320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
    Kas autpalliks ei ole vaja, et terve pall on väljas? Võibolla ma eksin. Aga 2-0 või 3-0 ei ole küll eriti vahet. Putsa muide võttis jah Marcelo endale ja kingib jõuludeks Ronaldole. Saab viimane ka kaminasimsil mingit aegade parima mängija mälestuseset hoida.
    Kas ikka riivib kuidas maailma parim lõi Bayerni välja veerandfinaalis ? Pole vaja tekitada asju mida pole olemas..
    Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

    Kommentaar


      Bayerni lõi viimati maailma parim välja aastal 2015. Ja Bayern ise lõi maailma parima välja 2013.
      Maailmameistrid!!

      Kommentaar


        Kevadel muide lõi kohtunik, kes suluseisureeglit ei tea, Bayerni välja. Reali headus või mitteheadus polnud asjaga kuidagi seotud. Ja Ancefloppi istus toolil. Andke nüüd meile Real! Kuigi kahjuks jääte vist PSG juurde pidama.

        Teemasse ka, Barca on tõesti hea. Kas Ronaldo ka eile mängis muidu?
        Maailmameistrid!!

        Kommentaar


          Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
          Kevadel muide lõi kohtunik, kes suluseisureeglit ei tea, Bayerni välja. Reali headus või mitteheadus polnud asjaga kuidagi seotud. Ja Ancefloppi istus toolil. Andke nüüd meile Real! Kuigi kahjuks jääte vist PSG juurde pidama.

          Teemasse ka, Barca on tõesti hea. Kas Ronaldo ka eile mängis muidu?
          Tegelt Henry arutleb päris hästi seda olukorda, http://www.thefalse9.com/2017/12/rea...l-clasico.html
          Messi...The never ending legend!

          Kommentaar


            Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
            Kevadel muide lõi kohtunik, kes suluseisureeglit ei tea, Bayerni välja. Reali headus või mitteheadus polnud asjaga kuidagi seotud. Ja Ancefloppi istus toolil. Andke nüüd meile Real! Kuigi kahjuks jääte vist PSG juurde pidama.

            Teemasse ka, Barca on tõesti hea. Kas Ronaldo ka eile mängis muidu?
            Kuidas palun? Kui sa väidad siin iroonilselt, kas ronaldo oli eile platsil või ei, siis sa vaatasid seda mängu ainult läbi katalaanide silmade, või siis ei vaadanudki mängu. Üleüldse, veidi viskab juba üle see foorumi pasa loopimine üksteise suunas. Ma mõistan et teatud tegelased siin üksteist üldse ei austa, olgu selleks mõned tegelased barca poolelt kui ka meie poolelt, see olukord, kus me üritame koguaeg tõestada kas messi või ronaldo, katalaanid või hispaanlased ja nii edasi. Mu jaoks isiklikult on see täiesti idiootsus ja see tundub mu jaoks natukene liiga fake. Äkki lihtsalt ei paneks üksteisele nii palju ja ära naudiks neid tiime ja tegelasi nii kaua, kui neid on?

            Kommentaar


              Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
              Kuidas palun? Kui sa väidad siin iroonilselt, kas ronaldo oli eile platsil või ei, siis sa vaatasid seda mängu ainult läbi katalaanide silmade, või siis ei vaadanudki mängu. Üleüldse, veidi viskab juba üle see foorumi pasa loopimine üksteise suunas. Ma mõistan et teatud tegelased siin üksteist üldse ei austa, olgu selleks mõned tegelased barca poolelt kui ka meie poolelt, see olukord, kus me üritame koguaeg tõestada kas messi või ronaldo, katalaanid või hispaanlased ja nii edasi. Mu jaoks isiklikult on see täiesti idiootsus ja see tundub mu jaoks natukene liiga fake. Äkki lihtsalt ei paneks üksteisele nii palju ja ära naudiks neid tiime ja tegelasi nii kaua, kui neid on?
              Oi kus nüüd ütles, meie foorumi kõige austusväärsem fänn.

              Kommentaar


                Algselt postitas NEY Vaata postitust
                Oi kus nüüd ütles, meie foorumi kõige austusväärsem fänn.
                Poisikene, sa norid tüli seal kus seda ei ole. Kasva natukene ja sul tuleb ka siis mõistus järgi.

                Kommentaar


                  Messi statistika porri el clasicolt. Mees lihtsalt jalutas tervest mängust 83% kuid selle ajaga suutis teha 6 õnnestunud triblingut (3x rohkem, kui kogu Reali meeskond kokku 2). Lõi värava, andis resultatiivsesöödu ja lõi rohkesti ohtlike olukordi



                  Ps! See on liiga hea, et mitte postitada. Messi ühe saapaga andmas kohe kohe söötu Vidalile. Kaitses pole vastas ei keegi muu, kui maailma parim ise

                  Messi...The never ending legend!

