320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma nagu ei saa pihta, mõtlesin, et läheks trolliks ka Atletico teemas, et parastaks ja noriks nende "edusammude " kallal viimasel aja (või noh , üldse) aga tegalt mida see mulle annab, päeva paremaks ei tee, raha sellega ei teeni, seega suht mõtetu.
    Bayeri fännile samad sõnad, ma ei kireks võõras teemas niimoodi, sest paratamatult võib mulle jääda mulje , et räuskamisega varjatakse kartust .
    Felix: Oh, bollocks!
    Elmo: Dog's bollocks?
    Felix: No, just plain fucking bollocks!
    Elmo: No dog involved?

    Kommentaar


      Muidugi ma kardan teid. Minumeelest tugevuselt teine meeskond. Mitte ei mängi te füüsiliselt hästi ja ole hästi kaitses, vaid on teil ka tehnikat ning luck-i. Samuti ei tohi teid kaitsta hästi, sest iga hetk võib tulla dive. Meil on selleks omad mehed, aga mitte sellises klassis nagu teil.

      Ja kui sa arvad et minu mitte ühegi sõna ütlemine siin teemas oli räuskamine....

      Kommentaar


        Ma üldistasin seega ära päris isiklikult võta aga suuresplaanis on point siiski sama.
        Felix: Oh, bollocks!
        Elmo: Dog's bollocks?
        Felix: No, just plain fucking bollocks!
        Elmo: No dog involved?

        Kommentaar


          to ericbana
          Pigem neelan need neli, viis või seitse dive alla, kui iga mäng näeks sellist n.ö coast to coast jalgpalli.
          No offence Barca mehed, aga seepärast eelistan Reali Barcale, lihtsalt huivtav on vaatada, kui võrdne vastane nagu Valencia v Atletico vastu tuleb, selle asemel, et 80% 20%-ne prossa vastu palli hoida käib 90 minsa tõsine andmine ühest kastist teise, latid, postid kõik jutud. Loodan homme samasugust mängu näha.

          Kommentaar


            Algselt postitas LaLiga>Premier Vaata postitust
            to ericbana
            Pigem neelan need neli, viis või seitse dive alla, kui iga mäng näeks sellist n.ö coast to coast jalgpalli.
            No offence Barca mehed, aga seepärast eelistan Reali Barcale, lihtsalt huivtav on vaatada, kui võrdne vastane nagu Valencia v Atletico vastu tuleb, selle asemel, et 80% 20%-ne prossa vastu palli hoida käib 90 minsa tõsine andmine ühest kastist teise, latid, postid kõik jutud. Loodan homme samasugust mängu näha.
            Ilu on vaataja silmades

            Kommentaar


              Algselt postitas Fänn. Vaata postitust
              Ilu on vaataja silmades
              Kui talumees peab siga galantseks loomaks, miks siis ei või mõni tohman Realist lugu pidada?
              Elu on kirju nagu pederastide lipp.
              "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
              These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

              Kommentaar


                Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                Kui talumees peab siga galantseks loomaks, miks siis ei või mõni tohman Realist lugu pidada?
                Elu on kirju nagu pederastide lipp.
                Just sayin'...aga ei tasu nüüd nõnda teravalt ka sõnadega tegutseda. Minu meelest on nii mõnigi Reali fänn väga asjalikku juttu rääkinud (näiteks kasvõi Kasper või LaLiga>Premier - kindlasti võiks ka rohkem näiteid tuua) ning tohmaniks kedagi pelgalt meeskonna alusel tituleerida pole küll eriti õige.
                Coraje, corazón y cojones.

