320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Barca\'

    Algselt postitas Karla


    Meeskond Reali vastu:
    Valdés, Jorquera, Gabri, Iniesta, Edmílson, Sylvinho, Oleguer, Xavi, Puyol, Deco, Ronaldinho, Etoo, Larsson, Motta, Messi, Giuly, Gio y Márquez.
    Päris hea igasahes

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Barca\'

      naitab siis shtv-sport, guandong ja shandong

      http://www.tvmix.net/inicio.php?ver=11-19-20:00-17787.html
      Catalunya is not Spain!

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Barca\'

        päris suur tunnustus minu meelest-siiski liiga vara arvan ma. eks täna näeb kumb noortest robinho või messi saab tõelise pinge all paremini hakkama!
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Barca\'

          Ma arvan nad ei saa algul platsilegi kumbki...

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Barca\'

            Keegi teab, kus Tallinnas mängu näidatakse?

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Barca\'

              Ma vaatasin, et hiiu pubis näitab, ainuke segaseks jääb asjaolu on, et programmis on kirjas, et
              21.00 REAL MADRID-BARCELONA ja 21.30 ROMA-JUVENTUS, et mida see tähendab ja lisaks selline küsimus, et kuidas seal selle vanusepiiranguga ikkagi on, 21 räägitakse aga see oleks minu jaoks esimene kogemus, et pubisse sisse ei saa (ise olen 19)???


              Kommentaar


                Vastus teemale \'Barca\'

                Algselt postitas Thomson


                Ma vaatasin, et hiiu pubis näitab, ainuke segaseks jääb asjaolu on, et programmis on kirjas, et
                21.00 REAL MADRID-BARCELONA ja 21.30 ROMA-JUVENTUS, et mida see tähendab ja lisaks selline küsimus, et kuidas seal selle vanusepiiranguga ikkagi on, 21 räägitakse aga see oleks minu jaoks esimene kogemus, et pubisse sisse ei saa (ise olen 19)???

                hiiul on ju telekaid/ekraane mitmeid. Kui minu teha oleks, siis paneks barca mängu suurele ekraanile ja juve mängu võivad teised mõnest üksikust telkarist vaadata :P
                Joga Bonito!!!

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Barca\'

                  mängu peaks nägema ka Nimetas
                  Catalunya is not Spain!

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Barca\'

                    Algselt postitas Thomson


                    Keegi teab, kus Tallinnas mängu näidatakse?
                    Ma arvan, et see mäng on nähtav absoluutselt kõikides pubides, mis vähegi jalkat näitavad.
                    Joga Bonito!!!

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Barca\'

                      Algselt postitas daywalker


                      Algselt postitas Thomson


                      Ma vaatasin, et hiiu pubis näitab, ainuke segaseks jääb asjaolu on, et programmis on kirjas, et
                      21.00 REAL MADRID-BARCELONA ja 21.30 ROMA-JUVENTUS, et mida see tähendab ja lisaks selline küsimus, et kuidas seal selle vanusepiiranguga ikkagi on, 21 räägitakse aga see oleks minu jaoks esimene kogemus, et pubisse sisse ei saa (ise olen 19)???

                      hiiul on ju telekaid/ekraane mitmeid. Kui minu teha oleks, siis paneks barca mängu suurele ekraanile ja juve mängu võivad teised mõnest üksikust telkarist vaadata :P
                      hiiul muuseas kaks suurt ekraani. vanusepiirang on ära räägitav kui tahad ainult mängu vaadata ja suudad seda teha tsiviliseeritud pubikülastajana. muuseas seal itaalia suhtes huvi suht väike ja classico toob kindlasti rohkem vaatajaid kui roma-juve(kes see ikka juve mängu vaadata tahab kui isegi kohalikud staadionile ei roni )seega suht kindel,et yhel suurel ekraanil real-barca aga jah,seal mingi bänd ka kellel vaja kindlasti ettevalmistusi teha.

                      btw: meeldis ilgelt yhe barca fäni vastus kysimusele mida imetled kõige rohkem vastas teamis?- becksi soengut
                      (allikas goal.com)
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Barca\'

                        Nimetas on West Brom v Everton, mis vist ei lõppe enne Barca mängu ära aga siiski, mis need kõik pubid, mis vähegi jalgpalli näitavad on? Endale sobiks vanalinn vähe rohkem aga seal tundub rohkem inglise jalgpalli näitavad. Igatahes on jäänud mulje, et rohkem barca fänne läheb hiiu pubisse...

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Barca\'

                          Algselt postitas Thomson


                          Nimetas on West Brom v Everton, mis vist ei lõppe enne Barca mängu ära aga siiski, mis need kõik pubid, mis vähegi jalgpalli näitavad on? Endale sobiks vanalinn vähe rohkem aga seal tundub rohkem inglise jalgpalli näitavad. Igatahes on jäänud mulje, et rohkem barca fänne läheb hiiu pubisse...
                          ei tea midagi, mul siin sõber läheb küll nimetasse vaatama, ise kahjuks ei jõua...sa helista nimetasse ja küsi, igatahes sõber sai vastuse et el clasicot näidatakse seal, seal ju mitmeid väiksemaid telereid ja 2 linaekraani...aga valik on muidugi sinu
                          Catalunya is not Spain!

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Barca\'

                            /me tahab kah mängu vaadata. Kui kellelgi infi kus näidatakse siis andke kohe teada. Kas vanalinnas miskit pubi ei anna ära rääkida kus sky sports 2 sees on? Hiiu jääb siiski liiga kaugele.

                            Ahjaa ja kas mäng hakkab kell 21 või 22 eesti aja järgi?
                            Cerveza.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Barca\'

                              Helistasin Nimetasse, öeldi et classicot näitavad, nii et mina liigun vist ka sinna.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Barca\'

                                Algselt postitas shepard


                                /me tahab kah mängu vaadata. Kui kellelgi infi kus näidatakse siis andke kohe teada. Kas vanalinnas miskit pubi ei anna ära rääkida kus sky sports 2 sees on? Hiiu jääb siiski liiga kaugele.

                                Ahjaa ja kas mäng hakkab kell 21 või 22 eesti aja järgi?
                                Lost Continent näitab näiteks.
                                Viimased kaks korda olen seal ka barca - real mängu vaatamas käinud ning mõlemal korral on seal olnud ka kari hispaanlasi, kes toovad sellega kaasa sellise mõnusa õhkkonna. Arvatavasti jälgin seda mängu ka seekord seal.
                                gogo Barca!
                                Joga Bonito!!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X