320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Daily Star kirjutab, et Barca tahab Chelseast tuua Ivanovici ja Luizi, mis on tõenäoliselt 99% BS.
    Muidugi idee tuua 2 keskkaitsjat, oleksin ma kahe käega poolt. Kaitse saaks korralikult betoneeritud ning suur võimalus, et järgmine hooaeg mängitakse 3-kaitsjaga ja omakorda annaks kindlustunnet Tito oskusele oma vigasi parandada.

    Minu nägemus oleks siis järgmise hooaja meeskonnast selline:
    Lisatud failid

    Kommentaar


      Ivanovici ja Luiz ei tule kohe kindlasti.
      Liiga krõbe hind Barca jaoks. Kahjuks:S
      Kui kuidagi ei saa siis kuidagi ikka saab!
      #ZubiOut #RosellOut

      Kommentaar


        Lp. Eff10 ... Tàhendab sa viskad Xavi ja Alexise esikoondisest vàlja? Ja Fabregas vôiks istuda pingil ja asendaks ta, kas vôi Thiagoga. Kahjuks ei tea mis saab Tellost Songist. Need kaks meest suudaksid vàga ohtlikud olla rùnde korraldamisel.
        Messi...The never ending legend!

        Kommentaar


          Algselt postitas Staadium Vaata postitust
          Lp. Eff10 ... Tàhendab sa viskad Xavi ja Alexise esikoondisest vàlja? Ja Fabregas vôiks istuda pingil ja asendaks ta, kas vôi Thiagoga. Kahjuks ei tea mis saab Tellost Songist. Need kaks meest suudaksid vàga ohtlikud olla rùnde korraldamisel.
          + Puyol. See mees ei ole ka väärt pingil olema.
          Vanust võib küll olla aga oskuseid on rohkem kui enamusel seal.
          Ülejäänuga 100% nõus. Fabregas Xavi asemel... LOL
          Kui kuidagi ei saa siis kuidagi ikka saab!
          #ZubiOut #RosellOut

          Kommentaar


            Mul on kahju, et mõni siin ei oska asja suures pildis vaadata.
            Algselt postitas Staadium Vaata postitust
            Tàhendab sa viskad Xavi ja Alexise esikoondisest vàlja?
            Aeg on Xavil anda teatepulk üle Fabregase või Thiago kätte. Kui Xavi peaks saama järgmine hooaeg sama koormuse nagu lõppenud hooajal, ei ole temast hooaja lõppul ning MM-il kahjuks kasu. Ja Fabregase mängitamine valeründaja kohal on minu meelest rumalus, aeg oleks keskväljale naasta.

            Alati on võimalus mängida traditsioonilist 4-3-3, ei jää Alexisel mängimata. Mängijaid on vaja pidevalt rotateerida, et püsiks värskus.

            Algselt postitas Mex Vaata postitust
            + Puyol.
            Sa näitad ainult enda rumalust, kui arvad, et meeskond peaks Puyoli peale lootma jääma, mees kes tegi sel hooajal kaasa ainult ühe mängu ilma valudeta.

            Kahe keskkaitsja ostu juurde tagasi tulles, arvan, et piisaks isegi ühest kui Bartra jäetaks meeskonda. Kolmeses kaitseliinis on väiksem risk teda rohkem mängitada.

            Kommentaar


              Algselt postitas Eff10 Vaata postitust
              Sa näitad ainult enda rumalust, kui arvad, et meeskond peaks Puyoli peale lootma jääma, mees kes tegi sel hooajal kaasa ainult ühe mängu ilma valudeta.
              Ma arvan, et ta näitab oma rumalust igas postituses välja. lol, irw, icic.
              Aga võibolla teismelistele ongi foorumid rohkem jututubadeks, kus mõttetuid one-liner'eid loopida ning mängu ajal niisama cap lockiga väravalööjate nimesid loopida.

              Aga Puyoli peale tõesti ei saa lootma jääda, füüsilise poole pealt on ilmselgelt tema aeg ühepool. Aga täielik legend sellegipoolest ning varukatsjana asjalik vend olemas. Luiz'i ning Ivanovici jutud on täielik pullikaka arvatavasti. FMi mängivad siiski ainult need pururikaste naftabosside klubid. Miks peakski Chelsea 2 oma põhikaitsjat üldse maha müüma?
              Ning Tito peaks tõepoolest uuel hooaja KÕVASTI rohkem rotateerima: 1) nagu Eff mainis, siis värskus püsiks meeskonnas 2) põhitegijad saaks rohkem puhkust, sest selline ülemängitamine nagu see hooaeg tehti Xavile, Alvesile jt põhimeestele, on lihtsalt lollus 3) noored saaksid rohkem võimalust ennast näidata ning areneda
              Tito koosseisud viimastes mängudes, kus polnud mitte midagi kaalul, olid täiesti masendavad.

