320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas count Vaata postitust
    Keskmikud? NELJA tärnised keskmikud? 2 tärni maha? Teispäeva lõunast ikka niisugust ila ei pritsiks. Itaalia on Hispaaniast kordades üle ja kindlasti ka maailma parim (loe: NELI TÄRNI). Kui Hispaania neid kunagi rohkem rinda pistab, siis tule räägime edasi ... aa aga siis ma saan ju öelda et need olid teenitud 40 aastat tagasi ja seega ei loe? Päris sitt mõttekäik ikka mõnel.

    Ja Barcat ja Roomat ei saa võrrelda, kuna Roomast olenemata põhjustel pole nad väga kaua Barcaga kohtunud, viimati aga ...



    Ühesõnaga tee oma kodutöö ära, saa aru mida tähendavad 4 tärni jalgpallimaailmas, kes on tegelikult maailma parim klubi ja siis räägime kunagi ehk edasi!
    Roma ja Barca ei ole kohtunud sellepärast et Roma ei jõua CL-igi .. Mingitest karikatest rääkimata

    Kommentaar


      Algselt postitas DanielAlvesdaSilva Vaata postitust
      2008 aasta EM Hispaania esikoht
      2008-2009 aasta CL Barcelona esikoht
      2010 aasta MM Hispaania esikoht
      2010-2011 aasta CL Barcelona esikoht
      2012 aasta EM Hispaania esikoht
      2012-2013 aasta CL peaks oleme jälle meie kord
      See on ka üks huvitav pilt.



      Kuna võõrsil Milanilt saadi korralik õppetund ja õnneks suudeti kodus raskest seisust välja tulla, siis loodetavasti on omad järeldused tehtud ja täna enam sellist mängu ei näidata. Lisaks on täna Tito pingil. Mascherano peab täna eriti ettevaatlik olema kuna ta on ühe kollase kaardi kaugusel mängukeelust.
      "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

      Kommentaar


        Macherano saab kindlasti kollase, see on 90% kindel juba.
        Korra Ibra maha niidab..ja sellest juba piisaks.
        Kui kuidagi ei saa siis kuidagi ikka saab!
        #ZubiOut #RosellOut

        Kommentaar


          Offtopic aga huvitav fakt eelmistele statistikahuvilistele - vatikani riigis on ühe ruutkilomeetri kohta 3 paavsti.
          Mängust - kuna olen 3 korda järjest kõhutunde järgi täppi pannud panen veel korra. Barca võit täna.

          Kommentaar


            Algselt postitas wordprez Vaata postitust
            Chelsea on parim, sest meil on raha ja uued karikad. Ja uued India fännid. Ja maailma rikkaim juut. Ja Eden Hazard. (no raha ikkagi põhiliselt.)
            no kle, romka mahub heal juhul esikümnessse

            Kui nüüd juba ennustamiseks läks, siis ma pakun, et PSG saab täna kohutava lituudi. Mingi viieka imevad sisse. Noh, prantslased ikkagi vms.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
              no kle, romka mahub heal juhul esikümnessse

              Kui nüüd juba ennustamiseks läks, siis ma pakun, et PSG saab täna kohutava lituudi. Mingi viieka imevad sisse. Noh, prantslased ikkagi vms.
              türr. mingi J-sait ütles, et ongi 10. koht täpselt. Ja me aktsiad undecided foorumikasutajate silmis kukkusid.

              Mängu tulemuse mõttes nõustun Booobiga, Carlo and co saab tala, toorelt.
              Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

              Kommentaar


                Yellow card away from suspension for next CL game:
                Thiago Silva, Matuidi, Lavezzi (PSG)
                Mascherano, Adriano, Song (Barcelona)
                "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                Kommentaar


                  Line-up Barcelona (official): Valdes - Alves Pique Mascherano Alba - Xavi Busquets Iniesta - Alexis Messi Villa

                  Barcelona bench: Pinto, Montoya, Bartra, Song, Cesc, Thiago, Tello

                  Oier, Abidal, and Deulofeu don't make the final match squad and will watch the game from the stands

                  Line-up PSG (official): Sirigu - Jallet Alex ThiagoSilva Maxwell - LucasMoura Beckham Matuidi Pastore - Lavezzi Ibrahimovic
                  "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                  Kommentaar


                    kas keegi teab mingit kanalit kust saaks telekast Barca-PSG mängu vaadata tv6'st ega yle'st ei näita ja Viasati pole :/.

                    Kommentaar


                      JÄLLE Alexis...no nahui. See mees ei taju midagi ju kurat küll.
                      Tello tegi just eelmine mäng hea töö ja ikka ei pääse sisse.
                      Kui kuidagi ei saa siis kuidagi ikka saab!
                      #ZubiOut #RosellOut

                      Kommentaar


                        Juba läks tuju ära...loll Alexis.
                        Kui kuidagi ei saa siis kuidagi ikka saab!
                        #ZubiOut #RosellOut

                        Kommentaar


                          Oijah, Beckhamiga saavad nurga- ja karistuslöögid väga põnevad olema.

                          Ja Mex, hoia oma puberteeti tagasi. Ma arvan et Alexis alustab Tello üle põhjusega.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mex Vaata postitust
                            Juba läks tuju ära...loll Alexis.
                            Tuletab mulle meelde ühte tsitaati vormel 1 aegadest delfi kommentaariumis- "Schumacher on loll ja lisaks sõita ka ei oska."

                            Tra Beckham mängib, nüüd on perses ka....

                            Kommentaar


                              Sellepeale võiks Alexis lüüa kaks golli + assist

                              Kommentaar


                                Tempo on täiesti 0 meil... Ainukesed kes natukenegi agressiivsust ründefaasis näitavad on Alves ja Messi. Liiga konservatiivne taktika seni.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X