real ongi kõiki karikamänge võtnud 100% tõsidusega ja neid lutisaamisi võib lugeda täisväärtuslikeks (reaalne küsimus, sest ma ei tea Real vs Barka karikamängudest midagi)? Liigatiitlid enivei kaotatakse/võidetakse Getafede ja Osasunade ja Gijonide vastu, mitte omavahelistes mängudes.

                    Sellise loogika põhjal peaks ka Milani fännid Serie A võidu puhul emotsionaalselt tühjad olema, sest Juvet ei suudetud liigas kummalgi korral võita ja karikas saadi ka kotid. Aga huuj oleks ju.
                    Itaalias on mitu tippmeeskonda, Inglismaal ka. Hispaanias on ainult kaks. H2H-emotsioon ja olulisus on seetõttu seal sootuks midagi muud.

                    Kui Reali fännid tahavad seda tiitlit väga oluliseks selliselt pidada, siis on see muidugi nende endi valik, aga mina ei tunneks selliselt võitu päris sajaprotsendilisena. Ehk tiitli võivad nad võita, aga nad ei saa kusagilt öelda, et nad parem meeskond on, kuna nö. vaieldamatu tšempion oldaks, kui suudetaks ka otseses võitluses kordki ära teha.

                    Kommentaar


                      Milanit ja Juvet ei saa selle teemaga võrrelda,kuna real on regulaarselt juba aastaid tappa saanud barcalt aga milan-juve see nii ei ole.

                      Kommentaar


                        Otsene võitlus on veel ees, ootame ja vaatame ära, mis seal toimub.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas grigory Vaata postitust
                          Otsene võitlus on veel ees, ootame ja vaatame ära, mis seal toimub.
                          No täpselt. Selline tunne nagu Realil oleks karikas pea kohal ja Barcalt juba tappa ette ära saadud. Kui Real suudab võita, siis retsept. Kui ei, siis mingit masendust küll ei teki, et Barca ei võitnud liigat (eriti kui Barca on Reali nuhelnud).
                          "Away from two, three, four— wonderful, wonderful, wonderful."

                          Kommentaar


                            Ja mis mind isiklikult häirib, et Mourinho pole suutnud teha midagi, et nad suudaksid väljakul Barcelonat võita. pmst on ta ostnud Barcelonast pikema pingiga meeskonna, mis annab Realile pika hooaja peale eelise. Ehk Mourinho ei suuda kuidagi Guardiola Barcelonat väljakul ära lõhkuda, ent hunnikus eurosid pingile raisates saadakse tiitel Gijonide vastu kätte.
                            Panen end taas kaardile, et ma olen selles paaris pigem Reali poolt, aga sellisel kujul pole see see Real, mida ma omal ajal toetasin ja kus suudeti Barcelonat ka väljakul võita.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Ja mis mind isiklikult häirib, et Mourinho pole suutnud teha midagi, et nad suudaksid väljakul Barcelonat võita. pmst on ta ostnud Barcelonast pikema pingiga meeskonna, mis annab Realile pika hooaja peale eelise. Ehk Mourinho ei suuda kuidagi Guardiola Barcelonat väljakul ära lõhkuda, ent hunnikus eurosid pingile raisates saadakse tiitel Gijonide vastu kätte.
                              Panen end taas kaardile, et ma olen selles paaris pigem Reali poolt, aga sellisel kujul pole see see Real, mida ma omal ajal toetasin ja kus suudeti Barcelonat ka väljakul võita.
                              Pellegrini kaotas ka, aga vähemalt auga. Praegune Real- kilbil ja mehetunnus kah läinud, eesotsas põhulõuast peatreeneriga. Paar võimalust on veel jäänud.
                              "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                              Kommentaar


                                iga vähegi Hispaania jalkaga ja Real-Barca vastasseisu jagav mees peaks teadma milline on El Clasico tähendus madridistale ja culele. Kusjuures madridistadele pole alati ka piisav, et omad culedest üle on. Meenutuseks kasvõi Capello, kes "tuli, nägi ja võitis", kuid ikka pidi lahkuma, sest kaitsest lähtuv mäng pole ju niivõrd atraktiivne kui Barca ründemäng. Capello suutis tol aastal siis Barcat korra võita ja korra viigistati.
                                Catalunya is not Spain!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X