              Kommentaar


                Algselt postitas mofo Jones Vaata postitust
                Ma arvan, et ta näitab oma rumalust igas postituses välja. lol, irw, icic.
                Aga võibolla teismelistele ongi foorumid rohkem jututubadeks, kus mõttetuid one-liner'eid loopida ning mängu ajal niisama cap lockiga väravalööjate nimesi loopida.
                Mofo: Parem olla nn teismeline kui sinusugune paks kibestunud tropp. Kes peale virisemise muud ei teegi? Aga mis sul sellest mida mina mängi ajal siia kirjutan või teen? Sa jälgi mängu ja ole vait lihtsalt...kasutaja on ka selleks tehtud et mind sõimata siin? Enda õige kasutajaga seda ei julge...selline sa siis oled.
                Eff:Tiim peab Puyolile lootma...kellele siis? Pique? See et mingi kuradi elu24 sarnane leht avaldas Luizi ja Ivanovi kohta sellise jama ei tähenda, et nad kohe mõlemad meile jooksevad. Rumal oled sina kes arvab, et Barca käib sellise summa nende eest välja.
                Sa ikka tead millised koonrid seal koos on? EI tea vist.
                Kui kuidagi ei saa siis kuidagi ikka saab!
                #ZubiOut #RosellOut

                Kommentaar


                  Selles Luizi & Ivanovici ruumoris oli minu mälu järgi õeldud, et kuna Barca on juba Luizi vastu huvi üles näidanud, siis Chelsea tahaks Ivanovici ka diili lisada ning üleminekusummaks oleks mingi 47.5 milli. Mõlemad mängijad ei pidavat Mourinho plaanidesse kuuluma vms. Barcal poleks aga sellist raha kuskilt võtta ja kui oleks, siis selle raha eest peaks juba Thiago Silva kätte saama. Tito koha pealt olen mofo Jonesiga täiesti nõus.
                  Guardiola: "If people ask me why I love Barça, I tell them it's like asking me why I love my parents."

                  Kommentaar


                    Miks ta peaks kartma sind Mex ?
                    Maailmameistrid!!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
                      Miks ta peaks kartma sind Mex ?
                      Mida sa ajad....?
                      Kui kuidagi ei saa siis kuidagi ikka saab!
                      #ZubiOut #RosellOut

                      Kommentaar


                        Puyol on küll suur legend, aga juba vanamees ja max 10 minutit mänguaega on talle paras. Ei ole ta see sama mees, kes mõne aasta eest. Mingeid mängijaid põhikoosseisus või klubis hoida sellepärast, et nad legendid on, on lauslollus ja toob klubile rohkem kahju kui kasu.
                        Lionel Messi - Parim jalgpallur maailmas

                        Kommentaar


                          Las see Mex olla....tuleb mitte välja teha temast ja vsjo.

                          Aga, Luizi & Ivanovici diil oleks küll super tegelt ju. Barca asemel ostaks kohe need mõlemad sellise summa eest ära.
                          Müügu Villa ja Thiago maha ning ongi pool summast olemas.

                          Kommentaar


                            Plaan A:



                            Plaan B:

                            Kommentaar


                              Ma siiski arvan, et tegemist on BARCA teemaga ja vend on barca logoga.
                              Seega ei tasu vinguda eks. Enda arvamuse avaldamine on alati lubatud.
                              Ja kui kellegile ei meeldi, siis reali või bayerni või kelle iganes teemad ootavad teid.

                              Ja nüüd tuleb veel oodata suve ja uut hooaega, et näha mis päriselt saama hakkab.
                              Mingid ostud tuleb teha veel igal juhul.

                              Kommentaar


                                Miks sa BCfey tahad, et Barca müüks Mathieu ostmiseks Montoya maha? Ma saan aru, et ma olen tõenäoliselt maailma kõige suurem Montoya fänn üldse aga siiski...pigem võiks Adriano maha müüa, et osta LB/CB. Kas S.Gomez on tõesti parem, kui Bartra? Espanyoli vastu Kataloonia karikafinaalis jättis ta küll üsna rabeda mulje. Mis saab Mr Coloradost peale uue GK ostu ja Valdesi jäämist?
                                Guardiola: "If people ask me why I love Barça, I tell them it's like asking me why I love my parents."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X