320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Barca\'

    see pendlaolukord oli jah kahtlane, kuigi nuud uks kaamera jalle naitas nagu et oleks isegi kasi olnud baskil...aga no noor kohtunik ka, vaja vahepeal kataloonia naisi vaadata need on seal tegelt paris ilusad

    Yeste vist loob varsti selle noore aarekohtuniku ara
    Catalunya is not Spain!

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Barca\'

      Värav Messilt!

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Barca\'

        Messi 2:1.
        Kuidas Messi värava lõi, mul jäi stream seisma tollel kohal.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Barca\'

          loi varavavahist torjutud palli sisse
          Catalunya is not Spain!

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Barca\'

            Miks Deco punase sai?

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Barca\'

              Algselt postitas Karla


              Miks Deco punase sai?
              Tehti ilmselge viga, aga kohtunik ei vilistanud ära, siis tuli see veategija hüppama ja Deco \'\'tõmbas\'\' kõrvast ja lõi vastu pead. Ronnie pani ka ühele näkku korra

              Pole ammu nii head lõppu näinud. Aga kohtunike töö oli jube. JUBE!

              Hea võit. Nägin viimaseid 25 minutit.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Barca\'

                kohtunikega on jah midagi paigast ara seal hispaanias viimasel ajal
                Catalunya is not Spain!

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Barca\'

                  Vähemalt on positiivne tulemus

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Barca\'

                    FC Barcelona 2 - 1 Athletic Bilbao
                    0-1 F.Llorente
                    1-1 Ronaldinho (pen.)
                    2-1 Messi


                    Deco punane
                    Joga Bonito!!!

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Barca\'

                      Algselt postitas daywalker


                      FC Barcelona 2 - 1 Athletic Bilbao

                      Deco punane

                      Kas mulle ainult tundub või sülitas Eto sellele Bilbao mängijale näkku?

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Barca\'

                        sülitas jah. Clemente võttis selle kohta sõna ning kohe ilmus mingi grupp, kes süüdistas Clementet rassismis. vahel läheb asi tõesti koomiliseks
                        Lisaks tegeles Deco antud vea olukorras daivimisega, sest tüüp lasi jalad juba enne vastaseni jõudmist lõdvaks.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Barca\'

                          Pennal oli täiesti õigesti antud, puhas käsi. Ja selles Deco olukorras oleks minu arvates siiski viga pidanud olema. Mees blokeerib Deco oma keha ning küünarnukkidega eemale ja siis pärast süüdistab dive\'imises. Ammu on teada, et Deco kukub kergesti, aga ei saa öelda, et siin polnud põhjust siruli viskamiseks. Tavaliselt oleks selline olukord veaks vilistatud (la liga\'s vähemasti). Jalgpall on viimastel aastatel muutunud/kohtunike poolt nii jõuliseks lastud, et tihti ei jää muud vea saavutamiseks üle kui pisut kaasa aidata ja dramatiseerida.
                          Jalgpallihaigla liige

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Barca\'

                            Algselt postitas Aff


                            ... süüdistab dive\'imises .... et Deco kukub kergesti... siruli viskamiseks.
                            minu arvates siruli viskumine ongi daivimine, mis omakorda ei vääri vilet.
                            aga see eto\'o case...läheb aafrikasse ja naastes peab siis mõned mängud vahele jätma eeldatavasti või?(kuidas la liga eelnevalt analoogsete situatsioonide korral tegutsenud?)
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Barca\'

                              Algselt postitas Jasper


                              Algselt postitas Aff


                              ... süüdistab dive\'imises .... et Deco kukub kergesti... siruli viskamiseks.
                              minu arvates siruli viskumine ongi daivimine, mis omakorda ei vääri vilet.
                              aga see eto\'o case...läheb aafrikasse ja naastes peab siis mõned mängud vahele jätma eeldatavasti või?(kuidas la liga eelnevalt analoogsete situatsioonide korral tegutsenud?)
                              Minu arust on ka daivimine õigustatud vaid sel juhul kui vastasmeeskond on teadlikult lõhkumise peal väljas. Antud juhul viskas Deco end lihtsalt enne kontakti lihtsalt pikali.
                              Eto\'o asjaga seoses ei meenugi mulle eriti sülitamisejuhtumeid La Ligas. Siinkohal oleks huvitavaks karistuseks määrata Eto\'ole võistluskeeld, no näiteks kolmeks järgmiseks nädalaks , mis ei paneks mind tegelikult üldse imestama

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Barca\'

                                miks need ot daivimis teemad siin koguaeg tekivad (ärge valesti aru saage-neil kellel hästi läheb nende kallal tuleb alati nokkida )
                                saan ma õigesti aru, dnr peab daivimist lubatuks kui vastureaktsiooni(taktikat) catenacciole? taktika vs näitlemine ... tahtlikud vead? nendes situatsioonides eksivad kohtunikud ju tunduvalt harvemini kui daivimisega või ainult mulle tundub nii...
                                aga selle eto\'o kohta ennustab siis soccerneti uudistekahur, et võimuinstitutsioonid soosivad barcat ning annavad \"tühja\" karistuse?
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X