320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Barca\'

    Algselt postitas ChaquetaSa oled siis vähe jalkat vaadanud
    Päriselt, pole nagu tähele pannud.
    Aaa, vbla La Liga mängus nägin üks kord, hiljuti, kui ta pahkluu sai vigastada.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Barca\'

      Teenitud võit. Mõnus nauditav jalgpall kooss suurepäraste individuaalsete sooritustega. Kui siit nüüd tiitlini välja ei marsita, olen ma äärmiselt üllatunud.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Barca\'

        Fännid kus te olete???

        Sempre Barca! Barca! Barca! Barca!

        nagu Rijkard ütles: tähtis on lüüa võõrsil värav ja mitte kaotada...ja see plaan täideti eeskujulikult...kodus vaja üks ära surada ja siis tahaks näha, kuidas Milan 3 lööb :P

        aga...kõik on võimalik...Milan teeb 1:0 ja siis lisaaeg ja miks mitte ka 2:0...täna oli võimalusi küll...aga usun, et Barca võtab oma...

        kiitus Barcale...respekt Milani vastu...Eto\'o ja R10 peal oli kogu aeg kaks meest - õige taktika...

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Barca\'

          Krt, esimest poolaega ei näinud aga teine vähemalt tundus päris hea olevat.
          Barca kontrollis enamus ajast mängu kuigi Milan ikka kohati midagi tekitas.
          Giuly värav oli päris kaunis muidugi. Üldse oli Giuly väga heas hoos.
          Mängu lõpu poole jättis süda ikka paar lööki vahele kui Kaka megailusasti Ambrosinile passi andis kasti, mille ta päris \"osavalt\" suutis mööda lüüa.
          Igatahes on nüüd eelis meil ja loodaks, et Nou Campil probleeme ei teki. Deco tuleb ka tagasi ja asjad lähevad isegi paremaks, kuigi ega kellegi kohta ei saa täna halvasti öelda. Maxi Lopez mäng oli suht rabe tegelt, anti mitu korda ilusti sööt jalga aga ta ei suutnud kuidagi palli korralikult katta. Puyol peab muidugi kordusmängus ennast tiba tagasi hoidma, et kollast ei saaks jälle.

          Ja muide...kas sportnet.ee on ka varem selliseid minute-by-minute ülekandeid mängudest teinud? Päris tore ettevõtmine nende poolt igatahes.

          aa, ja üks asi veel...

          BAAAAARCAAAAAAAAAAAAAA!!!!
          Joga Bonito!!!

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Barca\'

            Algselt postitas barca4ever


            Fännid kus te olete???

            Sempre Barca! Barca! Barca! Barca!

            nagu Rijkard ütles: tähtis on lüüa võõrsil värav ja mitte kaotada...ja see plaan täideti eeskujulikult...kodus vaja üks ära surada ja siis tahaks näha, kuidas Milan 3 lööb :P

            aga...kõik on võimalik...Milan teeb 1:0 ja siis lisaaeg ja miks mitte ka 2:0...täna oli võimalusi küll...aga usun, et Barca võtab oma...

            kiitus Barcale...respekt Milani vastu...Eto\'o ja R10 peal oli kogu aeg kaks meest - õige taktika...
            Tegelikult kui Barca 1:0 lööb siis peab Milan edasipääsuks 2 mitte 3 väravat lööma aga ega seegi lihtne ülesanne pole. Deco unustasin täitsa ära, tema tuleb ka korduskohtumiseks tagasi, nii et asi paistab hea!

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Barca\'

              Visca el Barça!!!

              Finaalini välja nii, et Xavi saaks ka Pariisis staadionimurul joosta
              Muidu ilusat söödumängu nägi ikka aegajalt, Dinho mõned kenad läbimurded ja Milani pallikaotused. Ülejäänu juba targemate meeste poolt kümme korda mainitud.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Barca\'

                Hea mäng:P
                Saadi võõrsi värav mida jahiti ning nyyd 1-0 eelis
                Kahju et dinho posti lõi

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Barca\'

                  Super hea mäng Barcalt, arvestades, et klubi räsisid paljud vigastused. Väravale eelnenud sööt Ronaldinholt ikka üli-üli. Hoiame siis ka kodus Barcale päkka.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Barca\'

                    Lõbus mäng oli. Ronaldinho on ikka selline kunn, et vahel võtab lihtsalt suu lahti. Aga Eto\'o oli eile väga kahvatu, ma mõtlen, et tema mäng oli kahvatu. Iniesta on muidu nagu kartuliidu aga see selleks. Barca oli võitu täitsa väärt ning Ronnie sööt värava eel oli väga viis.
                    Muide, kas ma olin ainus, kellele kohtunik vähe imelik tundus? Irises ikka väga tühiste asjade pärast, nagu pall ikka meeter paremale-vasakule karistuslöögi ajal enda väljaku poolel jne. Masendav. ning tundus et enamasti näris ta Milani puhul.
                    enivei. tublid. varsti saab UCL läbi ning sis ei pea ma enam oma tüdruksõpra õllejoomisega traumeerima

