320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas matys Vaata postitust
    saa aru, peale pikka ootamist on see vägagi joovastav, et lõpuks jõuti veerandfinaali. aga eks sinusugune barca fänn ole eduga juba ära harjunud. okei okei, ma ei mõelnud midagi halvasti.
    Rixxer ei taha mäletada neid aegu,kus Barca võitles selle nimel et üldse koduliiga positsioon võimaldaks osaleda aga noh, edu puhul loomulikult mälu on lühike. Aga , et emotsioonid on positiivsed siis ei ole ka omade kallal väga vigisemise tuju.
    Jah, ka mulle Pepe aktsioonid ei meeldinud , usun, et eilse puhul poleks result kehvm olnud kui Albiol oleks olnud väljakul. Tegalt ka Garay oleks selline liikuv olnud.
    Ma vaatasin nii Bayerni kui eilset mängu sellise pilguga, et mitu kollast oleks saanud samadel alustel anda nagu Van Persile anti nädal tagasi , no julge kümme ikka sain.Kriteeriumiks olid, et mängiti edasi, tuldi peale vilet vastase palli ära võtma ja nii edasi, selline nõrk puude peale vilet , seda isegi ei arvestanud.
    Felix: Oh, bollocks!
    Elmo: Dog's bollocks?
    Felix: No, just plain fucking bollocks!
    Elmo: No dog involved?

    Kommentaar




      Sellised särgid tõmbasid vist mõlema tiimi mängijad peale mängu selga. Ilus ˛est.
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        Algselt postitas maanus Vaata postitust
        Rixxer ei taha mäletada neid aegu,kus Barca võitles selle nimel et üldse koduliiga positsioon võimaldaks osaleda aga noh, edu puhul loomulikult mälu on lühike. Aga , et emotsioonid on positiivsed siis ei ole ka omade kallal väga vigisemise tuju.
        Jah, ka mulle Pepe aktsioonid ei meeldinud , usun, et eilse puhul poleks result kehvm olnud kui Albiol oleks olnud väljakul. Tegalt ka Garay oleks selline liikuv olnud.
        Ma vaatasin nii Bayerni kui eilset mängu sellise pilguga, et mitu kollast oleks saanud samadel alustel anda nagu Van Persile anti nädal tagasi , no julge kümme ikka sain.Kriteeriumiks olid, et mängiti edasi, tuldi peale vilet vastase palli ära võtma ja nii edasi, selline nõrk puude peale vilet , seda isegi ei arvestanud.
        Daah... asi ei ole mälus, vaid nõudmistes, mida meeskonnale esitada. Ehk loe, mida Mou mängujärgselt ütles.
        Pepe muidugi vääriks preventatiivset bänni- rõve mees.
        "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

        Kommentaar


          Algselt postitas maanus
          Rixxer ei taha mäletada neid aegu,kus Barca võitles selle nimel et üldse koduliiga positsioon võimaldaks osaleda aga noh, edu puhul loomulikult mälu on lühike. Aga , et emotsioonid on positiivsed siis ei ole ka omade kallal väga vigisemise tuju.
          Jah, ka mulle Pepe aktsioonid ei meeldinud , usun, et eilse puhul poleks result kehvm olnud kui Albiol oleks olnud väljakul. Tegalt ka Garay oleks selline liikuv olnud.
          Ma vaatasin nii Bayerni kui eilset mängu sellise pilguga, et mitu kollast oleks saanud samadel alustel anda nagu Van Persile anti nädal tagasi , no julge kümme ikka sain.Kriteeriumiks olid, et mängiti edasi, tuldi peale vilet vastase palli ära võtma ja nii edasi, selline nõrk puude peale vilet , seda isegi ei arvestanud.
          Rootsi Kunni varikas?

          Kommentaar


            Algselt postitas rixxer Vaata postitust
            Real saab veerandfinaali ning kohe on põhjust pidutsemiseks? Kuhu küll valged jõudnud on...
            normaalsusesse? (normaalsusse?)
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              Algselt postitas Jasper Vaata postitust


              Sellised särgid tõmbasid vist mõlema tiimi mängijad peale mängu selga. Ilus žest.
              ja miskipärast keelasid FIFA ja UEFA nende särkide eksponeerimise enne mängu
              Catalunya is not Spain!

              Kommentaar


                Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                ja miskipärast keelasid FIFA ja UEFA nende särkide eksponeerimise enne mängu
                Lihtne ju. Sellel kohal peaks olema sponsorite logod.

                Kommentaar


                  Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                  Rootsi Kunni varikas?
                  vott see jääks sulle mõistatamiseks
                  Felix: Oh, bollocks!
                  Elmo: Dog's bollocks?
                  Felix: No, just plain fucking bollocks!
                  Elmo: No dog involved?

                  Kommentaar


                    Mõne aja pärast siis juba loosimine ja selgub, kellega peab mängima veerandfinaalis. Ise loodan, et vastaseks tuleb ManU

                    Kommentaar




                      Paratamatult mõtlen karmavõlgadest - Redondo vari kummitab ainult et veits kallima raha eest.
                      Felix: Oh, bollocks!
                      Elmo: Dog's bollocks?
                      Felix: No, just plain fucking bollocks!
                      Elmo: No dog involved?

                      Kommentaar


                        saab siis spursiga madistada, saab olema huvitav see kas ja kuidas kasutab spurs lennonit marcelo vastu

                        Kommentaar


                          Welcome home Raffa
                          Felix: Oh, bollocks!
                          Elmo: Dog's bollocks?
                          Felix: No, just plain fucking bollocks!
                          Elmo: No dog involved?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas maanus Vaata postitust
                            Welcome home Raffa
                            Vaevalt Raffa Madridi koduks nimetab.
                            "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                            Kommentaar


                              Pigem ma tahaks näha venda, kes Bale kinni püüab. Ramosest joostake mööda nagu Maiconist.

                              Kommentaar


                                ramos on veits tugevam kui marcelo, suuudab äkki keha blokkida vms, aga marcelon tormab koguaeg ette ju ja sealt hakkab rebenema, kui lennoni sugune jänes seal on

                                Kommentaar

                                Working...
                                X