320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas jaalo Vaata postitust
    eiiii. ma olen hetkel pisarates. vähemalt lõi ronaldo värava aga see eriti ei suuda mu tuju tõsta. kas tõesti on kõik perses. miks kuradi päralt küll, ma küsin raisk miks. ronaldo pole seda meeskonda väärt
    Seriously?
    Maailmameistrid!!

    Kommentaar


      Eile pùùdis Ancelotti panna Balet DiMariat màngitama ja tulemus....



      Ahjaa Luis meilt soovis, et mõlemad kaotaks, aga Real ainult suutis seda
      Messi...The never ending legend!

      Kommentaar




        perses perez, palun võta dividendid välja ja mine pensionile.
        Lisatud failid

        Kommentaar


          Algselt postitas Elliet Vaata postitust
          http://www.quotehd.com/imagequotes/a...otions-and.jpg

          perses perez, palun võta dividendid välja ja mine pensionile.
          Kuidas see õllevärk tundub?

          Kommentaar


            sõber sõber, õllevärk tundub endiselt hea ja kasulik diil olevat. õnneks LaLigast me ei leppinud kokku( muidu peaksin vist jah hakkama reserveeerima)

            Kommentaar


              Perez ja Guardiola oleks match made in heaven
              Ühele meeldib peatreeneri elu huvitavaks teha ning teisele meeldib võtta ette taolisi challenge'id, kus sobivatele positsioonidele mehi pole ja vaja improviseerida.. Need kaks võiks kuskil kokku saada
              FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

              Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

              Kommentaar


                Algselt postitas sepakas Vaata postitust
                Perez ja Guardiola oleks match made in heaven
                Ühele meeldib peatreeneri elu huvitavaks teha ning teisele meeldib võtta ette taolisi challenge'id, kus sobivatele positsioonidele mehi pole ja vaja improviseerida.. Need kaks võiks kuskil kokku saada
                Guardiola teeb geenimutatsiooni läbi ja omandab Reali DNA.

                Kommentaar


                  Varasemalt on Casillas olnud vähemalt kaitsjate koorineerimisel tasemel, praegu viimased kaks mängu on just sealt kärisenud. Tema enda pealt mitte, aga kaitsjate suunamisel ootaks vana head meest tagasi. Ei tea, kas tuleb, või läheb enne pingile. Arbeloa oli eriline hunnik õnnetust eile(pakun, et Varane alustab tema asemel järgmine mäng) ja ma väga Ramose kaela eile ei ajaks, pigem Pepe oli väravate ajal suht peata.

                  Isco on ka see hooaeg eriliselt nõrk. Kui Jese tagasi tuleb, kardan, et Isco enam mänguaega ei saa (Jese mängib tema positsiooni ka, kui ründes Benzema/Hernandez). Benzema on muidugi iseküsimus jälle, teist hooaega vireleb kuidagi seal ees, Reali taset minu meelest välja ei anna. Või jälle vastupidi - praeguse Reali taseme annab täpselt välja, aga kui paremaks tahta, siis jääb tema pealt vajaka.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Emv Vaata postitust
                    Varasemalt on Casillas olnud vähemalt kaitsjate koorineerimisel tasemel, praegu viimased kaks mängu on just sealt kärisenud. Tema enda pealt mitte, aga kaitsjate suunamisel ootaks vana head meest tagasi. Ei tea, kas tuleb, või läheb enne pingile. Arbeloa oli eriline hunnik õnnetust eile(pakun, et Varane alustab tema asemel järgmine mäng) ja ma väga Ramose kaela eile ei ajaks, pigem Pepe oli väravate ajal suht peata.