                Kommentaar


                  Algselt postitas LaLiga>Premier Vaata postitust
                  to ericbana
                  Pigem neelan need neli, viis või seitse dive alla, kui iga mäng näeks sellist n.ö coast to coast jalgpalli.
                  No offence Barca mehed, aga seepärast eelistan Reali Barcale, lihtsalt huivtav on vaatada, kui võrdne vastane nagu Valencia v Atletico vastu tuleb, selle asemel, et 80% 20%-ne prossa vastu palli hoida käib 90 minsa tõsine andmine ühest kastist teise, latid, postid kõik jutud. Loodan homme samasugust mängu näha.
                  Kindlasti on kogu barca mansa nüüd kurb, et sa eelistad reali mängu barca omale. Aganoh, mängige atleticoga nagu võrdne-võrdsega siis täna.
                  Last edited by Suht Pohh; 11.04.12, 15:36. Põhjus: kirjaviga
                  http://www.youtube.com/user/Liverinho?feature=mhee

                  Kommentaar


                    Täna minu arust siis kõige tähtsam mäng kui barcelona oma välja jätta,nv ma arvan et tuleb võit,nii et väga tähtis on 4punnise vahega barca mängule vastu minna
                    Madridista

                    Kommentaar


                      Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                      Kui talumees peab siga galantseks loomaks, miks siis ei või mõni tohman Realist lugu pidada?
                      Elu on kirju nagu pederastide lipp.
                      Oot, milles probleem seisneb? Kas olen öelnud, et ma ei pea lugu Realist? Real on vägagi hea klubi. Olgugi, et ma fännan Barcat, kuid siiski olen olnud ka mõlema Mardidi klubi poolt ja arvatavasti osades olukordades olen edasi.

                      Lihtsalt tahtsin oma selle lausega, mis natuke probleeme valmistas edasi öelda, et igalühel omad lemmikud ja sellega tuleks leppida.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                        Kui talumees peab siga galantseks loomaks, miks siis ei või mõni tohman Realist lugu pidada?
                        Elu on kirju nagu pederastide lipp.
                        Oled sa pärit Madriidist või kust ? Ei saa aru sellistest vendadest, kes arvatavasti terve elu Mustamäel või Lasnamäel elanud ning mingi hetk endale jalgpalli avastanud. Sellel asemel, et rahulikult oma meeskonna teemas püsida ja tarka juttu ajada ( mida sa aeg-ajalt seal ka teed) tuled sa siia pea igakord, kui sinu "sünnisaatilemmiku" klubi kõige suurem rivaal mängib ja pasandad selle lihtsalt oma mõttetu ibaga täis.

                        Kommentaar


                          Ja-jaa tuleb vôrne màng. Real marsib neist ùle nii et pole tàna ja kohtunik suudab anda kôik kollased ainult Athleticole
                          Messi...The never ending legend!

                          Kommentaar


                            Real Madridi teemas kirjutamine on alati raske, sest :
                            a.) Sõnavõtud kustuvad.
                            b.) Kirjamusta ja sõrmeosavuse raske raiskamine
                            c.) Üldine õhkkond on midagi lauda sarnast

                            Aga ausa foorumlasena levitan kindlal käel oma vankumatus usus jalgpallitõde, mille üheks vundamendiosaks on põlastus ahnuse lolluse ja raiskamise vastu = Real Madrid


                            FORZAAA ATLEEETI !!!!
                            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                            Kommentaar


                              Tubli ja aus fànn tehakse alati maatasa, sest suurklubid sôidavad sinust ùle. Loogish mu napud on valusad ja kôverad, et Real seal ei saaks ùhtki punni tàna . Unistada ikka tohib, kuigi pakun, et 0-3 Realile ja Ronaldo ei saa ùhtki golli.
                              Messi...The never ending legend!

                              Kommentaar


                                Atlético Madrid:-Real Madrid:

                                Real Madrid: Casillas, Pepe, Ramos, Khedira, Ronaldo, Kaká, Benzema, Xabi Alonso, Coentrão, Arbeloa & Di María.

                                Atlético Madrid: Courtois, Juanfran, Perea, Godín, F. Luis, Tiago, Gabi, Diego, Arda, Adrían & Falcao.
                                Hala Madrid !

                                Kommentaar

                                Working...
                                X