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Barca\'

                      Algselt postitas dannar


                      Lõbus mäng oli. Ronaldinho on ikka selline kunn, et vahel võtab lihtsalt suu lahti. Aga Eto\'o oli eile väga kahvatu, ma mõtlen, et tema mäng oli kahvatu. Iniesta on muidu nagu kartuliidu aga see selleks. Barca oli võitu täitsa väärt ning Ronnie sööt värava eel oli väga viis.
                      Muide, kas ma olin ainus, kellele kohtunik vähe imelik tundus? Irises ikka väga tühiste asjade pärast, nagu pall ikka meeter paremale-vasakule karistuslöögi ajal enda väljaku poolel jne. Masendav. ning tundus et enamasti näris ta Milani puhul.
                      enivei. tublid. varsti saab UCL läbi ning sis ei pea ma enam oma tüdruksõpra õllejoomisega traumeerima
                      See oli ta viimane kohtumine, niiet ime ka pole

                      BARCA!

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Barca\'

                        Algselt postitas Thomson

                        Tegelikult kui Barca 1:0 lööb siis peab Milan edasipääsuks 2 mitte 3 väravat lööma aga ega seegi lihtne ülesanne pole. Deco unustasin täitsa ära, tema tuleb ka korduskohtumiseks tagasi, nii et asi paistab hea!
                        Jah, sul on tuline õigus...ma ei tea, kus mu mõistus oli ja paar õlut ei tohiks nii laastavalt mõjuda

                        Edit: aga kui veel sõna võtta kodus-võõrsil löödud väravate teemal, siis kas ei tundu abstraktsena, et kodus saadud 1:0 võit on väärtuslikum kui võõrsil saadud 1:0 võit? Ehk siis, kui kodus 1:0 ja võõrsil lüüakse ka 1, siis vastane peab 3 lööma...aga kui võõrsil 1:0 ja kodus lüüakse ka 1, siis peab vastane 2 lööma...Imelik kas pole?

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Barca\'

                          üldse sakib see võõrsil löödud värava eelise süsteem..võiks ikka nii olla ntx. kodus viik 1-1 ja võõrsil 0-0 siis lisaaeg..mitte et võõrsil löödud väravaga saab edasi..
                          Bii a Old diivil ..::::::History Kurat::::::..

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Barca\'

                            Algselt postitas barca4ever


                            Edit: aga kui veel sõna võtta kodus-võõrsil löödud väravate teemal, siis kas ei tundu abstraktsena, et kodus saadud 1:0 võit on väärtuslikum kui võõrsil saadud 1:0 võit? Ehk siis, kui kodus 1:0 ja võõrsil lüüakse ka 1, siis vastane peab 3 lööma...aga kui võõrsil 1:0 ja kodus lüüakse ka 1, siis peab vastane 2 lööma...Imelik kas pole?
                            võõrsil löödud värava reegel - abstraktne mitte, vahest teatud mõttes absurdne
                            aga sinu lause seletav osa jäi minu jaoks küll abstraktselt raskesti hoomatavaks

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Barca\'

                              Kohtunik oli veidrik küll, kohati täiesti arusaamatu, aga mulle tundus ka, et kodumeeskonnaga vingus veidi rohkem.
                              Aga mäng oli hea, mõlemapoolselt, minu arust täitsa finaalivääriline, aga midagi pole teha. 2 väga head ja võrdset võistkonda, kellest seekord õnn soosis meid pisut rohkem. Mulle tundus, et milani poisid olid kuidagi närvis: kohati üsna lapsikud pallikaotused ning võimalusi realiseeriti kuidagi kiirustades, samas kaitsemängu oskavad mehed ikka kuramuse hästi.
                              Eto\'o rabas kõvasti musta tööd teha, aga mehe sööduoskus annab ikka küll kõvasti soovida.
                              Pool tööd tehtud, aga sama raske mäng veel ees.

                              Aga see võõrsil väravate reegel on täitsa asjakohane. Motiveerib võistkondi natukenegi võõrsil ründama (koduväljak on tippjalgpallis lausa arusaamatult suur eelis), mis omakorda teeb (peaks tegema) mängu lahtisemaks.
                              Jalgpallihaigla liige

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Barca\'

                                eelnev statistika küll ei loe midagi ja iga mäng on uus, aga siiski midagi positiivset meile- Milan pole võõrsil mänge edukalt mänginud, sel aastal on ainuke võit Fenerbache vastu, ülejäänud mängud on viiki jäänud, PSV-le isegi kaotati. ka eelmistel aastatel on ebakindlad neil välismängud olnud

                                Barca aga viimasel kahel hooajal pole kodus CL-s kaotanud
                                Catalunya is not Spain!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X