320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Pedro sai isaks.
    Guardiola: "If people ask me why I love Barça, I tell them it's like asking me why I love my parents."

    Kommentaar


      Algselt postitas BCfey Vaata postitust
      Teoreetiliselt võiks sobida ju küll - tehniline, suudab mängida mitmel positsioonil, iseloomuga probleeme ei ole, füüsilistes võitlustes enamasti hätta ei jää... aga jh, vähene kogemus kõrgel tasemel oleks probleem.
      Ma küll lubasin endale et olen paar päeva vait siin foorumis aga ei suuda ikka.
      *Teoreetilisels võiks sobida ju küll*? sa oled ikka päris loll ju. Kui Klavan sobiks Barca teami, siis sobiks TERVE La liga sinna.
      Sa ikka mõtle enne kui midagi räägid...Klavan ja Barca? Mida iganes...
      Kui kuidagi ei saa siis kuidagi ikka saab!
      #ZubiOut #RosellOut

      Kommentaar


        Algselt postitas Mex Vaata postitust
        Ma küll lubasin endale et olen paar päeva vait siin foorumis aga ei suuda ikka.
        *Teoreetilisels võiks sobida ju küll*? sa oled ikka päris loll ju. Kui Klavan sobiks Barca teami, siis sobiks TERVE La liga sinna.
        Sa ikka mõtle enne kui midagi räägid...Klavan ja Barca? Mida iganes...


        Sa pead küll kuhugile remonti minema...

        Kommentaar


          Alba, Pique, Song, Adriano - all have 2 yellow cards in the Champions League, any yellow card in 2nd leg vs PSG they will miss the first leg of semi-finals if Barcelona qualify.
          "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

          Kommentaar


            Ma praeguse vormi põhjal usaldaks keskkaitses enne Klavanit kui Pique´d.
            Sorry, aga meie keskkaitsjate tase Euroopa mõistes ei ole väga müstiline
            Olgem ausad, kui peaks nullist meeskonda ehitama, siis CD-dest vist ei võtaks kedagi. Puyol vana, Pique ebastabiilne ja mitte liider, Mascherano pole lõpuni kaitsja ja rohkem polegi kedagi... Seega Klavan lükkaks selle aasta vormi pealt kõik olemas olevad vanad pingile

            Viimane infokild muidugi tähendab seda, et järgmised 3-4 nädalat tuleks trennis vaid ründemängu lihvida
            FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

            Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

            Kommentaar


              Te Barca fännid olete veel lollimad kui ma ette kujutasin.
              So self aware so full of shit

              Kommentaar


                Algselt postitas Francesco Vaata postitust
                Te Barca fännid olete veel lollimad kui ma ette kujutasin.
                Ega ise ka targem ei paista, lollim pigem.
                Lionel Messi - Parim jalgpallur maailmas

                Kommentaar


                  Algselt postitas sepakas Vaata postitust
                  Ma praeguse vormi põhjal usaldaks keskkaitses enne Klavanit kui Pique´d.
                  Sorry, aga meie keskkaitsjate tase Euroopa mõistes ei ole väga müstiline
                  Olgem ausad, kui peaks nullist meeskonda ehitama, siis CD-dest vist ei võtaks kedagi. Puyol vana, Pique ebastabiilne ja mitte liider, Mascherano pole lõpuni kaitsja ja rohkem polegi kedagi... Seega Klavan lükkaks selle aasta vormi pealt kõik olemas olevad vanad pingile

                  Viimane infokild muidugi tähendab seda, et järgmised 3-4 nädalat tuleks trennis vaid ründemängu lihvida

                  Ulme mis vanad siin koos ikka, kuhu kurat see Klavan sul pääseks Barcas? Pique/Macherano on kõvasti üle temas, isegi Marc on parem ja noorem...
                  Kui kuidagi ei saa siis kuidagi ikka saab!
                  #ZubiOut #RosellOut

                  Kommentaar


                    Algselt postitas FoxHunter789 Vaata postitust
                    Ega ise ka targem ei paista, lollim pigem.
                    Nüüd panid paika vähemalt :/
                    So self aware so full of shit

                    Kommentaar


                      Mis värk neil Rooma fännidel on, et koguaeg käivad tõmblemas siin?
                      Teie oma teemas nii igav vms?
                      Kui kuidagi ei saa siis kuidagi ikka saab!
                      #ZubiOut #RosellOut

                      Kommentaar


                        Algselt postitas sepakas Vaata postitust
                        Ma praeguse vormi põhjal usaldaks keskkaitses enne Klavanit kui Pique´d.
                        Sorry, aga meie keskkaitsjate tase Euroopa mõistes ei ole väga müstiline
                        Olgem ausad, kui peaks nullist meeskonda ehitama, siis CD-dest vist ei võtaks kedagi. Puyol vana, Pique ebastabiilne ja mitte liider, Mascherano pole lõpuni kaitsja ja rohkem polegi kedagi... Seega Klavan lükkaks selle aasta vormi pealt kõik olemas olevad vanad pingile

                        Viimane infokild muidugi tähendab seda, et järgmised 3-4 nädalat tuleks trennis vaid ründemängu lihvida
                        Kurat ma ei tea kas võtta teid tõsiselt või mitte...

                        See, et Klavan paberi peal Barcelona kaitseliini sobiks ei peegelda kohe ju reaalelu... Takistusi selle diili kordaminekuks oleks üüratult, alates keelebarjäärist lõpetades klubide vahelise tohutu stiilierinevusega. Seega unustage Ragnar. Enne mängib Pepe Barcelona särgis kui tema.

                        Ja inimesed, usaldage oma treenereid ja mängijaid rohkem. Ma saan aru et nad ei mängi praegu just kõige kütkestavamat jalgpalli ning meeskond on sel hooajal rohkelt endale kaevatud aukude otsa komistanud, kuid see ei tohiks anda siinsetele fännidele põhjust neid kohe ülearuselt ja kohati debiilsel kombel kritiseerida. Barcelona mängib siiski veel ühte maailma kõige atraktiivsemat jalgpalli ja nende mängijad on veel suutelised teistele Euroopa suurklubidele heal päeval sauna kütta. Harige ennast, üritage mängu vaadates rohkem näha seda mis kohe kergesti silma ei jää, püüdke olla kannatlikumad ja nautige Messi, Xavi, Iniesta & CO. esitusi - nad ei mängi igavesti.

                        Kommentaar


                          Valdes: "I want to try new cultures, new football, new challenges. I like the Premier League, of course." [fourfourtwo]

                          Valdes: "I love it at Barcelona, I will always come back, but I have this wonderful job which allows me to travel. And I want to travel."

                          Tundub, et asi on suhteliselt kindel ja minek siis Inglismaale. Kahtlen, et Tito teda veel ümber veenda suudab.
                          "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                          Kommentaar


                            Haaaa

                            Barcelona file complaint about refereeing in PSG match.


                            You go girl!
                            Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                            Kommentaar




                              Victoria Concordia Crescit

                              Kommentaar


                                Barcelona will this summer again have a transfer budget of maximum 50M, plus the revenues from selling players. [via md]
                                "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                                Kommentaar

                                Working...
                                X