320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algkoosseis: Casillas; Sergio Ramos, Pepe, Cannavaro, Heinze; Diarra, Gago, Sneijder, Robben, Robinho; Raúl.

    Loodame parimat.
    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
    Algselt postitas taku*
    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

    Kommentaar


      Poolajaks juhime 1:0. Robinho andis tsenderduse kasti, kust vanameister Raul palli kerge puutega väravasse lükkas. Mäng on isegi suhteliselt arvestatav. Kellegilt mingeid erilisi präkke pole olnud. Kohtunik on jätnud kaks kätt vilistamata, kuid tema nurgalt vaadatuna võisid need talle ka pimedasse tsooni jääda. Neist Diarra käsi oli kastis sees. Meeskond mängib hästi ning korra skoorisime veel, kuid kahjuks enne Sneijderi väravat oli sööduandja Raul üsna selges suluseisus. Loodetavasti teisel poolajal oleme natukene teravamad ning lööme veel mõned kollid. Hetkeseisuga jääks vahe tabeli teise Villarrealiga kümnele punktile.
      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
      Algselt postitas taku*
      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

      Kommentaar


        Paistab, et peab minema ja ühe odessa vahuka külmkappi hankima.

        Kommentaar


          2:0 võit. Fantastiline. Kümme punkti Villarrealist ees. Teine poolaeg oli suhteliselt võrdne ning vahepeal domineeris üsna pikalt Racing, kuid siiski suutsime lõpus oma tahtmise peale suruda. Kohtunik jättis päris mitmel korral meie mängijate käsi vilistamata, kuid samas kodumeeskonna daivide eest andis neile karistuslöögi. Meie teise värava lõi Higuain, kes sai hea söödu Rockylt. Kontras vabanes paremalt äärelt keskele Pipita, kellele Balboa ka söödu lükkas. Gonzalo lõi vasakuga palli kasti piirilt ilusti Tono seljetaha. See värav tõi mehele ka leevendust, sest eelnevalt lõi Higuain samuti värava, mis aga lugemata jäi. Täna sekkusid vahetusest mängu Higuain, Balboa ja Baptista vastavalt Robinho, Robbeni ja Sneijderi asemele. Magus võit. Kõik eeldused tiitlivõiduks on olemas. Tuleval nädalavahetusel võõrustame Athleticut. Loodame parimat.
          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
          Algselt postitas taku*
          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

          Kommentaar


            ega siin pole midagi, tuleb vist juba varakult õnne soovida. shampa võite juba ära osta. järgmisel hooajal veel vaatame. mõne nädala pärast ka muidugi
            Catalunya is not Spain!

            Kommentaar


              Tiiiiiitel On Kodus
              i don t like u u don t like me

              Kommentaar


                Algselt postitas BeHappy Vaata postitust
                Tiiiiiitel On Kodus
                Ära hõiska enne õhtut! Eeldused võiduks on, kuid midagi kindlat veel ei ole.
                Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                Algselt postitas taku*
                Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                Kommentaar


                  Kasper, Foorum ei ole nii akadeemiline koht kui eel/ülevaade. Võta vabamalt.

                  Huvitavate foorumi kokkuvõtete lugemisest on saanud ülevaadete uuesti läbi lugemine.
                  Algselt postitas Maekas
                  Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

                  Kommentaar


                    Et siis natuke uudiseid..
                    Real Madridi jalgpalliklubi on huvitatud Mahamadou Diarra asendamisest Chelsea keskväljamehe Michael Essieniga.
                    Real on Diarra pannud juba oma müügilehele, tema eest loodetakse teenida 30 miljonit eurot. Chelsea küsib Essieni eest aga 35 miljonit, mida on 10 miljoni võrra enam kui Real maksta sooviks.
                    Kui klubid omavahel kokkuleppele jõuavad, sünnib tõenäoliselt üks selle aasta suurim vutitehing. Mõlemad mängijad on igaljuhul huvitatud oma praegusest klubist lahkumisest.
                    www.futismaailma.com
                    iHala Madrid !

                    Kommentaar


                      Algselt postitas sten21 Vaata postitust
                      Et siis natuke uudiseid..
                      Real Madridi jalgpalliklubi on huvitatud Mahamadou Diarra asendamisest Chelsea keskväljamehe Michael Essieniga.
                      Real on Diarra pannud juba oma müügilehele, tema eest loodetakse teenida 30 miljonit eurot. Chelsea küsib Essieni eest aga 35 miljonit, mida on 10 miljoni võrra enam kui Real maksta sooviks.
                      Kui klubid omavahel kokkuleppele jõuavad, sünnib tõenäoliselt üks selle aasta suurim vutitehing. Mõlemad mängijad on igaljuhul huvitatud oma praegusest klubist lahkumisest.
                      www.futismaailma.com
                      Lihtsalt ja selgelt öeldes, ütleksin ma, et mine perse. Aga kuna ma olen natukene viisakam inimene, siis ma palun sul lihtsalt jama mitte ajada. Aitäh.
                      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                      Algselt postitas taku*
                      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                        Lihtsalt ja selgelt öeldes, ütleksin ma, et mine perse. Aga kuna ma olen natukene viisakam inimene, siis ma palun sul lihtsalt jama mitte ajada. Aitäh.
                        Et siis loe nagu ise kui sa ytled et mina ajan JAMA ...sulle veel midagi vaata see et sa siin teemas kõige rohkem postitad ei anna sulle õigust teiste postitusi halvustada....
                        iHala Madrid !

                        Kommentaar


                          Algselt postitas sten21 Vaata postitust
                          Et siis loe nagu ise kui sa ytled et mina ajan JAMA ...sulle veel midagi vaata see et sa siin teemas kõige rohkem postitad ei anna sulle õigust teiste postitusi halvustada....
                          Muidugi ei anna see talle õigust, aga siiski ei tasu ka temasugustega plõksida. Halvad kogemused.
                          Algselt postitas Maekas
                          Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

                          Kommentaar


                            Algselt postitas sten21 Vaata postitust
                            Et siis loe nagu ise kui sa ytled et mina ajan JAMA ...sulle veel midagi vaata see et sa siin teemas kõige rohkem postitad ei anna sulle õigust teiste postitusi halvustada....
                            No kui sa postitad midagi, millel on vähemalt natukenegi tõepõhja all, siis ma ei ütle midagi, aga kui sa totaalset lollust postitad, siis on see loogiline, et see kriitikat saab. Sinu "uudises" puudusid ju tõesed faktid ning mõttetut jama ei ole vaja ju siia topicusse postitada.
                            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                            Algselt postitas taku*
                            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                            Kommentaar


                              Ruud on tagasi! Täna tegi hollandlane üle päris pika aja esimese trenni meeskonnakaaslastega.


                              Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                              Algselt postitas taku*
                              Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                                Ruud on tagasi! Täna tegi hollandlane üle päris pika aja esimese trenni meeskonnakaaslastega.


                                Oi jumal, ma suren rõõmust!!!
                                iHala Madrid !

                                Kommentaar

                                Working...
                                X