320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Barca\'

    Algselt postitas Barca-Freddy


    Algselt postitas avscol


    täna leht kirjutas, et rijkaard ei lahku barcast enne kui nad pole CL võitnud..nii et ma nüüd loodan, et nad ei võidagi seda
    Ma olen ka kusagilt midagi sellist lugenud, et kui CL võidetakse, siis Rijkard arvatavasti läeb ära, eeldatavalt Milani. Et siis oleks töö tehtud Barcaga ja läheks uut väljakutset otsima.
    EI!
    Rjikaard üks maailma parimaid treenereid.

    Ta mõnus tüüp selline.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Barca\'

      Ma leian, et Rijkaard suht mourinho tasemel treener ja tänu temale Barca esinebki nii hästi. Aga kui Barca PEAKS Cl võitma..siis mis motivatsioon tal oleks jätkata..3 aastaga 2 liigat ja CL..

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Barca\'

        Algselt postitas avscol


        Ma leian, et Rijkaard suht mourinho tasemel treener ja tänu temale Barca esinebki nii hästi. Aga kui Barca PEAKS Cl võitma..siis mis motivatsioon tal oleks jätkata..3 aastaga 2 liigat ja CL..
        no del Bosque`l oli piisavalt motivatsiooni Realiga, miks mitte Rijkaardil?

        del Bosque Realiga- 2 Meistrite Liigat, 1 Euroopa Superkarikas, 1 Intercontinental karikas, 2 Hispaania meistritiitlit ja 2 Hispaania Superkarikat
        Catalunya is not Spain!

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Barca\'

          Aga Rijkard tahab Milani minna. Tal oli seal kunagi väga edukas karjäär ja ta on ise mitu korda öelnud, et peale Barcat tahaks ta Milani treener olla.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Barca\'

            Algselt postitas avscol


            Ma leian, et Rijkaard suht mourinho tasemel treener ja tänu temale Barca esinebki nii hästi. Aga kui Barca PEAKS Cl võitma..siis mis motivatsioon tal oleks jätkata..3 aastaga 2 liigat ja CL..
            suht mourinho tasemel...special one pani ikka üks-ühele pika puuga ära, aga eks rijkaard ole arenenud ka ja nüüd kohe näeb, mis vahekord see aasta on. üleminekuspekulatsioone ei kommenteeri kuna juba on piinlik barca teemas milanist rääkida.
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Barca\'

              Teete tuju nii sitaks oma Rijkaardi lahkumise juttudega...ja siis nüüd mingi uudis ka soccernetis üleval arghhhhh
              Barca meeskond on praegu nii sümpaatne, et mul oleks igast mängijast kahju kui keegi peaks lahkuma
              Joga Bonito!!!

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Barca\'

                Algselt postitas Jasper


                Algselt postitas avscol


                Ma leian, et Rijkaard suht mourinho tasemel treener ja tänu temale Barca esinebki nii hästi. Aga kui Barca PEAKS Cl võitma..siis mis motivatsioon tal oleks jätkata..3 aastaga 2 liigat ja CL..
                suht mourinho tasemel...special one pani ikka üks-ühele pika puuga ära, aga eks rijkaard ole arenenud ka ja nüüd kohe näeb, mis vahekord see aasta on. üleminekuspekulatsioone ei kommenteeri kuna juba on piinlik barca teemas milanist rääkida.
                Special one oleks siis Mourinho?? Ja pani Rijkaard\'le pika puuga ära?? Kui sa mõtled, eelmise aasta mänge, siis ütleksin, et pigem \"pani\" Colina ära, kes ei märganud Valdes\'le tehtud viga (seda siis Terry väravaolukorras). Aga see selleks.
                Rijkaard on päris kindlalt Mourinho tasemega treener. Vähemalt ei sea ta oma läbimõeldamatute ütlustega kohtunike elusid ohtu (!Anders Frisk!).

                Minu arvamus: Mourinho on harimata lollpea (seda väites pole mul õrna aimugi, mis haridust mees omab, väide tuleneb tema käitumisest), mees, kes teeb oma tööd küll väga hästi, kuid seda vahendeid valimata <- mitte mingil juhul ei tohiks taoline isiksus olla üks juhtfiguure Inglise (klubi-)jalgpallis, riigis, mis on läbi ajaloo olnud härasmehelikkuse ja heade kommete etaloniks.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Barca\'

                  üks mees nagu möliseb üle kogu meedia ning mina näen selles just strateegilist plaani...nii pääsevad ju mängijad lisakoormusest kuna kogu laks läheb ühte kohta.

                  ja mourinho pani pika puuga rijkaardile ära. vaata mäng üle ja arvuta mitu väravat tuli strateegilisest plaanist ja mitu individuaalsest meisterlikkusest. esimene kirjeldab treeneri pädevust ja teine mängija oskusi. kui endiselt oled arvamusel, et rijkaard on parem kui mourinho, siis esita oma argumendid. vaata, et chelsea ja barca võrdlusega pahuksisse ei satu nagu see kommentaar collinale oli!

                  ja frisk on ise ka niisama jobude ütlustega silma paistnud...ntx ütles ta midagi sellist peale itaalia-lõuna-korea mängu...ei tohiks süüdistada kohtunikku mängu ära tegemises vaid mängijaid kes ei saa viielt meetrilt palli tühja väravasse...ehk minu keeles tähendab see seda, et ärge süüdistage meest, kelle ülesanne on olla sõltumatu, õiglane ja tõe eest väljas kui ta põhjustab üleriigilise telekate paduvihma!

                  edit: jah mourinho on special one kui sa veel ei teadnud ja seda sellepärast, et ta kutsus ennast nii oma autobiograafias minu andmetel.

