320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Barca\'

    Algselt postitas MaRtin_12


    Selline värk, et kas keegi on teist käinud Barcelonas?
    Mängu vaatamas või midagi sellist?

    Oleks plaanis minna Oktoobris vast, CLi ja liigamängu vaatama minna.
    Kas keegi oskab piletihindade kohta midagi kosta?
    Ja oleks selline plaan ka, et tahaks väga minna avatud treeningule, kust saaks ikka, nii öelda näost näkku neid staaaaare näha ja võibolla mõne autogrammigi saada, aga kuna, kas koguaeg?

    Nad ju teevad vahel mingi autogrammi sessioni kuskil vms.

    Aga kui on keegi käinud, järsku oskab kosta midagi?
    Barcelonas kaisin aasta tagasi ja ka Camp Noul. Piletihindade kohta jalgi Barca kodulehte, seal on uleval info. Hinnad on erinevad ja soltuvad esiteks vastasest, kellega mangitakse, kas on liiga voi CL-mang ning ka sellest kuhu soovid-saad istuma staadionil. hinnad koiguvad umbes 25-100euri. kui tahad korralikult mangu naha normkaugusest, siis vist laheb ikka 40 euri kusagil ara.
    autogrammisessiooni kohta ei oska kosta, kusi sealt Barca poest, mis on kohe stata kuljes, nad kindlasti oskavad oelda millal sellised asjad toimuvad
    Catalunya is not Spain!

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Barca\'

      Algselt postitas MaRtin_12


      Selline värk, et kas keegi on teist käinud Barcelonas?
      Mängu vaatamas või midagi sellist?

      Oleks plaanis minna Oktoobris vast, CLi ja liigamängu vaatama minna.
      Kas keegi oskab piletihindade kohta midagi kosta?
      Ja oleks selline plaan ka, et tahaks väga minna avatud treeningule, kust saaks ikka, nii öelda näost näkku neid staaaaare näha ja võibolla mõne autogrammigi saada, aga kuna, kas koguaeg?

      Nad ju teevad vahel mingi autogrammi sessioni kuskil vms.

      Aga kui on keegi käinud, järsku oskab kosta midagi?
      http://www.fcbarcelona.com/eng/socios/granrepte/tarifes.html
      Sealt saad hindade kohta aimu. Endal oli ka plaanis u. oktoobris minna aga ei ole veel eriti kindel eks paista, el clasicot tahaks hirmsalt koha peal vaadata, eriti kuna praegu on jõudude vahekord Barca kasuks...

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Barca\'

        Algselt postitas Thomson


        Algselt postitas MaRtin_12


        Selline värk, et kas keegi on teist käinud Barcelonas?
        Mängu vaatamas või midagi sellist?

        Oleks plaanis minna Oktoobris vast, CLi ja liigamängu vaatama minna.
        Kas keegi oskab piletihindade kohta midagi kosta?
        Ja oleks selline plaan ka, et tahaks väga minna avatud treeningule, kust saaks ikka, nii öelda näost näkku neid staaaaare näha ja võibolla mõne autogrammigi saada, aga kuna, kas koguaeg?

        Nad ju teevad vahel mingi autogrammi sessioni kuskil vms.

        Aga kui on keegi käinud, järsku oskab kosta midagi?
        http://www.fcbarcelona.com/eng/socios/granrepte/tarifes.html
        Sealt saad hindade kohta aimu. Endal oli ka plaanis u. oktoobris minna aga ei ole veel eriti kindel eks paista, el clasicot tahaks hirmsalt koha peal vaadata, eriti kuna praegu on jõudude vahekord Barca kasuks...
        el clasico vaatamine laheb kalliks ja ausalt oeldes voib vist juba suht kindlalt oelda, et ka ei saa, sest klubiliikmed vaevalt oma peamaiuspalast loobuvad ning oma eelisest piletile loobuvad.
        Catalunya is not Spain!

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Barca\'

          Realiga mäng on jah, kõige sitemad istekohad maksavad 70 euri ja kõige kallimad 165. Aga samas täiesti rahul oleks ka Osasunaga mängu vaatama, mille parimad kohad maksavad \"vaid\" 60 euri. Nüüd tuli endalgi isu minna sinna Mai kuus, selleks ajaks on endal kool läbi nüüd tuleval aastal ja jalka hooaeg veel käib isegi. Hiljuti välja lastud liigatabelist on näha, et Barca viimane kodumäng on koguni 10 juunil Espanyoliga. Mai kuus on veel Getafega ja Betisiga mäng Nou Campil. Igati klapiks.

