320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas sepakas Vaata postitust
    Mine nüüd korraks oma Lasnamäe korteri (kui lapsik annab olla) rõdule ja hinga värsket õhku Loe uuesti mu teksti ja mõtle veidi järele, mis noodis see kirjutatud
    Sul endal paistavad olevat ees suured paksud maailmaparandaja prillid, milleta oleks elu palju stressivaesem. Selliste asjade muutmise võime on katusorganisatsioonidel, ning meie hala seda ei muuda. Milleks lasta end häirida mõnest mängijast? Ükski mängija pole suurem kui meeskond, kus ta mängib.. Paljud on selle tee läbi käinud ja kasvanud välja sukeldumisest. Karikaid see nagunii ei too. Ühe mängu võid otsustada, aga pikemas perspektiivis edu puudub.
    Mustamäe korter oli kujund jalgpallifännist, kes endale prillid ette võtavad ja siis samastavad ennast klubiga. Ja häirida ei maksagi lasta, aga heaks kiita ka ei tohi. Kui laps teeb pahanduse, siis sa ikkagi selgitad talle ja vajadusel ka karistad. Mitte, et "aah, kõik teevad, küll kunagi enam ei tee".

    Kommentaar


      jah, valus on vaadata neid mehi, kes petavad kogu rahvast. See on ikka üldine mure jalgpallis. Alustame kas või kodusest liigast ja lõpetame näiteks hispaanias. Eile sai ka üks 10 min mängu vaadataud ja eredaim hetk oli, kuni Dayverilt võeti võitluses pall ära. Mees tegi peale kerget jõuvõtet vist tagurpidi salto ja haaras näost nagu olen Ali käest ühe korraliku laksu saanud. NO MILLE JAOKS?
      Eks Barcelonat viiakse daividega kõige rohkem kokku, kuna nemad ju kõige kuulsamad (võidavad ka palju). Aga võta üht ja viska teist.
      Gunner since 97

      Kommentaar


        Esiteks on Neymar nii kuradi noor tatt alles. Teie kes te siin sõimate teda, ega te ise paremad polnud selles vanuses....enamus isegi pole veel nii vanad nagu Neymar, lol. Ta ongi noor ja loll hetkel veel, kuid küll ükskord aru saab.
        Kõige naljakam ongi just see, et inimesed kes isegi mängu ei jälginud tulevad ikka siia ja sõimavad Barca fänne ja mehi kes seal mängivad. Muidugi see mis Neymar tegi ei ole normaalne...ei saagi olla, kuid mis teha.
        Zurnarist- Ega sinugi tiim väga ausalt ei mängi. Evra? Ja neid momente on veelgi....

        Kommentaar


          Algselt postitas sepakas Vaata postitust
          ...
          Selliste asjade muutmise võime on katusorganisatsioonidel, ning meie hala seda ei muuda.
          ...
          Mitte, et meie hala siin tõesti midagi otseselt muudaks, aga kui tarbijad on rahul, siis pole teenusepakkujal vaja ka saltosid teha.

          Kommentaar


            Algselt postitas manni Vaata postitust
            jah, valus on vaadata neid mehi, kes petavad kogu rahvast. See on ikka üldine mure jalgpallis. Alustame kas või kodusest liigast ja lõpetame näiteks hispaanias. Eile sai ka üks 10 min mängu vaadataud ja eredaim hetk oli, kuni Dayverilt võeti võitluses pall ära. Mees tegi peale kerget jõuvõtet vist tagurpidi salto ja haaras näost nagu olen Ali käest ühe korraliku laksu saanud. NO MILLE JAOKS?
            Eks Barcelonat viiakse daividega kõige rohkem kokku, kuna nemad ju kõige kuulsamad (võidavad ka palju). Aga võta üht ja viska teist.
            +1
            Ma olen ka nõus Dannari öelduga, et sellist asja peaks pigem ikkagi rangelt karistama. Asi kisub liiga tavaliseks ära ja need sukeldumised ja muud hüpped muutuvad juba ebanormaalseks. Ning selline tunne on, et aina kasvab see sukeldumistrend, sest selle vastu lihtsalt ei tehta midagi. Eile Neymari äktsionstaarilik hüpe oli naeruväärne. Ning üleüldiselt meenutab ta tõesti NOORT Cristiano Ronaldot, kes iga puute ja isegi ilma igasuguse kontaktita vibusse tõmbab ennast. Kuid sai CR sellest kombest lahti, loodame, et Neymaril tuleb ka mõistus koju.
            Kahjuks on jah Barcelona enamuste heiterite meelest ainus klubi maailmas, kus on mängijad, kes teesklevad. Reaalsus on see, et igas klubis on neid debiilikuid, kes aegajalt ennast lampi maha viskavad. Ning ärge üldse hakake ajama, et üritavad ennast retsijate eest kaitsta...mida Messi siis tegema peaks iga 5 minuti tagant?