                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Barca\'

                    Algselt postitas Jasper


                    üks mees nagu möliseb üle kogu meedia ning mina näen selles just strateegilist plaani...nii pääsevad ju mängijad lisakoormusest kuna kogu laks läheb ühte kohta.
                    Kahtlen et tegu \"strateegiaga\" on, pigem ei suuda Mourinho oma emotsioone lihtsalt kontrolli all hoida (mis iseenesest polegi treeneritele lubamatu - me kõik vihastame mingil hetkel kellegi/millegi peale, kuid mõni suudab oma viha paremini taltsutada kui mõni teine). <- Puhtalt minu isklik arvamus

                    ja mourinho pani pika puuga rijkaardile ära. vaata mäng üle ja arvuta mitu väravat tuli strateegilisest plaanist ja mitu individuaalsest meisterlikkusest.
                    Tegu pole matemaatika ülesandega, kus pärast mõningat lahendamist saad tulemuse Mourinho > Rijkaard või Rijkaard > Mourinho (viide sõnale arvuta). Võidu Chelseale tõi puhtalt õnn ja Collina suutmatus märgata eelpool mainitud viga (jällegi minu isklik arvamus).



                    kui endiselt oled arvamusel, et rijkaard on parem kui mourinho,
                    Heh, sa ikka vaevusid minu posti lugema ka? Pole seda väitnud!


                    ja frisk on ise ka niisama jobude ütlustega silma paistnud...
                    Jap, ja sellega on ta ka igati ära teeninud hunniku tapmisähvardusi (nii enesele kui oma perele)! (Antud rida lugedes, tuleb tuttav olla mõistega iroonia).

                    ehk minu keeles tähendab see seda, et ärge süüdistage meest, kelle ülesanne on olla sõltumatu, õiglane ja tõe eest väljas kui ta põhjustab üleriigilise telekate paduvihma!
                    Mitte ei mõistnud selle lause tähendust, niipea kui koju naasen, loen igaksjuhuks korra veel üle.

                    edit: jah mourinho on special one kui sa veel ei teadnud ja seda sellepärast, et ta kutsus ennast nii oma autobiograafias minu andmetel.
                    Ei teadnud seda tõesti, kuid nüüd olen targem!

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Barca\'

                      see aasta loodame et ära teevad mängijate individuaalsed oskused :P

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Barca\'

                        Algselt postitas Jasper


                        üks mees nagu möliseb üle kogu meedia ning mina näen selles just strateegilist plaani...nii pääsevad ju mängijad lisakoormusest kuna kogu laks läheb ühte kohta.

                        ja mourinho pani pika puuga rijkaardile ära. vaata mäng üle ja arvuta mitu väravat tuli strateegilisest plaanist ja mitu individuaalsest meisterlikkusest. esimene kirjeldab treeneri pädevust ja teine mängija oskusi. kui endiselt oled arvamusel, et rijkaard on parem kui mourinho, siis esita oma argumendid. vaata, et chelsea ja barca võrdlusega pahuksisse ei satu nagu see kommentaar collinale oli!

                        ja frisk on ise ka niisama jobude ütlustega silma paistnud...ntx ütles ta midagi sellist peale itaalia-lõuna-korea mängu...ei tohiks süüdistada kohtunikku mängu ära tegemises vaid mängijaid kes ei saa viielt meetrilt palli tühja väravasse...ehk minu keeles tähendab see seda, et ärge süüdistage meest, kelle ülesanne on olla sõltumatu, õiglane ja tõe eest väljas kui ta põhjustab üleriigilise telekate paduvihma!

                        edit: jah mourinho on special one kui sa veel ei teadnud ja seda sellepärast, et ta kutsus ennast nii oma autobiograafias minu andmetel.
                        samas kui sul treener ikka ütleb kui kõva ta on ja kui kõva on tema tiim ja kui enesekindel on ta võidus, siis pigem arvan ma et mängijatele (eriti chelseas) lasub topeltkoormus..või arvad sa et nad ei saa muhvigi teada mis ajakirjanduses toimub enne mängu?

                        samas olen ma kogu aeg leidnud, et treenereid on suht raske hinnata...mille alusel sa hindad treenerit? kas selle, palju ta on muutnud meeskonda või paljalt tulemuste najal? siin on ju suht raske Mourinhot ja Rijkaardi hinnata. kui vaadata mängupilti, siis on ju Rijkaard üle, samas strateegilises mõttes kukkus jälle vastupidi välja. siin võib ju süüdistada mitmeid asjaolusid. näiteks seda, et Barca kaitse lihtsalt on nõrk võrreldes Chelsea kaitsega...ah segane jutt ja sel teemal pole mõtet tegelt arutleda, sest pall on ümmargune
                        Catalunya is not Spain!

