320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Oot et mida? Mis video see veel oli? Kui ma rààgin mehest, kes ei vôitle, siis ma pean silmas just nimelt Alexist. Kui tahad mingitki vôrdlust, siis mees kes ei teeni kollaseid kaarte nàitab see juba, et mees ei ole palli jàrel jooksja. Mees kes ùritab oma mansale palli tagasi vôidelda vôib ka uhkelt kollaseid kaarte ja ka punaseid teenida, nagu Pepe ja Ramos. Ohtlikud rùnded tulebki varakult maha niita ja seda osatakse isegi Eesti pôllumaa liigas teha.
    Messi...The never ending legend!

    Kommentaar


      Algselt postitas Staadium Vaata postitust
      Oot et mida? Mis video see veel oli? Kui ma rààgin mehest, kes ei vôitle, siis ma pean silmas just nimelt Alexist. Kui tahad mingitki vôrdlust, siis mees kes ei teeni kollaseid kaarte nàitab see juba, et mees ei ole palli jàrel jooksja. Mees kes ùritab oma mansale palli tagasi vôidelda vôib ka uhkelt kollaseid kaarte ja ka punaseid teenida, nagu Pepe ja Ramos. Ohtlikud rùnded tulebki varakult maha niita ja seda osatakse isegi Eesti pôllumaa liigas teha.
      sa vaata seda videot siis, enne kui kommid. ja seda Sevilla esimest poolaega ka. Võin täie kindlusega öelda, et pallide tagasivõitlemisel ja kaitsefaasis töötegemise seisukohalt on Sanchez sel hooajal (aga ka eelmisel) top3 kogu meeskonnas kohe kindlasti. Probleemid on muidugi mujal.
      "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

      Kommentaar


        Isiklikult mina ei màleta teda kùll palli tagasi vôitlemas. Meenub vaid tema maas lebamine pea iga màng.
        Messi...The never ending legend!

        Kommentaar


          Algselt postitas rixxer Vaata postitust
          sa vaata seda videot siis, enne kui kommid. ja seda Sevilla esimest poolaega ka. Võin täie kindlusega öelda, et pallide tagasivõitlemisel ja kaitsefaasis töötegemise seisukohalt on Sanchez sel hooajal (aga ka eelmisel) top3 kogu meeskonnas kohe kindlasti. Probleemid on muidugi mujal.
          Ja sa lihtsalt kommid minu kommentaari oma làbi lugemata ja làbi môeldamatute sônumitega? Loe ka vahest mis on kirjas enne kui tuled siin midagi kirjutama. Ma ju kirjutasin jumala selgelt, et Alexis ei làhe kunagi kaitsesse ja ei làhe kunagi ennast ohverdama kaartiega riskides! Messi teeb seda ja teevad ka seda Iniesta, Xavi, Busquets ja kes iganes nende rùneliinis!
          Messi...The never ending legend!

          Kommentaar


            Algselt postitas Staadium Vaata postitust
            Ja sa lihtsalt kommid minu kommentaari oma làbi lugemata ja làbi môeldamatute sônumitega? Loe ka vahest mis on kirjas enne kui tuled siin midagi kirjutama. Ma ju kirjutasin jumala selgelt, et Alexis ei làhe kunagi kaitsesse ja ei làhe kunagi ennast ohverdama kaartiega riskides! Messi teeb seda ja teevad ka seda Iniesta, Xavi, Busquets ja kes iganes nende rùneliinis!
            Ah, ma ei viitsi vaielda. Võib-olla vaatame erinevaid mänge.
            "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

            Kommentaar


              Algselt postitas Staadium Vaata postitust
              Ja sa lihtsalt kommid minu kommentaari oma làbi lugemata ja làbi môeldamatute sônumitega? Loe ka vahest mis on kirjas enne kui tuled siin midagi kirjutama. Ma ju kirjutasin jumala selgelt, et Alexis ei làhe kunagi kaitsesse ja ei làhe kunagi ennast ohverdama kaartiega riskides! Messi teeb seda ja teevad ka seda Iniesta, Xavi, Busquets ja kes iganes nende rùneliinis!
              Sellist mängu pole ma veel näinud...

