320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kommentaar


      Hea ost! Kiidame

      Kommentaar


        Nüüd on Romaga vähemalt seis viigis.

        Kommentaar


          korralik noorenduskuur käimas.

          Kommentaar


            Kuhu te panete ta?

            Kommentaar


              Algselt postitas Navas Vaata postitust
              Kuhu te panete ta?
              paremale äärele

              Kommentaar


                Algselt postitas NEY Vaata postitust
                paremale äärele
                Ousmane? Jätkuvalt pingile?

                Kommentaar


                  eetika teemat täpselt ei oska kommenteerida, kuid tundub et Monchi peab eelkõige süüdistama ikka prantslasi
                  Catalunya is not Spain!

                  Kommentaar


                    Päris huvitav signing, ootamatu. Õnneks tähendab see seda, et Willian meiega ei liitu. Mees säras eelmine hooaeg prantsusmaal 12 värava ja 7 sööduga, pole üldse paha 21 aastase wingeri kohta.

                    Kommentaar


                      Nagu ma aru olen saanud, siis Bordeaux võttis mõlema klubi pakkumised vastu, aga lõppsõna jäi mängijale, kes valis Barca. Et ma nii väga prantslasi ka ei süüdistaks. Malcom on aga kohati üsna ebastabiilne mängumees olnud aga ta noor ja rohelina ka veel. Väike kartus on, et võib Barcas feilida. Eriti, kui mänguaega ka nii palju ei jagu nagu harjunud. Ses suhtes tundus Roma pisut loogilisem valik olevat. Prantsusmaa liigas oli ta möödunud hooajal heal juhul 3. mees omal positsioonil Mbappe ja Thauvini järel. Kui kellegiga kõrvutada, siis võibolla Robbeniga. Meeldib ka kaugelt vasakuga peale uhada, aga samas on ta minu arvates tiba tehnilisem ja osavam palliga ja ehk ka suudab kaaslasi sööduga veidi enam leida.

                      Kommentaar


                        Malcolm in the middle Täitsa huvitav lugemine.
                        "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                        Kommentaar


                          Et siis on kehvem kui Thauvin ja tehnilisem ja parem kui Robben ? Väga ebaloogiline jutt kahjuks

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Fussball Vaata postitust
                            Et siis on kehvem kui Thauvin ja tehnilisem ja parem kui Robben ? Väga ebaloogiline jutt kahjuks
                            Kus sa selle "parem, kui Robben" suutsid minu tekstist välja lugeda? Robben on üsna one trick pony olnud (või noh, two). Tehnika pole minu arvates kunagi tema tugevaim külg olnud, mis ei tähenda, et tal seda ei ole. Lihtsalt võrreldes igasugu Neymarite ja Messidega jääb see osa tema mängust pigem nõrgukeseks. Robbeni trumbiks on ikkagi olnud kiirus ja löök, millest viimast ta valdab jätkuvalt kuratlikult hästi (vanus muidugi teeb kiirusega oma töö). Sööduoskusega, tunnistan, tegin pisut liiga, aga see minu arvates paranes (avanes?) tal Pepi ajal. Malcomi ja Thauvini ühendab üks negatiivne omadus - ebastabiilsus, aga kui Thauvin kippus möödunud hooajal (mõne erandiga) suurtes mängudes pisut kaduma, siis Malcomil juhtus see periooditi. Ja seetõttu ma Thauvini möödunud hooaja põhjal Malcomist ettepoole seadsingi (puhtalt statistika poolest oli Thauvin ka muidugi parem). Selle ebastaabiilsuse põhjus Malcomi puhul võis muidugi ka olla kaadri taga toimunu, sest poole hooaja pealt vahetus Bordeaux's ju peatreener.
                            Parimate päevade Robben vs Malcom - pole küsimustki, kes parem jalgpallur on, aga Malcom pole kindlasti ka oma parimat veel näidanud. Potentsiaali on tal seljakotiga. Iseasi, kuidas ta seda realiseerida suudab.

                            Kommentaar


                              Krt see et tantsulõvi klubist ära lasti on pikas perspektiivis kindlasti viga
                              Catalunya is not Spain!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                                Krt see et tantsulõvi klubist ära lasti on pikas perspektiivis kindlasti viga
                                Kindlasti on mingi kaval diil sees .

                                Kommentaar

                                Working...
                                X