                    Isco on ka see hooaeg eriliselt nõrk. Kui Jese tagasi tuleb, kardan, et Isco enam mänguaega ei saa (Jese mängib tema positsiooni ka, kui ründes Benzema/Hernandez). Benzema on muidugi iseküsimus jälle, teist hooaega vireleb kuidagi seal ees, Reali taset minu meelest välja ei anna. Või jälle vastupidi - praeguse Reali taseme annab täpselt välja, aga kui paremaks tahta, siis jääb tema pealt vajaka.
                    Mida on Casillasel enam teha, kui nurgalöögi pall on juba õhus? Seal peavad mehed ju ise ära markeerima oma tegelased. Teise värava ajal jäi kogu kaitseliin passiivseks, juba enne seda sai Turan paar korda üsna lihtsalt löögile. Kuigi teise värava eel oli Griezmann seljaga oma värava poole, vist oli Coentrao, kes talle tagant survet avaldas... Ronaldo seisis 5 meetrit eespool, kui tema oleks ka Griezmannile peale läinud... no siis ei oleks kindlasti tulnud sellist söötu, kus kaks meest mängitakse situatsioonist välja. Kas tõesti väravavaht ütleb, millal minna vastastele peale, minu arust kaitsja juba ise peaks minema peale mängijale, kes on 10 m kaugusel väravast ja saab ka palli. Esimese värava ajal oli ju Benzema (ja võib-olla Ronaldo ka oleks võinud koonu vahele saada) see, kes jäi Tiagole peavõitluses alla. Arbeloa mängis ka minu arust oma koha välja, ega keegi temalt erilist panust ründemängu ei oota, ning Varane kindlasti see mees ei ole, kes seal overlappe teeks ja palle kasti laseks. Teisel pool oli samuti suhteliselt kaitsev mees (Coentrao), eks see oligi mõeldud mingil määral, et kompenseerida keskvälja suhtelist nõrkust. Isco koha pealt jääb küll nõustuda, kuid ega Chicharito ka millegagi hakkama ei saanud, pigem võiks Jese juba panna Benzema kohta mängima vahepeal. Kuigi, ründemäng sai tõsise hoobi just siis, kui Benzema välja võeti.

                    Kommentaar


                      di Maria!
                      FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

                      Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

                      Kommentaar


                        Kui rääkida Casillasest siis nende kolme mängu jooksul pole ta ühtegi kala teinud vaid kõik on kinni kaitses ja poolkaitses mis on liiga ründav. Standard olukorrad olid varem ka juba probleemiks ju. https://www.youtube.com/watch?v=X703PwaqLsI - See video on küll mõeldud Lopeze solvamiseks milles teda küll eriti solvata ei saa, aga paremat ma ei leidnud kus on erinevaid väravaid mis Real Madrid sisse lasi eelmine hooaeg. Kui rääkida veel Casillasest siis Makedoonia vastu mängis ju väga hästi kus oli ka kaitsev poolik mängus. Casillast oleks imelik nõrgimaks lüliks nimetada hetkel. Kõige parem lahendus minu arust oleks siis tuua sisse Vidal, Pogba või midagi sellist arvestades meie presidenti ja tema särgimüüki.

                        Kommentaar


                          Noh-noh poisid, võtke ennast ikka kokku. Et päris relegatsiooni ei saaks. Mõttetu klubi küll aga vähemalt lisab siiski liigale natukene värvi !

                          Kommentaar


                            Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                            Noh-noh poisid, võtke ennast ikka kokku. Et päris relegatsiooni ei saaks. Mõttetu klubi küll aga vähemalt lisab siiski liigale natukene värvi !
                            Valget värvi.
                            Maailmameistrid!!

                            Kommentaar


                              Iker Casillas will start against Basel [AS] - Iker saab ka Meistrite liigas mängida see hooaeg. Keylorile jääb Copa del Rey.

                              http://www.insidespanishfootball.com...stumble-again/ - Kirjeldab hetkel meie probleeme. Asi ei ole üldse mitte lootusetu.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mark- Vaata postitust
                                Iker Casillas will start against Basel [AS] - Iker saab ka Meistrite liigas mängida see hooaeg. Keylorile jääb Copa del Rey.
                                Masendav.. Kahju Keylorist et Reali sattus.
                                https://www.youtube.com/watch?v=TjkHfoBlCnI

                                Kommentaar

                                Working...
                                X