              Kommentaar


                Jàrgmine tolvan kohal? Ma juba hakkan uskuma et siin kàivad enamusest ajast kohal inimesed ( Vabandan! tatikad), kes istuvad niigi pàevad làbi koolis, vôi lasteaias koos ja oma jutte pole jôudnud lôpuni tatistada, siis tulevad I-Netis seda jàtkama.
                Ma lihtsalt annan oma hinnangu kogu sellele mis toimub Barcas ja selle asemel et minuga siin vaielda lihtsalt proovige minu môtetest nokkida teri, mis on miljonite fànnide peas peale seda kohutavat tiimi hetkel. Asi ongi vist selles et siin vaidlen lastega kes polegi selle mansa pooldajad, vaid lihtsalt avatari valinud kogemata Barca omaga.
                Messi...The never ending legend!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Staadium Vaata postitust
                  Jàrgmine tolvan kohal? Ma juba hakkan uskuma et siin kàivad enamusest ajast kohal inimesed ( Vabandan! tatikad), kes istuvad niigi pàevad làbi koolis, vôi lasteaias koos ja oma jutte pole jôudnud lôpuni tatistada, siis tulevad I-Netis seda jàtkama.
                  Ma lihtsalt annan oma hinnangu kogu sellele mis toimub Barcas ja selle asemel et minuga siin vaielda lihtsalt proovige minu môtetest nokkida teri, mis on miljonite fànnide peas peale seda kohutavat tiimi hetkel. Asi ongi vist selles et siin vaidlen lastega kes polegi selle mansa pooldajad, vaid lihtsalt avatari valinud kogemata Barca omaga.
                  Vabandust, mis krdi netiheero sa oled, et kõik, kes sinu arvamust ei jaga, on lapsed ja lollid? Sellist argumenteerimist nägin tõesti viimati lasteaias, vast 30 a tagasi. Mis iganes sulle lõbu pakub, aga katsu natuke ise veidi kasvada ja mõista, et inimesed on erinevad ja nende nägemus nii mängust kui mängijatest erinev. Ja seda toetavad korralikud argumendid, mitte mittenõustujate tembeldamine. Ma ei tea, kuidas seal Prantsusmaal kombeks, aga kui ma viimati mõnega suhtlesin, siis sai nendega päris mõistlikult vaieldud.

                  P.S Ma muidugi ei tea, nett on siiski nett, aga võib-olla närin siin konti, mil kondi välimus, aga tegelikult pilapoest ostetud.
                  "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                  Kommentaar


                    [QUOTE=Staadium;1495960]Jàrgmine tolvan kohal? Ma juba hakkan uskuma et siin kàivad enamusest ajast kohal inimesed ( Vabandan! tatikad), kes istuvad niigi pàevad làbi koolis, vôi lasteaias koos ja oma jutte pole jôudnud lôpuni tatistada, siis tulevad I-Netis seda jàtkama.
                    Ma lihtsalt annan oma hinnangu kogu sellele mis toimub Barcas ja selle asemel et minuga siin vaielda lihtsalt proovige minu môtetest nokkida teri, mis on miljonite fànnide peas peale seda kohutavat tiimi hetkel. Asi ongi vist selles et siin vaidlen lastega kes polegi selle mansa pooldajad, vaid lihtsalt avatari valinud kogemata Barca omaga.[/QUOTE

                    Lugedes siin sinu kirjavigu ja ebaloogilisi lauseid täis postitusi võiks järeldada, et sinu enda puhul on tegemist kas algkooliealisega või lihtsalt idioodiga. Ise kaldun arvama viimast.
                    Lisaks eelpool mainitule suudad sa veel uskumatult lolli juttu ajada. Palun ära risusta foorumit ja mõtle enne kui midagi siia kirjutad.

