320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nõup

    Messi...The never ending legend!

    Kommentaar


      Algselt postitas Staadium Vaata postitust
      Nõup

      jah, see ongi su tase, naudi.

      Kommentaar


        Haters gonna hate.

        Kommentaar


          Algselt postitas vendetta Vaata postitust
          Nagu mingi naftabojaaride klubi juba... mingit klassi või väärikust pole enam? Neymari sõimasite küll rahaahneks litsiks...
          Neymar ongi rahaahne. Coutinho tegi sammu edasi, Neymar tagasi.
          Neymari lahkumine tuli suure üllatusena kõigile ja eks see tekitas ikka negatiivseid emotsioone aga tagantjärgi oli see parim variant üldse mis juhtuda sai. Küll ka Liverpooli fännid sellest üle saavad ja peale suviseid üleminekuid mõistavad, et nad ainult võidavad sellest.

          Kommentaar


            Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
            Kas sa saad ise ka aru , millest sa räägid hetkel? Nagu sina, kui "teadja" Hispaania vutist räägid ja tood sellise näite siia hetkel, millel on null põhjendust tuua seda siia, palun ja veelkord palun, kui sa tood neid uhkeid giffe/pilte/statistikaid, siis hinga 3 korda, sest sul pole ühtegi alust võrrelda neid mehi. Ma arvasin, et sa oled tark ja mõistlik, aga ma pean oma mõtted ümber vahetama, sest sa oled lihtsalt nii silmakirjalik jobu.
            Realju, paar lehekülge tagasi sa nutsid, et siin ei räägita arukat juttu ja kõik ainult mölisevad. Nüüd tuled ja hakkad täiesti mõttetut ila suust välja ajama ja üritad lihtsalt tähelepanu saada. Kui sa ütled, et Paulinho pole mitte midagi teinud peale tema tulekut, siis sa oled lihtsalt üks lühinägelik idioot, kes ei suuda oma Runaldukesest kaugemale näha.

            Kommentaar


              Sambaz maga kaineks palun.
              Sa ei ole mitte ühtegi barca mängu vaadanud, idioot. Paulinho on olnud see hooaeg üks parimaid mängijaid Barca särgis ja on löönud ta ka rohkem väravaid LaLigas kui Penaldo see hooaeg. Ja arva ära kust see vend tuli- Hiinast..

              Kommentaar


                Pisike puhkus ja tagasi mehetegudel. Dembele oma koha ka algrivistuses sisse võtnud ning Copal oli mees päris heas vormis juba. See et ka Masche on väljakul täna tegi mu tuju eriliselt heaks. Taga tuleb vastased nullil hoida ja las staarid möllavad ründes.

                Forca Barca!!!

                Messi...The never ending legend!

                Kommentaar


                  Kena I pa. Ilma suurema raskuseta 2-0 ja raskekahurväelased juba skoorivad. Järgmise võiks Dembele lisada, et trio oleks korraliku kogupauguga aastat alustanud
                  Messi...The never ending legend!

                  Kommentaar


                    Korralik 3-0 ja edu konkurentidega stabiilselt soliidne. II pa. siis suuremat skoori eriti ei tehtud ja joosti ajaga võidu. Meie paremuselt kolmas straiker, Paulinho lõi üleminutitel oma järjekordse golli Messi kenast söödust. Kõik on siiani ilus

                    Forca Barca!!!



                    Paulinho on meil see mees, kes armastab vastastele lüüa võrke sahisema, siis kui mäng on sisuliselt läbi.
                    ⚽ 84' vs Getafe
                    ⚽ 92' vs Athletic
                    ⚽ 90' vs Leganés
                    ⚽ 93' vs Levante

                    Messi...The never ending legend!

