320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    wow...
    Més que un club

    Kommentaar


      Barca teemat on viimasel ajal päris lõbus lugeda, üks mees(väidetavalt) on ikka nii lahe tegelane et anna olla
      Barca mänge eriti ei vaata, aga kui Alexis veel Itaalias oli siis laiskuses ja mitte võitlemises ei saa teda küll mitte mingil juhul süüdistada.
      So self aware so full of shit

      Kommentaar


        Mida sa ajad, mees?
        Mulle ka eriti Alexis ei istu, diveb ja ei suuda väravale pihta saada. Aga töövõime ja tagasitöötamine pole tema puhul tõesti kunagi probleem olnud. Sina tundud hoopis siin olevat "laps", kes peale mõnda kaotust nimetab oma lemmikmeeskonda kohutavaks ja paanitsed ja sõimad nagu homme oleks maailmalõpp.
        Üldiselt nõus, et Alexis on täielik flop oma 40 milliga, kuid sa teed teda maha tema parimate omaduste poolest. Jah, ta ei lähe full-retard mode, kui üritab palli tagasi võita (a'la Pepe), aga müttab väga korralikult ikkagi. Ta on ju ääreründaja ning teeb palju musta tööd. Messi, Villa jt. ei tööta küll temaga võrdväärselt tagasi, kui aus olla.

        Kommentaar


          Algselt postitas Staadium Vaata postitust
          Rixxeri ees muidugi pean vabandama, sest sinu poste lugedes oled mulle alati meeldiva mulje jàtnud. Mind lihtsalt ajab vihale see, kui ei rààgita siin Barca probleemidest, vaid kritiseerime ùksteist!
          Lisaks vôin teile kinnitada, et ma pole juba ammu koolipoiss ja minuga ei sooviks keegi kàhmlusesse minna.
          Suht lampi
          Aga teemast siis nii palju,et Messil ehk tuleb järjekordne 3-4 mänguline periood,kus ta jalga valgeks ei saa. (CList välja kukkumise puhul,muidu ei huvita kedagi ilmselt) Kindlat pole küll midagi, kuna tegu on suurepärase mängijaga aga oh seda kritiseerimist siis. Eelmine aasta ta väga puid alla ei saanud aga kritiseeriti just seda,et pole muid mehi,kes väravaid lööks järjepidevalt.

          Kommentaar


            Vahetaks nüüd teemat natuke.

            Kas keegi on jälgnud kuidas Cuenca Ajaxi eest esinenud on? Ise pole jõudnud nende mänge vaadata...

            Kommentaar


              Algselt postitas Staadium Vaata postitust
              Jàrgmine tolvan kohal? Ma juba hakkan uskuma et siin kàivad enamusest ajast kohal inimesed ( Vabandan! tatikad), kes istuvad niigi pàevad làbi koolis, vôi lasteaias koos ja oma jutte pole jôudnud lôpuni tatistada, siis tulevad I-Netis seda jàtkama.
              Ma lihtsalt annan oma hinnangu kogu sellele mis toimub Barcas ja selle asemel et minuga siin vaielda lihtsalt proovige minu môtetest nokkida teri, mis on miljonite fànnide peas peale seda kohutavat tiimi hetkel. Asi ongi vist selles et siin vaidlen lastega kes polegi selle mansa pooldajad, vaid lihtsalt avatari valinud kogemata Barca omaga.
              Tolvan? Ma olen Barca fänn olnud aastast 1992 ja olen suhteliselt aktiivne ingliskeelsete Barca foorumite kasutaja, siin pole eriti sõna võtnud, aga no kui sa kritiseerid vaieldamatult FLOP mängijat tema üleüldse parimate omaduste pärast, siis ei saa päris suud ka lukus hoida.
              Ja keegi pole keelanud sul oma hinnangut anda, lihtsalt praegu ma vaatan oled oma hinnanguga suhteliselt üksi ja äkki oleks aeg see üle vaadat?

              Kommentaar


                Algselt postitas Lebouss Vaata postitust
                Vahetaks nüüd teemat natuke.

                Kas keegi on jälgnud kuidas Cuenca Ajaxi eest esinenud on? Ise pole jõudnud nende mänge vaadata...
                Täismänge pole näinud, kuid pisut on foorumites tal pilk peal hoitud ja highlightse postitatud. Üldiselt annab mängupaus tunda, kipub pisut palli üle hoidma ja ka trügitakse kergelt pallilt. Kuid kõikide hinnangul on ta Ajaxi silmapaistvaim tehnikamees ning ka tsenderdused olevat head, ka on suuteline esimest meest korralikult kohvile saatma. kindlasti on hetkel nr 1 põhimure füüsis, nii vastupidavus kui plahvatuslikkus ning eks täiskoormusele üleminek tekitab ka selliseid pisivigastusi. peaasi, et ei läheks nüüd nii nagu Afega.
                "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                Kommentaar