            Kommentaar


              Algselt postitas sepakas Vaata postitust
              Karikaid see [sukeldumine] nagunii ei too. Ühe mängu võid otsustada, aga pikemas perspektiivis edu puudub.
              Tohoh. Sa pole siis siiani aru saanud, et kogu see perselona mängutapmine (tiki-taka) oligi üles ehitatud teesklemistel? Iga kontakt ja kogu ründav pool võistkonnast pikali maas. Sellega saavutati ülekaal pallivaldamises. Kindlasti maksti ka kõvasti UEFAle, millest tuli moodustis UEFALONA. Johhaidii!
              “I am Zlatan. Who the hell are you?”

              Kommentaar


                Algselt postitas alehis Vaata postitust
                Tohoh. Sa pole siis siiani aru saanud, et kogu see perselona mängutapmine (tiki-taka) oligi üles ehitatud teesklemistel? Iga kontakt ja kogu ründav pool võistkonnast pikali maas. Sellega saavutati ülekaal pallivaldamises. Kindlasti maksti ka kõvasti UEFAle, millest tuli moodustis UEFALONA. Johhaidii!
                Võin mängida sinuga saunas võin lebada sinuga teki all kuulud floorasse või oled faunas pole tähtis oled tõele nii lähedal.

                Kommentaar


                  Dannar tõi välja mitu head pointi ning lisaks omalt poolt, et reaalsuses ei anna see Barca "fännamine" tegelikult ju midagi juurde, samas kui saaks oma koduliiga vutile sellega suure heateo teha. Ma olin samuti kunagi Barca diehard fänn ja oman igast Barca kraami ja teadsin meeskonnast kõike. Nüüd olen aga pööranud oma fookuse kodumaa liigale ja sellest on ka reaalselt kasu, kui käia oma lemmikklubi mängudel ning osaledes ka klubi tegevuses. See aga ei tähenda, et ma oma lemmikutele välismaal pöialt ei hoiaks.

                  Paraku leitakse Eesti liiga ülesse vaid siis, kui midagi negatiivset toimub.
                  "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas football2u Vaata postitust
                    Dannar tõi välja mitu head pointi ning lisaks omalt poolt, et reaalsuses ei anna see Barca "fännamine" tegelikult ju midagi juurde, samas kui saaks oma koduliiga vutile sellega suure heateo teha. Ma olin samuti kunagi Barca diehard fänn ja oman igast Barca kraami ja teadsin meeskonnast kõike. Nüüd olen aga pööranud oma fookuse kodumaa liigale ja sellest on ka reaalselt kasu, kui käia oma lemmikklubi mängudel ning osaledes ka klubi tegevuses. See aga ei tähenda, et ma oma lemmikutele välismaal pöialt ei hoiaks.

                    Paraku leitakse Eesti liiga ülesse vaid siis, kui midagi negatiivset toimub.
                    Vot kui ei ole sümpaatiat tekkinud ühegi kodumaise klubi vastu, siis mida sa fännad seal? Fänn ollakse ikka selle pärast, et üks klubi sümpatiseerib või selle klubi mängu on meeldiv vaadata. Ei saa öelda, et välismaa vutti on mõtetu fännata ning tasub fännata eesti vutti. Kui ikka ei meeldi, siis ei meeldi.

