320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas staykool Vaata postitust
    Suareze viga enne Messi väravat

    Kommentaar


      Tõmbas Varane jala pealt pikali kui pall oli suht prantslase kontrolli all. Mis sulle arusaamatuks jäi seal?

      Kommentaar


        Nõme jah veits. Krdi Messi pole ka inimene kahjuks..justkui olukord oli kontrolli all ja tasakaalust väljas..

        Kommentaar


          Kommentaar


            Mõnus mäng. Aus tulemus.

            Kommentaar


              Eilne mäng oli juba rohkem El Clásico moodi võrreldes detsembris toimunud mänguga. Kahjuks pigem halvemas mõttes, sest mingil seletamatul põhjusel olid kõik mehed nii härga täis, et mäng läks erinevate vigadega ja vaidlemistega täitsa käest ära. Ja no kohtunik oli samuti tasemel nagu alati. Eksis mõlemale poole, aga millegi pärast räägivad kõik, k.a meie enda toetajad, ainult Suareze veast enne Messi väravat ning Marcelole tehtud veast. Mitte sõnagi sellest, et Bale oleks pidanud juba esimesel poolajal punasega duši alla minema vea eest, mille ta Umtitile tegi või kui Ramos küünarnukiga Suarezele rinda äsas.
              Aga kokkuvõttes oli meelelahutuslik mäng.
              Lionel Messi - Parim jalgpallur maailmas

              Kommentaar


                Kõige raskema asja saab kohe kaelast: üks neid kordasid tõesti, kus kohtunik tõesti eksis piisavalt, kuid mõlemale poole nagu perfektses võrrandis. Penaltid jäeti vilistamata Navas vs Suarez I pa ja teisel poolajal Alba vs Marcelo; viga jäeti võtmata Suarezil enne Barcelona teist väravat, samas Rakitic ei olnud suluseisus Suareze lugemata jäänud värava puhul (käsi sulus ei loe), Bale vs Umtiti oli selge punane, messi vs Ramos pigem siiski kollane (Madridi prillidega võib roosat näha ilusa selge ilma korral) ja möönaks, et Roberto bitch-slapi asja oleks võinud kah kollasega kaunistada (kui bale ei antud); Marcelo viskus nagu Suarez maha ja sealt pigem näitles punase. Fair enough.



                Kokkuvõtes tuli Roberto punane isegi kasuks, sest teisel poolajal oli pigem küsimus 3-1 kui Madridi ühes šansis ei kusagilt. Navas vist oli kokkuvõttes MoM, mis näitab nii mõndagi. Rakitic pani üksi Kroosi ja Modrici oma tasku.

                Et tunded natuke keesid, oli minu meelest loomulik. Aga ei midagi nii erilist, Mou aegadega ei anna võrreldagi, va ramos, kes pidas vajalikuks muidugi ikka rääkida vandenõust ja Messi kohtunike survestamisest jms ila, mees võiks muidugi Casemirost eeskuju võtta (või suarezist) mängujärgsetes intekates.

                Messi oli teisel poolajal jumal ja Pique tegi soliidse esituse, Rakitici juba mainisin.

                Ja ikka käsitamatu, mis seal Roomas juhtus...selline esitus nagu eile teisel poolajal näitab, et suudetakse mängida füüsiliselt küll ja kaitsta ka kui vaja (nagu kogu hooaeg on suudetud).

                Hea jalkaõhtu.
                "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                Kommentaar


                  Xavi jäeti nüüd seljataha...
                  ... ja Messil on veel aega selle pildiga korrektuure teha!

                  Messi...The never ending legend!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Staadium Vaata postitust
                    Xavi jäeti nüüd seljataha...
                    ... ja Messil on veel aega selle pildiga korrektuure teha!

                    Don't worry. Järgmine hooaeg on 100% Messil neid 10 täis.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas NEY Vaata postitust
                      Don't worry. Järgmine hooaeg on 100% Messil neid 10 täis.
                      mulle alati meeldivad teie lubadused
                      Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

                      Kommentaar


                        Algselt postitas RichardVonMadrista Vaata postitust
                        mulle alati meeldivad teie lubadused
                        Te mängite ju ainult selles räpases UCLis korralikult. Krt isegi CdR-s ei saa hakkama, mitmes hooaeg järjest te haledalt juba välja langesite sealt ?? LaLigas ka midagi ei tule, eelmine ha tuli aga seal ka rööviti Barcalt punkte korralikult , kui mäletad.

                        Kommentaar


                          Messi kohtunike survestamise teema peaks olema üsna aktuaalne. Ma ei usu, et Ramos need jutud lambist võttis kui juba poolajal raporteerisid nii COPE kui Cadena SER sarnast teemat. Ilmselgelt on Messile lubatud rohkem kui teistele. See Rakitici suluseisu teema on ka päris hea, minu teada võib nii selja kui õlaga palli mängida. Aga noh, prillid vms.

                          Kommentaar


                            Mis tähendab survestamise teema? Kohtunik pole kohustatud kellegagi vestlusesse asuma. Kui ta tahab Messiga rääkida, siis pole Ramosel midagi kobiseda. Leiab veel mõne asja mille üle nutta?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                              Messi kohtunike survestamise teema peaks olema üsna aktuaalne. Ma ei usu, et Ramos need jutud lambist võttis kui juba poolajal raporteerisid nii COPE kui Cadena SER sarnast teemat. Ilmselgelt on Messile lubatud rohkem kui teistele. See Rakitici suluseisu teema on ka päris hea, minu teada võib nii selja kui õlaga palli mängida. Aga noh, prillid vms.
                              Seal pigem ei olnud sulgu, kui oli, aga moslem sellega, nagu öeldud, oli seekord pigem nii, et mõlemile pandi paska... Ramos...noh, nagu kuskil krdi lasteaias. Messi pole mingi ingel, aga minna kuskile ajakirjandusse kaebama, et poiss riidleb kasvatajaga on ikka wtf.
                              "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                              Kommentaar


                                Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                                Messi kohtunike survestamise teema peaks olema üsna aktuaalne. Ma ei usu, et Ramos need jutud lambist võttis kui juba poolajal raporteerisid nii COPE kui Cadena SER sarnast teemat. Ilmselgelt on Messile lubatud rohkem kui teistele. See Rakitici suluseisu teema on ka päris hea, minu teada võib nii selja kui õlaga palli mängida. Aga noh, prillid vms.
                                Jah, Messile, Ronaldole, Neymarile ja teistele staaridele ongi rohkem lubatud. Inimlikust seisukohast ju mõsitetav, mõelge, mis kohtunikuga tehakse, kui nad vaieldava punase saavad nt.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X