                    Kommentaar


                      Rixxeri ees muidugi pean vabandama, sest sinu poste lugedes oled mulle alati meeldiva mulje jàtnud. Mind lihtsalt ajab vihale see, kui ei rààgita siin Barca probleemidest, vaid kritiseerime ùksteist!
                      Lisaks vôin teile kinnitada, et ma pole juba ammu koolipoiss ja minuga ei sooviks keegi kàhmlusesse minna.
                      Messi...The never ending legend!

                      Kommentaar


                        Staadium

                        Kas see on sinu meelest normaalne probleemide arutamine, kui sa neid kes sinuga ei nõustu tolvaniteks ja tatikateks sõimad?
                        Ühinen ka nende tolvanitega, kes arvavad et Alexise põhiprobleem on olukordade raiskamine ja rünnaku lõppfaasis valede otsuste vastvõtmine. Lisaks veel käib närvidele tema pidev daivimine, kuid seda et mees piisavalt ei võitleks küll ei ütleks.

                        Ma arvan, et enamus meist on siin normaalsed inimesed ja "Kähmlusesse" sinuga ei soovi siin tõesti keegi minna, olenemata sellest kas sa oled koolipoiss või mitte.

                        Kommentaar


                          [QUOTE=Lebouss;1495997]
                          Algselt postitas Staadium Vaata postitust
                          Jàrgmine tolvan kohal? Ma juba hakkan uskuma et siin kàivad enamusest ajast kohal inimesed ( Vabandan! tatikad), kes istuvad niigi pàevad làbi koolis, vôi lasteaias koos ja oma jutte pole jôudnud lôpuni tatistada, siis tulevad I-Netis seda jàtkama.
                          Ma lihtsalt annan oma hinnangu kogu sellele mis toimub Barcas ja selle asemel et minuga siin vaielda lihtsalt proovige minu môtetest nokkida teri, mis on miljonite fànnide peas peale seda kohutavat tiimi hetkel. Asi ongi vist selles et siin vaidlen lastega kes polegi selle mansa pooldajad, vaid lihtsalt avatari valinud kogemata Barca omaga.[/QUOTE

                          Lugedes siin sinu kirjavigu ja ebaloogilisi lauseid täis postitusi võiks järeldada, et sinu enda puhul on tegemist kas algkooliealisega või lihtsalt idioodiga. Ise kaldun arvama viimast.
                          Lisaks eelpool mainitule suudad sa veel uskumatult lolli juttu ajada. Palun ära risusta foorumit ja mõtle enne kui midagi siia kirjutad.
                          kuule suur barca f2nn, kui sa seda teemat rohkem loeksid siis teaksid et tegemist ei ole puhta eestlasega

                          Kommentaar


                            Mida te korraldate siin ?
                            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                            Kommentaar


                              [QUOTE=Calva;1496019]
                              Algselt postitas Lebouss Vaata postitust

                              kuule suur barca f2nn, kui sa seda teemat rohkem loeksid siis teaksid et tegemist ei ole puhta eestlasega
                              Ma olen tõesti siin foorumis uus ja ei teadnud seda. Seega, vabandust kui keegi ennast solvatuna tundis...

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Staadium Vaata postitust
                                Rixxeri ees muidugi pean vabandama, sest sinu poste lugedes oled mulle alati meeldiva mulje jàtnud. Mind lihtsalt ajab vihale see, kui ei rààgita siin Barca probleemidest, vaid kritiseerime ùksteist!
                                Lisaks vôin teile kinnitada, et ma pole juba ammu koolipoiss ja minuga ei sooviks keegi kàhmlusesse minna.
                                Ah, las olla. Oleme sõbrad edasi.
                                Lihtsalt pisut rohkem argumenteeritud vaidlusi, mitte niivõrd sildistamist.
                                "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                                Kommentaar

                                Working...
                                X