320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas RealFan Vaata postitust
    Paistab, et funktsionaalne lugemisoskus lonkab nendel Barcelona embleemiga tegelastel... kui intriigi soovid, parem vaata seebikaid oma vanaemaga (ma olen muidu nii närvis, et mul isegi praegu käed värisevad nagu keskmisel jänesel, kui piletikontroll bussi tuleb, eksju). Aga olgu, väitsin siis järgmist: "üsna suur osa sellest Jamesi peale kulutatud 80 millist (+ siis palk, eks) teenitakse juba nänni pealt tagasi." Isegi ei defineerinud, mida tähendab "üsna suur osa". Sellest aga piisab, et paaril klounil kont hambusse jääb Pole paha. Muus osas, arvasin et 1 miljon müüdud Ronaldo särki eelmine hooaeg on üsna korduvalt läbi leierdatud "uudis", ka Soccerneti poolt .. paistab, et siis mitte piisavalt. Ehk siis, kordan üle, ei üritanud midagi raudpolt kindlalt väita, kindlasti mitte seda, et fännid Jamesi 100% kinni taovad. Kahju ainult, et umbes 9 posti 10st, mida kaunistab Barca embleem, sisaldavad ainult lugupidamatust ja/või katset kellegi vererõhku tõsta. Ma arvasin, et ainult bandwagonerid on sellised.

    Edit: vahepeal on nii palju poste siia siginenud.. see oli siis eelkõige rixxerile ja sepakale suunatud

    @rahvaspordipäev: Täpselt teavad ilmselt ainult asjaosalised. Aga kui ka ei saa suurt midagi, siis särgimüüginumbrite kasvu valguses saab ju alati Adidaselt paremat lepingut nõuda.
    Võta pits konjakit, läheb üle. Tere tulemast foorumisse, muidu.
    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

    Kommentaar


      Algselt postitas rixxer Vaata postitust
      Võta pits konjakit, läheb üle. Tere tulemast foorumisse, muidu.
      Ei lähe, närvipinge on liiga suur, trafot oleks vahele vaja xD Muidu tänan lahke vastuvõtu eest Konjak pole eriti minu rida nagunii, eelistan rummi. Nagu ma aru saan, siis tabasin viimaks teatud seltskonna identiteedi ära.

      Kommentaar


        Algselt postitas RealFan Vaata postitust
        Ei lähe, närvipinge on liiga suur, trafot oleks vahele vaja xD Muidu tänan lahke vastuvõtu eest Konjak pole eriti minu rida nagunii, eelistan rummi. Nagu ma aru saan, siis tabasin viimaks teatud seltskonna identiteedi ära.
        Ok. Ma pisut siis selgitan. Real on suur klubi või isegi suurklubi. Sõltub, kas oled fänn või rivaalklubi poolehoidja. Ja kui viimane, siis selle alla käib ka oma "Anti" teemas pisut haukumine, eriti, kui seal natuke sellist fännilikku "tõusulainet" näha on. Iseenesest ei ole paha, kui oma klubi pimesi usutakse, juhtub ka kodutänavas, aga mõnikord on selge, et päris kõike kodumeeskonna pr-msinast tulnut ei tasu tõe pähe võtta, eriti, kui numbrid kuidagi ei klapi. Barca vist lasi nädal tagasi välja teate, et belglasest keskkaitsja üleminekule järgneval päeval olevat 500 000 särki müüdud. Tõesti-tõesti. See oli sõbralik torge selle Hamesi ja 900 000 kohta. Tegelikkuses vist peab mõlemalt numbril kolm nulli maha võtma. Lihtsalt ei uskunud, et seda usutakse ning tundus, et must valgel arvutiekraanil on see nyydsama ka juhtunud. Ja sealt väike torge, mida võiks võtta haukuva tählepanujuhtimisena. Ei muud.