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Barca\'

                          Siinkohal lisaks juurde selle lihtsa tõe, et jalgpall on läbi põimunud marketingist. Seega võib Mourinho väljaütlemised olla lihtsalt ette planeeritud, sest kui meedia lällab pikalt ühe mehe ütluse peale siis saavad nad kõvasti feimi juurde. Samamoodi oli näiteks Kohukesega, Savisaarega mölisesid kõik mingi reklaami pärast ja nii jäi kõik muud valukohad arutamata. Ajakirjandus jahus kõik aeg savikast ning feimi muudkui tuli. Jalgpallis on samamoodi. Mourinho paneb mingi tobeda lause nig kõik muudkui vaidlevad ja jahuvad. Samas nida rohkem mingit klubi vihatakse, seda rohkem tekkib ka selle toetajaid ning kogu meediamull on klubile ülikasulik.
                          Näiteks Real Madrid müüb alati jube hästi uudiseks maha oma \"Staaride\" ostmise, et hangitakse mingi summa eest mängija, kes küll nii suurt väärt ei ole, kuid suure meediakisaga ostavad väikesed hiinlased ja muud tublid tegijad selle mängija särke, sest ta on ju ometi suur tegija. Näiteks Beckhami ostusummast saadi juba nädalsae särgimüügiga pool tagasi ja seda kõike meediamulli ja -kisa arvelt.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Barca\'

                            just enne sai mõeldud, et kui peaks juhtuma, et barca võidab cl-i, et kes siis sobiks rijkaardi lahkudes barca etteotsa. ainukesed, kes meenusid olid van basten ja wenger. a jah sellisel juhul oleks parim variant see, et barca võidaks liiga, karika ja cl-i ning holland mm-i. siis oleks jalka aasta kordaläinud
                            FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

                            Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Barca\'

                              Tegu pole matemaatika ülesandega, kus pärast mõningat lahendamist saad tulemuse Mourinho > Rijkaard või Rijkaard > Mourinho (viide sõnale arvuta). Võidu Chelseale tõi puhtalt õnn ja Collina suutmatus märgata eelpool mainitud viga (jällegi minu isklik arvamus).
                              a mis siis kui collina oleks antud vea ära võtnud...siis oleks barca edasi saanud v?

                              Heh, sa ikka vaevusid minu posti lugema ka? Pole seda väitnud!
                              vabandan, et tegin sulle ülekohut
                              Jap, ja sellega on ta ka igati ära teeninud hunniku tapmisähvardusi (nii enesele kui oma perele)! (Antud rida lugedes, tuleb tuttav olla mõistega iroonia).
                              ja kõik need tulid mourinholt(jätkame irooniaga)
                              Mitte ei mõistnud selle lause tähendust, niipea kui koju naasen, loen igaksjuhuks korra veel üle.
                              sõnaga kaitses ta kohtunikku, kes saatis kogu jalgpallirahva unistused vastu taevast väitega nagu peaks...raske seletada...tahaks nagu kirjutada, et ei täida oma ülesandeid aga sellisel juhul oleks tal õigus kuna ka ründajatel on ülesanne värav lüüa. igaljuhul kõlas see minu jaoks nagu kohtunik ongi jumal ja võibki nii teha. point oli siiski selle väljatoomisel see, et frisk on teinud sama läbimõtlematuid ütlusi mis võiksid ohtu seada ta perekonna arvestades vutihuligaanide agressiivsusega. kuna aga peale mängu arvatavasti lendasid kõik telekad tänavale siis see ei jõudnud tapahimulisteni ning tookord pääses puhtalt.
                              küsiksin veel lõppu kas pidasid neid võrdseteks(taseme poolest) vahetult peale paljuräägitud omavahelist kohtumist ja milliste parameetrite põhjal?
                              \'

                              lorenzole
                              samas olen ma kogu aeg leidnud, et treenereid on suht raske hinnata...mille alusel sa hindad treenerit? kas selle, palju ta on muutnud meeskonda või paljalt tulemuste najal?
                              on jah raske hinnata...minu jaoks ongi võimalik ainult võimalik võrrelda selle järgi kui palju tema mänguplaan mõjutas tulemust. loomulikult tihtipeale on seda ka raske, et mitte öelda võimatu, kindlaks teha aga kuidagi võiks ju püüda
                              mittematemaatilistel asjadel ongi tihtipeale võimalik öelda, et võrdlus ei kehti jne.
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Barca\'

                                to jasper...ma ei tea kas sa mäletad, aga chelsea 4. värav tuli ca 15-20 mini enne mängu lõppu..väga halval ajal ju
                                ning enne oli seis 4-4 kokkuvõttes, ja Barca oleks edasi saanud selle seisuga.

                                sry..77.min oli

                                Kommentaar

                                Working...
                                X