                    Saan su poindist aru, kuid mõte jääb samaks. Tore et leidub inimesi, kellele ka kohalik vutt väga korda läheb, neid peab igal pool ikka olema - samas jehoova tunnistajana teisi enda usku pöörata ka ei tasu.
                    Barcelona.

                    Kommentaar


                      Sukeldumise üle peetavat ratsionnalset arutelu siin teemas ei saagi tekkida. Iga Dannari kohta leidub kümme alehist, kes tuleb ja hakkab alaväärsuskompleksist lappama. Probleem on, aga ma ei arva, et see oleks jalgpallis kõige suurem ja pidevat alarmi vajav. On teatud tsüklid, mis vahelduvad, tehniline jalka on asendamas robustsust ja selle üks kaasnähtusi on ka vigadele ülereageerimine.

                      Ma lihtsalt ei leia, et seda peaks siin teemas ikka ja jälle keerutama ja katkusid endale kraesse tirima.
                      "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Debs Vaata postitust
                        Esiteks on Neymar nii kuradi noor tatt alles. Teie kes te siin sõimate teda, ega te ise paremad polnud selles vanuses....enamus isegi pole veel nii vanad nagu Neymar, lol. Ta ongi noor ja loll hetkel veel, kuid küll ükskord aru saab.
                        Kõige naljakam ongi just see, et inimesed kes isegi mängu ei jälginud tulevad ikka siia ja sõimavad Barca fänne ja mehi kes seal mängivad. Muidugi see mis Neymar tegi ei ole normaalne...ei saagi olla, kuid mis teha.
                        Zurnarist- Ega sinugi tiim väga ausalt ei mängi. Evra? Ja neid momente on veelgi....
                        ei midagi isiklikku. Pigem oli naljakas mulle see, et Barca oma fännid tunnevad häbi Neymari pärast, kuigi endal tiimis juba patulisi samal teemal küll ja veel. Aga nende kaitsmiseks toodi välja mänguoskus(Herr pizdets). Neymaril on ka ju olemas mänguoskus, ilmselgelt. Daivimist mänguoskusega minu silmis ei tasakaalusta. Üsna eraldiseisvad asjad.
                        Muidugi võiks dive'imine olla tabu. Okei ma saan aru, vajalikul hetkel puute (mitte riivaka) puhul pikali viskamist, seda õpetati mulle juba varakult jalgpallitrennis. Aga valu ja puute teesklemine on juba tarbetu ja seletamatult totter teater, mida võiks karistada.
                        Loodan et mu jutt ei mõju "BARCELONA TEATER" tüüpi trollimisena. Mu point oli pigem üldine ja lai teie tiimi näitel.
                        PS! Evra pole just parim näide, kui on välja tuua vanad head Nani ja Young... Olen teadlik ja ei tunne üldse rõõmu seepärast.

                        Kommentaar


                          Jalgpalli mängitakse ju jalgpallireeglite alusel. Reeglitega on aga nii, et kui need teatavaid olukordi ei reglementeeri, siis pole nagu midagi teha- näppu tuleb vibutada nende suunas kes reeglite eest vastutavad. Kui aga antud olukord on reglementeeritud, aga kohtumõistja miskipärast ei mõistnud reeglitele vastavalt kohust, siis tuleb näpuga näidata kohtuniku suunas. Lihtne. Mängijaid pole mõtet ainuisikuliselt süüdistada. Süüdistage süsteemi, reegleid. Vastavalt nendele ju mängijad mängivad.
                          Catalunya is not Spain!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                            Jalgpalli mängitakse ju jalgpallireeglite alusel. Reeglitega on aga nii, et kui need teatavaid olukordi ei reglementeeri, siis pole nagu midagi teha- näppu tuleb vibutada nende suunas kes reeglite eest vastutavad. Kui aga antud olukord on reglementeeritud, aga kohtumõistja miskipärast ei mõistnud reeglitele vastavalt kohust, siis tuleb näpuga näidata kohtuniku suunas. Lihtne. Mängijaid pole mõtet süüdistada. Süüdistage süsteemi, reegleid. Vastavalt nendele ju mängijad mängivad.
                            See on küll totaalne BS. Munad on nii kohtunikud, süsteem, aga samuti ka sellised mängijad. Ehk seal ei saa hakata rääkima painduvast joonlauast ja muust suhtelisusest. Petmine on ühel või teisel moel taunitav. Kontrollorganite nõrkus ei õigusta sellist käitumist.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              See on küll totaalne BS. Munad on nii kohtunikud, süsteem, aga samuti ka sellised mängijad. Ehk seal ei saa hakata rääkima painduvast joonlauast ja muust suhtelisusest. Petmine on ühel või teisel moel taunitav. Kontrollorganite nõrkus ei õigusta sellist käitumist.
                              Kõigepealt lisaksin oma eelnevale tekstile ka selle osa mille välja jätsin- nõus, taunida tuleb sellist jama. Daivimine ja muu ebasportlik käitumine ei tohiks olla osa spordist. Kõigega nõus. Puudutagu see kasvõi oma lemmikuid- null-tolerants selles suhtes.