        Muidu, carry on (see on ka sõbralikult öeldud, sest su postidest on näha, et tegu on siiski tõsise poolehoidja, mitte trolli või ühepäevaliblikaga ja saab siit teemastki rivaalklubi kohta päris mõndag põnevat teada)
        "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

        Kommentaar


          Algselt postitas rixxer Vaata postitust
          Ok. Ma pisut siis selgitan. Real on suur klubi või isegi suurklubi. Sõltub, kas oled fänn või rivaalklubi poolehoidja. Ja kui viimane, siis selle alla käib ka oma "Anti" teemas pisut haukumine, eriti, kui seal natuke sellist fännilikku "tõusulainet" näha on. Iseenesest ei ole paha, kui oma klubi pimesi usutakse, juhtub ka kodutänavas, aga mõnikord on selge, et päris kõike kodumeeskonna pr-msinast tulnut ei tasu tõe pähe võtta, eriti, kui numbrid kuidagi ei klapi. Barca vist lasi nädal tagasi välja teate, et belglasest keskkaitsja üleminekule järgneval päeval olevat 500 000 särki müüdud. Tõesti-tõesti. See oli sõbralik torge selle Hamesi ja 900 000 kohta. Tegelikkuses vist peab mõlemalt numbril kolm nulli maha võtma. Lihtsalt ei uskunud, et seda usutakse ning tundus, et must valgel arvutiekraanil on see nyydsama ka juhtunud. Ja sealt väike torge, mida võiks võtta haukuva tählepanujuhtimisena. Ei muud.

          Muidu, carry on (see on ka sõbralikult öeldud, sest su postidest on näha, et tegu on siiski tõsise poolehoidja, mitte trolli või ühepäevaliblikaga ja saab siit teemastki rivaalklubi kohta päris mõndag põnevat teada)
          Heh, ma olen pehmelt öeldes üllatunud Mis ma oskan öelda, vabandan, et ei suutnud asju niimoodi näha Üldises plaanis siiski, olen ka käinud seal teie teemas, postitanud olen siis, kui enda arvates on midagi konstruktiivset öelda, või on tekkinud mõni küsimus, see trollimine on pigem viimase aja teema. Minu jaoks muutub asi häirivaks siis, kui sealt muud peale trollimise ei tulegi. Aga pean meeles edaspidi

          Teemasse. Pigem väidaks siis seda, et Jamesi tulek kasvatab Reali särgi(jms)müügikäivet. Täpselt kui palju, on kahtlane, aga .. aasta peale paarsada tuhat ehk, arvestades, et Realil pole eriti ühtegi teist nii poppi Lõuna-Ameerika poissi satsis.. võib-olla di Maria ehk aga temaga on nagunii kahtlased lood, ning MMiga kogus James kindlasti suurel hulgal fänne. Särgid pole ka ainukesed asjad, mis müüvad.

          Kommentaar


            Algselt postitas RealFan Vaata postitust
            Heh, ma olen pehmelt öeldes üllatunud Mis ma oskan öelda, vabandan, et ei suutnud asju niimoodi näha Üldises plaanis siiski, olen ka käinud seal teie teemas, postitanud olen siis, kui enda arvates on midagi konstruktiivset öelda, või on tekkinud mõni küsimus, see trollimine on pigem viimase aja teema. Minu jaoks muutub asi häirivaks siis, kui sealt muud peale trollimise ei tulegi. Aga pean meeles edaspidi

            Teemasse. Pigem väidaks siis seda, et Jamesi tulek kasvatab Reali särgi(jms)müügikäivet. Täpselt kui palju, on kahtlane, aga .. aasta peale paarsada tuhat ehk, arvestades, et Realil pole eriti ühtegi teist nii poppi Lõuna-Ameerika poissi satsis.. võib-olla di Maria ehk aga temaga on nagunii kahtlased lood, ning MMiga kogus James kindlasti suurel hulgal fänne. Särgid pole ka ainukesed asjad, mis müüvad.
            Aga väga hea, seda on suht lihtne järgmine aasta kontrollida ning annab ka väikese infokillu teiste klubide fännidele ja avardab maailma, kas nn staari ostmine ikka toob arvestatava majandusliku kasu või mitte? Märgi üles ja püüa aasta pärast teistegagi jagada, hetkel see pigem lootus ja juhtkonna poolne puru silma ajamine.