          Aga nüüd küsikski teadjamatelt, et palju seal Barcelonas kohapeal ööbimine maksab? Mingis tavalises hotellis või milles iganes Ja palju lennupiletid sinna maksavad (tean tean, olen laisk ja ei otsi googlest, aga ikkagi )

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Barca\'

            Barcelonasse minek oleneb täiesti kuidas soovid..
            1) lend...easyjetiga (öö kuskil lennujaamas) olen tln-berliin-brc-berl-tln saanud ka 1100krooniga (koos maksudega), aga suvel oleks 2x kallim..Estonian airiga peaks saama 2,5-3k (otselend)
            2) hostelis saaks olla alates 7 euri öö. (südalinnas) hotellis saad paarikümne euriga.
            3) norm piletid on 60 euri
            aga kuna Barcelona pole odav linn, läheb siin ka palju raha


            Algselt postitas Barca-Freddy


            Realiga mäng on jah, kõige sitemad istekohad maksavad 70 euri ja kõige kallimad 165. Aga samas täiesti rahul oleks ka Osasunaga mängu vaatama, mille parimad kohad maksavad \"vaid\" 60 euri. Nüüd tuli endalgi isu minna sinna Mai kuus, selleks ajaks on endal kool läbi nüüd tuleval aastal ja jalka hooaeg veel käib isegi. Hiljuti välja lastud liigatabelist on näha, et Barca viimane kodumäng on koguni 10 juunil Espanyoliga. Mai kuus on veel Getafega ja Betisiga mäng Nou Campil. Igati klapiks.

            Aga nüüd küsikski teadjamatelt, et palju seal Barcelonas kohapeal ööbimine maksab? Mingis tavalises hotellis või milles iganes Ja palju lennupiletid sinna maksavad (tean tean, olen laisk ja ei otsi googlest, aga ikkagi )

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Barca\'

              Avscoli jutt on täitsa õige, ise uurisin paar nädalat tagasi ja jõudsin järeldusele, et nii 8-9k-ga võiks käia aga see oleks siis nii, et minna nt. CL mängu vaatama, lennata otse Estonian airiga ja ööbida normaalses Nou Campi lähedases hotellis ikka mitu ööd, et saaks tutvuda ka linna ja kataloonia kultuuriga(lisaks nänn ka Barca poes), linn on ju väga ilus ja Barcelona ei ole ju ainult klubi mes que un club, eriti kataloonlaste jaoks. Suurepärane arhitektuur, teatrid ja söögikohad...Igatahes saab tunduvalt odavamalt kui vaja.

              Soovitaks sellist head saiti:
              http://www.bookings.es/
              Seal kui natuke uurida siis saab näiteks järjestada hotelle Barcas lisaks hinnale ka kauguse või läheduse järgi Nou Campile.

              P.s.
              Pull on see, et siis kui raha ei ole siis mõtled küll et läheks esimesel võimalusel aga kui sul see papp arvel on siis mõtled, et äkki ostaks ikka läpaka vms Tegelikult mul läpakas on nii et vabandused otsas vist.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Barca\'

                Arvatavasti lähen umbes 5ks päevaks Barcelonasse Oktoobris.

                Piletid seal jah kuramuse kallid, arvasin, et odavamad. Aga liigas olekski äge vaadata, kuidas loputatakse vastaseid. CLi mängu tahaks ka vaadata :P

                Eks ma ootan mängude kava ära, siis otsutstan.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Barca\'

                  Algselt postitas MaRtin_12


                  Arvatavasti lähen umbes 5ks päevaks Barcelonasse Oktoobris.

                  Piletid seal jah kuramuse kallid, arvasin, et odavamad. Aga liigas olekski äge vaadata, kuidas loputatakse vastaseid. CLi mängu tahaks ka vaadata :P

                  Eks ma ootan mängude kava ära, siis otsutstan.
                  Liiga kava on täiesit olemas. http://www.lfp.es/

                  Ma ise mõtlesin nii, et läeks mai kuus umbes nädalaks ja ööbiks mõnes odavamas kohas (nagu Aviscol ütles, mingi 7-10 eurises hostelis äkki) ja siis Betisi mängule näiteks. Liiga mänguga oleks igati rahul ka tõesti, peaasi, et põhikoosseis mängus oleks. Nõrga vastase vastu on lahe vaadata loputamist. Loodaks aint, et mitte mingi 0-0 või igav mäng ei satuks (Barca puhul väga harv juhus )

                  Käiks ühel treening sessioonil ka ära või mis nad seal korraldavad ja ülejäänud aja tuiaks linna peal ja lebotaks rannas. Selline lihtne plaan on praeguseks tekkinud Aega on veel maini kõvasti ja eks siis tuleks lähemalt uurida. Aga alla 10 000 kr vist hakkama ei saaks.