                              Aga kuidas sellest efektiivselt lahti saada? Näitlemise eest on eelnevalt karistada saadud, samuti daivimise eest. Äkki peaks FIFA/UEFA (või kes iganes tänapäeva jalgpallielu eest vastutavad maailmas) andma selgema signaali, et sellised asjad pole aktsepteeritavad ja et järgnevad karmimad sanktsioonid. Mis puudutab eilset mängu siis kus oli kohtunik?

                              Videokordused? Vastasel juhul jätkame endiselt...küll ei näe kohtunik suluseisu, siis ei näe kas pall ületas mingi joone, nüüd ei näe sulaselget daivi, kätt ja teab mida veel.

                              Minu point on pigem see, et me diskuteerime peale igat mängu kusagil foorumis et kui jubedaks ja ebaõiglaseks see mäng ikka on läinud jne, samas need kes võiks ja peaks otsustama jalgpalli üle vastavaid otsuseid miskipärast ei taha teha. Ehk koerad uluvad, karavan läheb ikka edasi... Nüüd on küsimus- kaua veel ulguda?

                              Kontrollorganite nõrkus tõesti ei õigusta sellist käitumist, küll aga olen kindel et kontrollorganite tugevus muudaks nii mõnegi mängija käitumist.
                              Catalunya is not Spain!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                                Kõigepealt lisaksin oma eelnevale tekstile ka selle osa mille välja jätsin- nõus, taunida tuleb sellist jama. Daivimine ja muu ebasportlik käitumine ei tohiks olla osa spordist. Kõigega nõus. Puudutagu see kasvõi oma lemmikuid- null-tolerants selles suhtes.

                                Aga kuidas sellest efektiivselt lahti saada? Näitlemise eest on eelnevalt karistada saadud, samuti daivimise eest. Äkki peaks FIFA/UEFA (või kes iganes tänapäeva jalgpallielu eest vastutavad maailmas) andma selgema signaali, et sellised asjad pole aktsepteeritavad ja et järgnevad karmimad sanktsioonid. Mis puudutab eilset mängu siis kus oli kohtunik?

                                Videokordused? Vastasel juhul jätkame endiselt...küll ei näe kohtunik suluseisu, siis ei näe kas pall ületas mingi joone, nüüd ei näe sulaselget daivi, kätt ja teab mida veel.

                                Minu point on pigem see, et me diskuteerime peale igat mängu kusagil foorumis et kui jubedaks ja ebaõiglaseks see mäng ikka on läinud jne, samas need kes võiks ja peaks otsustama jalgpalli üle vastavaid otsuseid miskipärast ei taha teha. Ehk koerad uluvad, karavan läheb ikka edasi... Nüüd on küsimus- kaua veel ulguda?

                                Kontrollorganite nõrkus tõesti ei õigusta sellist käitumist, küll aga olen kindel et kontrollorganite tugevus muudaks nii mõnegi mängija käitumist.
                                Staarid täidavad staadione, müüvad särke. Neid tullakse vaatama, neid ei saa karistada. Ehk "küll kunagi oli muru rohelisem". (ilma irooniata, vaid lihtsalt nii on)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X