            Jalgpalliklubi kui äri vaadates, siis iga numbreid veidi mõistev tegelane saab aru, et mäng käib ikka eelkõige televisioonirahade ja staadioni täituvusnumbrite nimel (http://www.businessofsoccer.com/2014...bs-make-money/), millele lisanduvad siis sponsorlepingud (särgi puhul ka Nike vs Adi küsimus valdavalt, mis toob head raha.. http://www.therichest.com/sports/soc...occer-jerseys/) ja tiitlid.
            CLi tulemi näiteks saab suuresti kirjutada kasumireale peale võiduboonuste maksmist... Nimetatud 4st tegurist 3 esimese puhul võib eeldada selget korrelatsiooni nn staaride ja sellest tuleneva majandusliku kasu vahel. Nänn on lihtsalt nice to have hüve, sest oleme korduvalt kuulnud mängijate lepingutest, kus jagatakse sörgimüügist tulnud kasumit ka mängijaga. Ka Adi või Nike soovib makstavatest miljonitest osa tagasi teenida. Püüdsin leida viidet summadele, mis klubid särgilt kasseerivad, aga ei õnnestunud.. Vabalt võib see äri olla üles ehitatud mudelile, et klubid saavad ise selle osa kasumist, mille teenivad läbi oma süsteemi ehk netipoe, ametlike poodide jne. Särgi tootja saab aga kõik muu, mis väljaspool klubi süsteemi müüakse..


            Mis puutub sinu halatud trollimisse, siis Eestis on seda ikka ammustest aegadest sarkasmiks/tögamiseks peetud, mida harrastatakse nende kallal, kes kipuvad veidi reaalsusest eemalduma.. Et aidata neil maapeale tagasi pöörduda. Vaata ka iroonia, ironiseerimine, arooniad, mustikad, ja pohlad
            FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

            Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

            Kommentaar


              Täna siis Atletico vastu mäng ja väravas alustab taaskord Casillas. Lisaks mainis Ancelotti seda, et täna mängib üks osa koosseisust ja teine mäng teine osa koosseisust. Sõprusmängude kohta ütleks seda, et kõik väravad mis me sisse oleme lasknud on tulnud meie söödu eksimustest.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                http://www.ronaldo7.net/news/2014/04...last-year.html
                Hingake nüüd rahulikult sisse ja välja.
                Mõlemad, nii Bild kui AS toovad oma allikaks välja mingisuguse firma nimega Purely Football. Panin googlisse otsingusse ja leidsin sellise lehekülje. Ei tea kuidas teile tundub aga see fännide poolt üles löödud sait ei jäta väga usaldusväärse allika muljet, eriti veel kui tegemist nii raskelt määratletava andmesikuga.

                Kommentaar


                  Algkoosseis: Casillas, Marcelo, Pepe, Ramos, Carvajal, Kroos, Alonso, Modric, Ronaldo, Benzema, Bale.
                  Pink: Navas, Coentrao, Arbeloa, Varane, di Maria, Isco, J.Rodriguez.

                  Keskväli tundub küll päris hea olevat ja Kroos saab rohkem rünnata. Loodan, et võtame siit mängust võidu ära.

                  Kommentaar


                    Esimesed 15 minti on ikka üsna rabedad olnud, Atletico mehed päris palju hiljaks jäänud olukordadesse, samas Mandžukicil juba paar korralikku võimalust tänu Reali kaitsjate eksimustele. Bale paistab ka üsna puine täna olevat.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                      Bale paistab ka üsna puine täna olevat.
                      Mäng on läbi juba?

                      Kommentaar


                        Siquiera võiks üsna vabalt ka punasega olla, aga see selleks. Teisel poolajal on tsirkus lõpuks lahti läinud, esimesel poolajal tekkis isegi usk, et saadakse ilma selleta hakkama... aga Mandžukicil on muud plaanid. Ja noh, ega siis Ramos ja Pepe kehvemad olla ei saa.

                        Edit: Ja Kroos sai oma esimese koogiga Reali särgis hakkama.

                        Kommentaar


                          Kurat. Kustutasin ära editit tehes
                          "66' hetkel ja Xabi, Ramos, Koke, Siqueira, Suarez, ja Mandžukic kollastega"
                          Garcia ka nüüd. 7 kollast.

                          Kommentaar


                            Ja mille eest Mandžu tolles olukorras kollase sai?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas jürks Vaata postitust
                              Ja mille eest Mandžu tolles olukorras kollase sai?
                              Kahjuks olukorda ei näinud
                              Hamesil ka nüüd värav kirjas Reali eest!

                              Kommentaar


                                Kohutav kaitsetöö nurgalöögi ajal...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X