320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    No Palacio on küll väga andekas, aga ega vist pleks vaja jah. Eto`o, Guddy, Messi, Ronny on ründeliinis. Aga Fernando Gagot seostatakse ka Barcaga ja seda meest oleks küll vaja. Selline kaitsev poolkaitsja, kuidas samas playmaker kah. Nagu kunagi Redondo oli. Kõige parem variant oleks muidugi minuarust Marcherano...aga jah...

    Kommentaar


      tana mangis Brasiilia koondis Eestile paris lahedal, Stockholmi kandis, vastaseks Ecuador ja 2 Barca sargis fanni, selja peal number 10 ja Ronaldinho nimi ilutsemas, olid ka paris innukad jooksma murule nende uritused loppesid siis nagu arvata turvameeste kaevangus. uks fann oli veel, aga see oli Brasiilia koondise kollases sargis
      Catalunya is not Spain!

      Kommentaar


        Kellegil on sky sports?
        On seda võimalik eestis vaadata?

        Kommentaar


          skyport v mitte, aga seda mängu ei näe te tõenäoliselt mitte kuskil.

          Kommentaar


            mis mängust jutt? Kui tänasest mängust, siis jah oli eelmistel päevadel liikvel jutt et suht kindlasti kuskilt ei näe, siis viimase info kohaselt peaks striimidelt kindlasti nägema.

            Kommentaar


              Sevilla mänge ei näidata, sest nad ei teinud see hooaeg TV-ga lepingut või midagi. Mingi selline kamm pidi olema.

              Kommentaar


                Algselt postitas dannar Vaata postitust
                skyport v mitte, aga seda mängu ei näe te tõenäoliselt mitte kuskil.
                ei aga üldiselt kas seda saaks eestis vaadata sati kaudu? mul oleks see võimalik saada.Aga ma ei tea kas see Eestis töötab?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Barcameez Vaata postitust
                  ei aga üldiselt kas seda saaks eestis vaadata sati kaudu? mul oleks see võimalik saada.Aga ma ei tea kas see Eestis töötab?
                  mingites pubides olen küll näinud

                  Kommentaar


                    Piraatvärk kõik, nii palju kui mina tean. Inglismaal on pubide jaoks eraldi paketid-hinnad, ekraani nurgas veel õlleklaasi kujutis. Peaks olema nii, et Sky võimaldatakse vaid UK-s ja sealsetele kodanikele. Mis süsteem Itaalia analoogiga on, ei oska öelda.
                    Supplies!

                    Kommentaar


                      Live score kuulutab siis esimese poolaja 2 : 1
                      Mõlevad Barca väravad Ronaldhinolt. Kas kusagil netis pilti ei saa vaadata?

                      Kommentaar


                        Ei näe. Sest Sevillal ple migni TV kanaliga lepingut ja ükski kanal ei näita seda mängu põhimõtteliselt.
                        Aga nagu arvata oli. Ronaldinho on taas vormis ja kui meeskond teda tõsiselt vajab, siis võtab enda peale. Penalt kindlalt sisse ja karka kah vasakusse ristasse.

                        Kommentaar


                          praegu Barca - Sevilla ja Eurosport väidab et palli valdamine 97%-3% Barca kasuks 82 min mängitud

                          Kommentaar


                            Lõpuks siis võeti kindel 3;1 võit. Messi tutsas ka lõpu poole ühe sisse. Tabelis Valencia ja Atletico 3 punniga maas.
                            Huvitav on see, et 6-st sellel hooajal peetut mängus on Barca viies mängus löönud 3 väravat, ainult Valencia vastu löödi üks värav (krt, väga lohisev lause).

                            Kommentaar


                              Pidavat olema väga hea esitus Barca poolt. Kõik see eelmise hooaja määdžik pidavat enam vähem tagasi olema. Niiet õigeks ajaks vormi aetud ennast. Nagu arvata oli, võttis ka Ronnie jalad alla tähtsateks mängudeks. Penalt oli ülikindel ja karka oli ka väga mõnusalt rahulikult nurka keerutatud. Messi koll oli megahea individuualne läbijooks 4-st kaitsest. Niiet igati kõva :P

                              Kommentaar


                                Kas keegi oskab öelda, mis kanal kolmapäeval Chelsea-Barca mängu näitab? Ise vaatasin, et soome, tv3+ ja viasat spordid ei taha näidata
                                Gent del Barça

                                Kommentaar

                                Working...
                                X