                  --edit-- Thomsoni antud sait on küll hea. Aga hinnad on suht hullud (ka kõige odavamad mis vaatasin; no teab mis hull see paarsada euri on, aga arvestades seda, et ise tööl ei käi ja värki ), eriti kui mõelda sellele, et Aviscol mainis, et saab ka hostelis oldud miinimum 7 euriga öö.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Barca\'

                    Ma olen 2x mängul Nou Campil käinud..pean teid hoiatama..
                    ma ise pettusin, sest publik jättis suht mageda mulje...kuigi oli ca 75 000 inimest.
                    Eesti koondise mängudega võrrelda ei andnud. Siiski on suur elamus näha mängu nii suurelt staadionilt ning pärast sellise rahvahulgaga tänavaid vallutama minna. Ei kahetse.
                    Soovitan arvestada sellega ka, et kui osta pilet kõige kõrgemale, siis sealt alla tulla ei saa - staadion nii rajatud, et ainult oma kohta saab minna. 10m saime võibolla madalamale minna
                    Keegi, kes on ka mänge näinud....kas teil on samad mälestused, või ainult mina pidin pettuma?

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Barca\'

                      Eks see sõltub mängust, nende jaoks on see iganädalane meelelahutus, nii et Eesti-Vene või üleüldse koondisemängu kaasaelamist on palju loota, umbes nii, et vaatame mängu ära paari õllega ja homme varakult tööle...eks el clasico ja CL tähtsamad mängud on parem elamus. Jutt muidugi teoreetiline sest ise pole veel kohal käinud.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Barca\'

                        Algselt postitas avscol


                        Ma olen 2x mängul Nou Campil käinud..pean teid hoiatama..
                        ma ise pettusin, sest publik jättis suht mageda mulje...kuigi oli ca 75 000 inimest.
                        Eesti koondise mängudega võrrelda ei andnud. Siiski on suur elamus näha mängu nii suurelt staadionilt ning pärast sellise rahvahulgaga tänavaid vallutama minna. Ei kahetse.
                        Soovitan arvestada sellega ka, et kui osta pilet kõige kõrgemale, siis sealt alla tulla ei saa - staadion nii rajatud, et ainult oma kohta saab minna. 10m saime võibolla madalamale minna
                        Keegi, kes on ka mänge näinud....kas teil on samad mälestused, või ainult mina pidin pettuma?
                        ma arvan et soltub kuhu sa satud. ma naiteks olin kohas kus mu korval istus hoopis inglise perekond, kes olid hoopis Liverpooli fannid, aga Camp Noul olid nad koik ilusti Barca varvides aga loomulikult kui oled seal nn. public place, see koige odavam, siis seal on muud rahvast, rohkem turistide sektor on see. aga kui oleks olnud ultratele ja tosisematele fannidele lahemal, oleks ka teine tunne olnud.

                        aga see oobimine..20 euri on kesklinnas La Ramblal igas nn. Youth hostelis oo ja taitsa ok. arvesta sellega, et transport maksab ka midagi kui seal aarelinnas oobid.
                        Catalunya is not Spain!

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Barca\'

                          Aga ülevalt siis pole head vaadata?

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Barca\'

                            Algselt postitas MaRtin_12


                            Aga ülevalt siis pole head vaadata?
                            seal uleval peab olema sul pikksilm, muidu on raske. selleparast ka vastavad piletihinnad
                            Catalunya is not Spain!

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Barca\'

                              Ütleme nii, et kui sinna juba minna, siis piletiraha pealt mitte kokkuhoida.
                              Ma ei liialda kui väidan, et ülevalt vaadates tundusid mängijad 2cm suurused kui mitte väiksemad
                              Rohkem sinna üles ei kipu igatähes.

                              Ja metroo ja rongipilet on 1,1 euri nii et ei loe kus sa ööbid Barcelonas.
                              Aga kui La Ramblal (südalinnas) saab 7-10 euri eest hostelis ööbida, siis pole ka pointi linna äärde ronida.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Barca\'

                                Algselt postitas avscol


                                Ütleme nii, et kui sinna juba minna, siis piletiraha pealt mitte kokkuhoida.
                                Ma ei liialda kui väidan, et ülevalt vaadates tundusid mängijad 2cm suurused kui mitte väiksemad
                                Rohkem sinna üles ei kipu igatähes.
                                Minu meelest ka kui minemiseks läheb siis piletiraha on see viimane asi mille pealt kokku hoida, ööbi või pargipingil, kes teab millal järgmine kord saad jälle koha peal käia ja võib-olla isegi kas üldse.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X