                    Kommentaar


                      Deulofeu hooaja olete ära käkkimas, jälle. Saatke lõplikult Itaaliasse.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas keenjus250 Vaata postitust
                        Deulofeu hooaja olete ära käkkimas, jälle. Saatke lõplikult Itaaliasse.
                        Ma arvan, et Deulofeu rikkus ise oma hooaega. Mees on olnud üks suur "MeMySelfAndI" ja tiimile ei ole suurt tootnud. Mullegi ta meeldib oma ülbuse poolest, aga tiimimängijat temast pole kahjuks
                        Messi...The never ending legend!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas keenjus250 Vaata postitust
                          Deulofeu hooaja olete ära käkkimas, jälle. Saatke lõplikult Itaaliasse.
                          Kahjuks tundub küll, et delou jalka iq ei ületa siiski barca latti. Talenti on, tahet ka aga otsused väljakul on kehvad. Valverdel temasse usku veel on (?), aga seda jalka iq-d trenniga ei kasvata, vist.
                          Edit: typod ja tundub ka, et delou läheb laenule Interisse. Või isegi päriseks.
                          "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Eincc Vaata postitust
                            Realju, paar lehekülge tagasi sa nutsid, et siin ei räägita arukat juttu ja kõik ainult mölisevad. Nüüd tuled ja hakkad täiesti mõttetut ila suust välja ajama ja üritad lihtsalt tähelepanu saada. Kui sa ütled, et Paulinho pole mitte midagi teinud peale tema tulekut, siis sa oled lihtsalt üks lühinägelik idioot, kes ei suuda oma Runaldukesest kaugemale näha.
                            Ma mõtlesin kaks päeva, kas ma vastan sulle või lähtun aspektist, vaikimine kuld, rääkimine hõbe. Aga no ei saa, lihtsalt ei saa. Minu eesmärk polnud kuskilt väita laps, et paulihno pole mitte midagi teinud, sealtmaalt kust ta saabus hiinast katalooniasse on ta olnud pigem keskpärane, kui miskit erilist( ja ma ei näe seda läbi pealinna fännamise, vaid üleüldiselt, kuidas ma üldse jalgpalli näen-mõistan) Staadium tõi siin välja mingisugused võrdlused, ma eeldan sellest hooajast ja siinkohal tekibki kahtlaselt imelik olukord, kus vaadatakse vutti läbi hetke-praegu olukorra, või me vaatame pigem üleüldiselt. Mõistan teid ja teie irvhambust, ronaldo ei ole tõesti olnud viimased 2-3 hooaega selles vormis, mis võiks ta olla. Vutt juba on kord vahetu emotsioon ja teatraalne inimene-fänn lähtubki sellest, mis on nüüd ja tulemus ja ei mõtlegi üleüldiselt asjale analüüsivalt, kahjuks eelnevalt sinust laps mina seda teen ja selle tulemusena ma peangi vägagi kahtlevaks olukorda, kus võrrelda paulinhot ja ronaldot on veidi ebamäärane.

                            Mina suudan näha palju asju, nii eibarist-betisini, messist-ronaldoni, zidaneist-valverdeni, municipal de butarguenist kuni metropolitanini, sest ma tahan näha ja mõista. Sa oled ilmselt liiga noor veel, et seda üldse mõista, lihtsalt liiga noor.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                              Ma mõtlesin kaks päeva, kas ma vastan sulle või lähtun aspektist, vaikimine kuld, rääkimine hõbe. Aga no ei saa, lihtsalt ei saa. Minu eesmärk polnud kuskilt väita laps, et paulihno pole mitte midagi teinud, sealtmaalt kust ta saabus hiinast katalooniasse on ta olnud pigem keskpärane...
                              Kui sa "maailma parimast" mängijast poole hooajaga oled poole rohkem väravaid löönud ja sa ei ole isegi ründemängija siis on see vist tõesti keskpärasus

                              Hea huumor.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas saaaaar Vaata postitust
                                Kui sa "maailma parimast" mängijast poole hooajaga oled poole rohkem väravaid löönud ja sa ei ole isegi ründemängija siis on see vist tõesti keskpärasus

                                Hea huumor.
                                Sa isegi ei keskendunud ega lugenud. Istu ja veerand üks. Aasta kolm miinus.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X