                  Kommentaar


                    Kogu see Messi-Ronaldo rivaliteet on kena meediamull, mis on aastatega ropult raha genereerinud. Kõigile peale äärmuslikuimate Ronaldo või Reali fännide on ammu selge, kumb neist on parem mängija.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas RichardVonMadrista Vaata postitust
                      Kas jäi küljejoonetaha kui pall käis väljas?
                      Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                      Kuidas palun? Kui sa väidad siin iroonilselt, kas ronaldo oli eile platsil või ei, siis sa vaatasid seda mängu ainult läbi katalaanide silmade, või siis ei vaadanudki mängu. Üleüldse, veidi viskab juba üle see foorumi pasa loopimine üksteise suunas. Ma mõistan et teatud tegelased siin üksteist üldse ei austa, olgu selleks mõned tegelased barca poolelt kui ka meie poolelt, see olukord, kus me üritame koguaeg tõestada kas messi või ronaldo, katalaanid või hispaanlased ja nii edasi. Mu jaoks isiklikult on see täiesti idiootsus ja see tundub mu jaoks natukene liiga fake. Äkki lihtsalt ei paneks üksteisele nii palju ja ära naudiks neid tiime ja tegelasi nii kaua, kui neid on?
                      Kui aus olla, siis mul on täiesti ükspuha, kas võidab Real või Barca. Küll aga oli kommentaar Ronaldo suunas igati õigustatud. Mida ta siis platsil korda saatis maailma parimale kohaselt? Meenub ainult suluseisust värav ja mitmed käte laiutamised. Ja muidugi mossunägu pärast igat väljavõetud palli. Reali poolelt võiks mitu mängijat esile tõsta, kes olid rohkem aktsioonis, kui aegade parim. Seevastu kõigi aegade teine andis paar head söötu, lõi värava ja sai sokkide väel kirja väravasöödu pärast seda, kui Brasiilia koondise vasakkaitsjast lihtsalt mööda astus, kusjuures veel seal putsa olukorras oleks portugallane igal kümnel juhul pikali kukkunud ja virisenud. Pole kummagi tiimi ega mängija fänn, aga faktid ju kõnelevad enda eest.
                      Maailmameistrid!!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
                        Kui aus olla, siis mul on täiesti ükspuha, kas võidab Real või Barca. Küll aga oli kommentaar Ronaldo suunas igati õigustatud. Mida ta siis platsil korda saatis maailma parimale kohaselt? Meenub ainult suluseisust värav ja mitmed käte laiutamised. Ja muidugi mossunägu pärast igat väljavõetud palli. Reali poolelt võiks mitu mängijat esile tõsta, kes olid rohkem aktsioonis, kui aegade parim. Seevastu kõigi aegade teine andis paar head söötu, lõi värava ja sai sokkide väel kirja väravasöödu pärast seda, kui Brasiilia koondise vasakkaitsjast lihtsalt mööda astus, kusjuures veel seal putsa olukorras oleks portugallane igal kümnel juhul pikali kukkunud ja virisenud. Pole kummagi tiimi ega mängija fänn, aga faktid ju kõnelevad enda eest.
                        Need kevadised viis väravat on sul kloaagi korralikult kipitama ajanud, väga hea, nii peabki.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas diver Vaata postitust
                          Kogu see Messi-Ronaldo rivaliteet on kena meediamull, mis on aastatega ropult raha genereerinud. Kõigile peale äärmuslikuimate Ronaldo või Reali fännide on ammu selge, kumb neist on parem mängija.
                          On jah selge. Harry Kane!

                          Kommentaar


                            Spurs võidab CL-i, Kane on top scorer. Inglismaa võidab MM-i, Kane on top scorer. Järgmised kolm aastat saab Ballon d'Ori Harry Kane.

                            You heard it here first!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas onoz9 Vaata postitust
                              On jah selge. Harry Kane!
                              Ühe hooaja mehi on meil ennegi olnud(mitte, et ma üldse paneks ta hetke vormi kahtluse alla, hullu paneb tegelt) aga kui kane tõestab ennast järgmised 3-4 hooaega, siis müts vahe!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                                Ühe hooaja mehi on meil ennegi olnud(mitte, et ma üldse paneks ta hetke vormi kahtluse alla, hullu paneb tegelt) aga kui kane tõestab ennast järgmised 3-4 hooaega, siis müts vahe!
                                Kane on ühe hooaja mees v?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X