320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Karla, mida vit*u sa RM'i avatariga üldse teed? :/
    Joga Bonito!!!

    Kommentaar


      Kerge särgist sikutamine siiski oli. Algul tundus küll, et Gudjohnsenil peaks ikka väga häbi olema. Kusjuures Ronnie juures on näha, et ta mängib praegu ülimalt ebaefektiivselt. Selle asemel, et lihtsalt 3 meetrit taga pool olevale vennale pall lükata, peab ta enne tegema mingi krdi haigejänesehüppe ning kahe krdi kannaga seda palli lööma.

      Kommentaar


        Algselt postitas daywalker Vaata postitust
        Karla, mida vit*u sa RM'i avatariga üldse teed? :/
        Nüüd ma olen reali fänn, sest real võitis Barcat.



        Kuidas Gudjohsen ei suuda 5-lt meetrilt sisse lüüa???
        Tase.

        Kommentaar


          Algselt postitas Karla Vaata postitust
          Nüüd ma olen reali fänn, sest real võitis Barcat.



          Kuidas Gudjohsen ei suuda 5-lt meetrilt sisse lüüa???
          Tase.
          Karla, kevadel siis jalle?
          Catalunya is not Spain!

          Kommentaar


            Kindel 3:0 võit. Suht normaalne mäng oli. Sööt liikus meestel hästi. Ainult see oli jama, et esimsesel poolajal ei saadud kuidagi Huelva karistusalla sisse. Barca tsenderdused lõid ka Huelva vennad kohe minema. Teine poolaeg oli juba veits parem. Esimesel pooajal nähtamatu olnud Ronaldinho oli päris aktiivne. Vähemalt oli teda telepildis näha.
            Muidu mõlemad väravad löödi peaga. Ronaldinhole andis hea tsenderduse vasakult Sylvinho ning paar minutit hiljem andis teiselt poolt Belletti täpse tsenderuse Xavile, kes lõi kindlalt sisse. Viimased viis minutit üritas Huelva väravat saada, kuid kahjuks see neil ei õnnestunud. Viimasel lisaminutil oli veel Giulyl hea võimalus, kuid ta lõi väravavahile pihta.

            Teisipäeval võiks DSaviola olla algkoosseisus. Jättis 30 minuti jooksul parema mulje kui Gudjohnsen. Pole nii kohmakas ka kui Guddi.

            Kommentaar


              Mitte midagi säravat aga siiski kindel võit, vast liigub asi paremuse poole.

              Kommentaar


                Selge

                Algselt postitas snoob Vaata postitust
                Nää Rootsi kunn on juba kaks väravat põrutanud
                Algselt postitas daywalker Vaata postitust
                räägi lähemalt kes ja kus?
                Algselt postitas Thomson Vaata postitust
                Selles mõttes, et islandlased kindlasti ei solvu selle peale. Aga ikkagi tahaks vabandada jäise rahva ees ja kinnitada, et mõned meist eristavad teid rootslastest, kui rahvust ja riiki, kes muuhulgas tunnistas esimesena taasiseseisvunud EV-i.

                Arvasin, et ta Rootslane on. Siin foorumist ammutan suurema osa jalgpalli teadmistest. Edasipidi parandan end, käin ja loen vaikselt ja püüan suud mitte pruukida, kui ise asjadest ei jaga. Ärge siis pikka viha pidage, jagage oma teadmisi kannatlikult, arvestades asjaarmastajatega. Piiiiis

                Kommentaar


                  vaike kokkuvote
                  Catalunya is not Spain!

                  Kommentaar


                    Küsimus laiale ringile

                    Seoses Barcas valitseva hetkeseisuga (Eto on audis, ning Ronnie&Co underachieving) tekkis mul huvitav küsimus laiale ringile ning peamiselt ajaloohuvilistele: Millal oli viimati Barcelona ründetäheks nr.1 hispaanlane? Ise ma vastust ei tea, ega ausalt öeldes eriti ei viitsinud hakata ka kusagilt otsima. Kahju, et Barca Youth Academy pole õnnestunud mõnda välja kasvatada. Ei saa ka väita, et hispaanlastest ründemängijad pole vastaval tasemel (Fernando Torres, David Villa jne).
                    Mes que un club!

                    Kommentaar


                      Vististi ikka mõni oma kasvandik on ka platsile saanud aga kui ei eksi siis Luis Enrique oli seal klubis kui ründaja , vähemalt alguses .Rohkem ei tule meelde.Vahepeal taheti hirmsasti ka Luquet saada siis kui ta Mallorca ja Depori eest mängis aga vot rohkem hispaanlastest ründajad seoses Barcaga palju ei meenu.
                      Felix: Oh, bollocks!
                      Elmo: Dog's bollocks?
                      Felix: No, just plain fucking bollocks!
                      Elmo: No dog involved?

                      Kommentaar


                        pakun, et Salinas, 90.ndate alguses siis
                        Catalunya is not Spain!

                        Kommentaar


                          Aga kuidas sa saad siin välja kasvatada, kui tulevad Inglismaalt pärit onud ja võtavad neilt kratist kinni ja tirivad oma saarele?

                          Bojan tuleb varsti !

                          Kommentaar


                            väravad siis

                            Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga
                            AILTON

                            Kommentaar


                              Algselt postitas sayonara Vaata postitust
                              Seoses Barcas valitseva hetkeseisuga (Eto on audis, ning Ronnie&Co underachieving) tekkis mul huvitav küsimus laiale ringile ning peamiselt ajaloohuvilistele: Millal oli viimati Barcelona ründetäheks nr.1 hispaanlane? Ise ma vastust ei tea, ega ausalt öeldes eriti ei viitsinud hakata ka kusagilt otsima. Kahju, et Barca Youth Academy pole õnnestunud mõnda välja kasvatada. Ei saa ka väita, et hispaanlastest ründemängijad pole vastaval tasemel (Fernando Torres, David Villa jne).
                              Barca noorteakadeemia on maailma üks parimaid, aga ründajaid ple jah eriti tulnud. Aga varsti tulen Bojan ja see mees (poiss) on väga julm väravamasin. U23 (ise 16 aastane) eest lasi Inglismaa vastu 2 kolli ja kui mälu ei peta, siis 10 mänguga on 14 korda väravavõrku sahistanud.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Barca-Freddy Vaata postitust
                                Barca noorteakadeemia on maailma üks parimaid, aga ründajaid ple jah eriti tulnud. Aga varsti tulen Bojan ja see mees (poiss) on väga julm väravamasin. U23 (ise 16 aastane) eest lasi Inglismaa vastu 2 kolli ja kui mälu ei peta, siis 10 mänguga on 14 korda väravavõrku sahistanud.

                                Ma siin nii valju häälega ei kiidaks alla 18 aastaseid, muidu võib varsti neid näiteks Arsenali eest mängimas näha

                                Kommentaar

                                Working...
                                X