                  Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                  Tolvan? Ma olen Barca fänn olnud aastast 1992 ja olen suhteliselt aktiivne ingliskeelsete Barca foorumite kasutaja, siin pole eriti sõna võtnud, aga no kui sa kritiseerid vaieldamatult FLOP mängijat tema üleüldse parimate omaduste pärast, siis ei saa päris suud ka lukus hoida.
                  Ja keegi pole keelanud sul oma hinnangut anda, lihtsalt praegu ma vaatan oled oma hinnanguga suhteliselt üksi ja äkki oleks aeg see üle vaadat?
                  Mina sùndisin selle mansa fànnina ja 1992 olin isegi vaatamas nende màngu Espanoli vastu. Kàisin isegi vaatamas nende treeningut, kus oli Cruyff oma alluvaid juhendamas. Sain siis isegi kaks sôna rààkida Stoikovitsiga. Pole teil vaja minu armastust selle klubi vastu kahtluse alla seada. Kui praegust on mansa meil viletsake, siis see teeb mind lihtsalt vihaseks.
                  Messi...The never ending legend!

                  Kommentaar


                    Ei kujutagi ette, kui pühaviha sa 90ndate lõpus ja uue sajandi alguses täis siis olid, kui Barca täiesti võsas oli omadega.

                    Aga ei tasu ju üle ka paanitseda ja sõimlema hakata. Kõik oleme sama klubi fännid ja poolehoidjad. Võiks siiski jääda viisaka ja vähem emotsionaalse arutelu juurde, mitte siin üksteise suunas soppa loopida.
                    Kui ei nõustu teise/teiste arvamusega, siis ehk põhjendaks ka natuke. Nagu siin keegi tõi paar videot ja näidet Alexise tagasitöötamise kohta. Samamoodi võiksid sina natuke seletada ja/või näiteid tuua vms, et põhjendada oma arvamust.

                    Kommentaar


                      See miks ma Alexise vastu palju sôna vôtan on seotud ikkagi sellega, et mees on minemas aina alla màge oma mànguga. Siis kui ta lôi kunagi Udinese eest 12 golli ja jàrgmine aasta Barcaga 11 golli ja lôpuks see meie ônnetu tànane aasta 1!!!! goll. Noh ma usun et mul on mille pàrast teda kritiseerida. Kui te viitsite jàlgida mehe statistikat, siis nàete, et ta pole oma riigi màngudes ùhtki vàravat löönud sellest ajast, kui liitus Barcaga. Kui lugeda tema kohta ajakirjanike ùtlusin, siis on ainult halba tema kohta kôigil rààkida.

                      Tôesti ma soovin teile öelda, et ma ei soovi kellegiga riielda ja lihtsan loodan oma nàgemust teieni tuua Barca màngust. Kui Tito peaks lugema meie kirjutisi siin foorumis, siis ta naeraks end kôveraks, nagu gringel.
                      Messi...The never ending legend!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Staadium Vaata postitust
                        See miks ma Alexise vastu palju sôna vôtan on seotud ikkagi sellega, et mees on minemas aina alla màge oma mànguga. Siis kui ta lôi kunagi Udinese eest 12 golli ja jàrgmine aasta Barcaga 11 golli ja lôpuks see meie ônnetu tànane aasta 1!!!! goll. Noh ma usun et mul on mille pàrast teda kritiseerida. Kui te viitsite jàlgida mehe statistikat, siis nàete, et ta pole oma riigi màngudes ùhtki vàravat löönud sellest ajast, kui liitus Barcaga. Kui lugeda tema kohta ajakirjanike ùtlusin, siis on ainult halba tema kohta kôigil rààkida.

                        Tôesti ma soovin teile öelda, et ma ei soovi kellegiga riielda ja lihtsan loodan oma nàgemust teieni tuua Barca màngust. Kui Tito peaks lugema meie kirjutisi siin foorumis, siis ta naeraks end kôveraks, nagu gringel.
                        Algselt postitas Staadium Vaata postitust
                        Alexise suurim probleem on see, et mees ei vôitle. Kui ta ei realiseeri seda mis ta oli ette vôtnud, siis ta ei jookse palli tagasi vôitlema, vaid longib rahulikult keskvàljale tagasi. Loodan et jàrgmine hooaeg me ei pea teda enam nàgema!
                        Seda ju kõik sulle räägivadki, et tema probleem on suutmatus realiseerida.

                        Kommentaar


                          Meil on kôigil palju kùsimusi. Esitan siin môned.

                          Miks me ei otsinud peatreenerit, kui paljud olid teadlikud Tito haigusest?

                          Kuidas Zubizarreta kannatab sellist treenimist làbi telefoni Roura ja Tito vahel?

