320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Barca\'

    Algselt postitas Saarlane
    No sina kui Barca fänn peaks ikka teadma, et kuna Messist sai algkoosseisu tegelane, siis pandi talle uueks nummeriks 19.
    Võibolla peaks jah. Mul pole siiamaani eriti vaja läinud numbreid meeste selja pealt uurida et neid platsil ära tunda.

    Kild selles et ma spetsiaalselt tsekkasin FCBwebist järgi et mis number on...ilmselt nad ise ka ei tea mis info neil mis lehe peal üleval on...

    @lorenzo: äkki upgradevad Messi ära, näiteks 11 peale, ikka uhkem kui 19

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Barca\'

      Aga minust sai Barca klubi ametlik liige, eile sain paki kätte- õlakotis oli siis liikmekaart, uhke diplom mille vast raami ja siis seine peale lükkan ja veel pronksist rinnamärk, igati tegija värk.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Barca\'

        Algselt postitas Thomson


        Aga minust sai Barca klubi ametlik liige, eile sain paki kätte- õlakotis oli siis liikmekaart, uhke diplom mille vast raami ja siis seine peale lükkan ja veel pronksist rinnamärk, igati tegija värk.
        palju maksma laks? see ju aastaks?
        Catalunya is not Spain!

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Barca\'

          Algselt postitas lorenzo


          Algselt postitas Thomson


          Aga minust sai Barca klubi ametlik liige, eile sain paki kätte- õlakotis oli siis liikmekaart, uhke diplom mille vast raami ja siis seine peale lükkan ja veel pronksist rinnamärk, igati tegija värk.
          palju maksma laks? see ju aastaks?
          Aasta on 140 eurot aga kuna pool aastast on möödas siis võeti vist 71 arvelt maha, ma veel ise ei jaganud matsu lahti ja meilisin, et miks nii vähe, kuigi minu meelest oleks loogilisem neid asju arvutada hooaegade järgi mitte kalendriaasta järgi. Igatahes praegu tellides on u. 71 eurot.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Barca\'

            Algselt postitas Thomson


            Algselt postitas lorenzo


            Algselt postitas Thomson


            Aga minust sai Barca klubi ametlik liige, eile sain paki kätte- õlakotis oli siis liikmekaart, uhke diplom mille vast raami ja siis seine peale lükkan ja veel pronksist rinnamärk, igati tegija värk.
            palju maksma laks? see ju aastaks?
            Aasta on 140 eurot aga kuna pool aastast on möödas siis võeti vist 71 arvelt maha, ma veel ise ei jaganud matsu lahti ja meilisin, et miks nii vähe, kuigi minu meelest oleks loogilisem neid asju arvutada hooaegade järgi mitte kalendriaasta järgi. Igatahes praegu tellides on u. 71 eurot.
            selle eest saaks naise sööma viia näiteks. või lilli osta. okok. tglt tubli.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Barca\'

              Algselt postitas Thomson


              Algselt postitas lorenzo


              Algselt postitas Thomson


              Aga minust sai Barca klubi ametlik liige, eile sain paki kätte- õlakotis oli siis liikmekaart, uhke diplom mille vast raami ja siis seine peale lükkan ja veel pronksist rinnamärk, igati tegija värk.
              palju maksma laks? see ju aastaks?
              Aasta on 140 eurot aga kuna pool aastast on möödas siis võeti vist 71 arvelt maha, ma veel ise ei jaganud matsu lahti ja meilisin, et miks nii vähe, kuigi minu meelest oleks loogilisem neid asju arvutada hooaegade järgi mitte kalendriaasta järgi. Igatahes praegu tellides on u. 71 eurot.
              vaatasin jah siin kodulehelt, et hetkel on 71 eurot ja kehtib see siis 31.12.2006?
              Catalunya is not Spain!

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Barca\'

                Mul nii vastati jah, et kuna pool juba läbi siis poole odavam, nii et ju siis peab uuesti maksma detsmbri lõpus või jaanuaris. See on päris hea kild et peale 75 aastast liimelisust saad kullast teemantitega rinnamärgi, ehk siis mina peaks 95 aastaseks elama, ei taha nagu eriti.

                @dannar
                Ma kaalusingi neid kolme varianti aga kõige mõtekam tundus maksta klubi liikmelisuse eest, käia üksi mäkis söömas ja osta naisele tulp.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Barca\'

                  Viasat 2 näitab hetkel AGF Århus ja Barca mängu.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Barca\'

                    Barca siis võitis kohtumise 3:0. Ise nägin viimased 30 minutit ja võib öelda, et eriti huvitav mäng polnud. Paar poolvõimalust Gudjohnsenil oli, Giuly sittus ka paar olukorda ära.
                    Esimese kahe värava autorit ka ei tea öelda. Kolmas oli muidu omavärav. Gudjohnseni löök hakkas juba sisse veerema, siis tuli kaitsja ja tahtis palli minema lüüa, kuid lõi sisse, kuigi minu arust oli Gudjohnseni poolt löödud pall juba sees käinud.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Barca\'

                      Koosseis oli täna siis selline:

                      Jorquera (Ruben min.45), Olmo, Fragoso, Oleguer (Sylvinho min.45), Jordi Gómez, Crosas, Sastre, Verdú (Motta min.45), Giovani (Giuly min.45), Riera, Ezquerro (Gudjohnsen min.45).

                      Ja väravad:

                      0-1 Giovani min.18, 0-2 Ezquerro min.38, 0-3 Schultz (p.p min.60)
                      Vot Dos Santos on tegija. Vähemalt ma arvan nii.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Barca\'

                        Giovani dos santose värav oli hea mulle vähemalt meeldis:P

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Barca\'

                          klge, aga VS2 näitas algkoosseisu määngijat nimega Situ? kes see nagu oli siis?

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Barca\'

                            Algselt postitas Karla
                            Vot Dos Santos on tegija. Vähemalt ma arvan nii.
                            Mehhiklase Dos Santose kohta võib öelda, et tegemist on Barca B kõige suurema talendiga, kelle debüüti põhimeeskonnas on juba mõnda aega pikisilmi oodatud. Ainuke miinus tema puhul on see, et Barcal on hetkel lubatud kolme väljaspoolt EL-u tuleva mängija kontingent juba täis (Dinho, Eto`o, Marquez), sedasi teda Primerasse ei saaks registreerida.

                            Väike erand selleski suhtes on olemas, nt hooajal 2004/05 Messi (kellel tollal puudus EL-kodakondsus, ega poldud liigameeskonda registreeritud) esines kevade poole mõnes kohtumises n.ö. asimilado-staatusega. Kui reeglid pole selleks ajaks muutunud, siis on see võimalik ka algaval hooajal.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Barca\'

                              Algselt postitas dannar


                              klge, aga VS2 näitas algkoosseisu määngijat nimega Situ? kes see nagu oli siis?
                              Seda oskan öelda, et lõppeval hooajal mängis Barca B meeskonnas. Lõi seal kokku 14 väravat. 19-aastane. Tema mänguoskuste kohta pole õrna aimugi

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Barca\'

                                Algselt postitas Karla


                                Algselt postitas dannar


                                klge, aga VS2 näitas algkoosseisu määngijat nimega Situ? kes see nagu oli siis?
                                Seda oskan öelda, et lõppeval hooajal mängis Barca B meeskonnas. Lõi seal kokku 14 väravat. 19-aastane. Tema mänguoskuste kohta pole õrna aimugi
                                no ta oli algkoosseisu, aga sinu antud mängprotokollis pole situst haisugi

                                Kommentaar

                                Working...
                                X