                          Miks me oleme hakanud kohtunike kritiseerima, kui me ei teinud seda kunagi Pepi ajal?

                          Kas Busquetsi rùndele panek oli ikka hea môte? See mees oli kasvatatud kaitsjaks noorte B koondises!

                          Millal me lôpuks ôpime vigadest mis tegime Chelsea, Inter, Celtic, Milani vastu?

                          Millal meile jôuab kohale et meie tiki-taka stiil on tugevate vastaste vastu kinni hoitud? Hiline nàide Milan ja Real, kus me ei suutnud teha 5 passigi jàrjest.

                          Miks meil Fabregas màngib keskrùndajat tihti? Ta ju jàtab màngu tàiesti seisma!

                          Miks me ei julge Messit màngust vàlja vahetada, kui vastastel on kaitses 3 meest teda kinni hoidmas? Milan on siin hea nàide taas!

                          Milleks me màngitame poolvigast Xavit, kui meil on olemas mehed, nagu Thiago, Dos Santos, Song pingil istumas?

                          Millal me usaldame lôpuks noort Deulofeued ja paneme ta vasakule rùndesse?

                          Millal me leiame Puyolile asedaja. Muideks austan teda vàga ja ei soovi solvata, aga mehel hakkab vanus turjale tulema!

                          Miks kurat anti Ajaxile Cuenca; kes on peale Pedro ainuke parem keskrùndaja?

                          Mis on juhtunud Alexisega ja miks ta ei löö vàravaid enam?

                          Miks me oleme teadmatuses millal saabub tagasi meie peatreener Tito?

                          Ja viimaseks. KAS ME EI SAA KURAT ARU ET PEPI TEHTUD TAKTIKA EI TOIMI ILMA PEPITA?
                          Messi...The never ending legend!

                          Kommentaar


                            No hooaja esimene pool Tito all oli ju vägagi normaalne, nii et polnud sellel taktikal midagi viga. Eks tema tegi ka omad väiksed muudatused jne, kuid praegu on ikkagi põhimõtteliselt ilma peatreenerita olek üks suurimaid probleeme. Vähemalt mängudes suuremate vastu. La Liga tabelipõhjadega saadakse kuidagi hakkama ka ilma temata.

                            Alexis pole Barcas kunagi oma Udinese päevade sarnaselt säranud, nii et selle koha pealt ei oskagi nagu öelda midagi.

                            Puyolile vast nüüd tuleval suvel ikkagi asendaja otsitakse. Kui ei, siis on midagi väga mäda.

                            Tito saabumine oleneb vast eelkõige ikkagi tema tervisest ja sellega ei tasu kiirustada. Parem karta, kui kahetseda.

                            Deulofeu on küll meeletult kiire ja hea tehnikaga, aga ta on noor uljaspea, kellel jalgpalli "aju" pole veel piisavalt arenenud. Ühesõnaga otsuste vastuvõtmine jms pole füüsiliste omadustega sama kiirelt arenenud.

                            Eks Pepi ajal ka ikka sai neid kohtunike kritiseeritud, kuid õnneks Pep ise kritiseeris harva. Fännid ja muud elukad on seda üsna tihti teinud ja teevad edaspidigi. See on paratamatu.

                            Keegi ei teadnud ju, et Titol kasvaja tagasi tuleb. Ega muidu poleks teda peatreeneriks määratud alles möödunud suvel. See haigus tuli tagasi ootamatult.


                            Aga ma ei saa su Busquesti küsimusest aru. Ta küll mängis kunagi B meeskonnas kaitsja positsioonil, kuid juba sellest ajast, kui Pep B meeskonna peatreeneri toolil istus, oli Busquets poolkaitses ning Pep ise vormis temast just sellise mängija nagu ta praegu on. Ning ta on ju kõige ideaalsem mängija üldse just sellele pivote positsioonile Barca süsteemi.

                            Kommentaar


                              Busquets on ùldse ùks mu lemmikuid oma kohal kaitses, aga teda màngitada rùndes Iniesta kôrval on vist natuke vale. Busquets kasvas ùles siiski puhtalt kaitsjana, aga mehe kasv on liiga suur et suuta Puyoli asendada. Macherano ja Pique peaks selle koha hôivama. Vast siiski Pique peaks rohkem hôivama vasakut keskkaitse positsiooni. Jah see on natuke ulme, aga aeg on proovida mida meie kaitsjad ùldse suudavad kaitsta, kui meile iga màng taotakse vàrav palle tàis.
                              Messi...The never ending legend!

                              Kommentaar


                                Millal on Busquets mänginud ründes Iniesta kõrval? Või on mul jäänud mõni mäng täiesti kahe silma vahele?

                                Ning siiski enamuse oma Barca karjäärist on ta mänginud kaitsva poolkaitsja rolli, mitte kaitsjana.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X