320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas 17 Vaata postitust
    Kõik on Karl-Martini süü!
    Ei tea, kes see vend on?
    Ja tahaks seda ka öelda, et igavane pikk ja lohisev nimi on tal kah.
    Õudne.

    Kommentaar


      tegelt pole hullu. oli ju see koduliigas meil alles esimene kaotus sel hooajal. graafik on meil siiski tihe, juba kolmapaeval on Copa del Rey ja laupaeval koduliiga ning juba edasi ulejargmisel teisipaeval kodus Chelsea. onneks need 2 viimast mangu on kodus, ehk seal saab hoo sisse. ja muidugi vastased on nuud 2 mangu jarjest ka vahe norgemast puust. siiani oli ju kova seeria septembri lopust- Valencia, Athletic, Sevilla, Chelsea, Real Madrid. loodetavasti Rijkaard saab jalle mehed kaima
      Catalunya is not Spain!

      Kommentaar


        Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
        martpoiss, koosseisu motlesid ise valja?
        Reali kodukas pakkus sellist koosseisu tänaseks mänguks....

        Kommentaar


          üldiselt minu kui neutraalse vaataja jaoks jättis ronnie väga kahvatu mulje...(muidugi arvestades tema üldist taset)....... tundub kuidagi et seehooaeg tahab ta alati võtta enne söötmist vähemalt ühe puute, aga kui vastased teda personaalselt või enamus korrad koguni kahe mängijaga kattavad on see suht mõtetu üritus.....´muidugi gudjohnsenist ma ei räägi, sest nii halba esitust ühelt tipuründajalt pole ma pikka aega näinud..... Eto puudumine muidugi annab kõva põntsu aga minule siiski tundub, et barca edu sõltub väga palju ronnie mängust nagu oli ka eelmine hooaeg näha, mis ongi ehk barcelona suurim miinus....... aga noh parema õnne korral oleks võinud eilne mäng ka teistpidi minna aga see selleks ja real võttis teenitud võidu
          fc pohmell

          Kommentaar


            Kardan, et Ronaldinhole märgi jätnud kihva läinud MM ja see ettevalmistus uueks hooajaks.
            Räägiti ju teamst lugusid, et trahatraha käis jne.

            Aga noh, jah jutt jutuks, lodame.
            Krdi, kahju, et eilset mängu ei näinud ega Chelsea mängu ei näinud.
            Jaanuaris peaks transferiga mindagi ette võtma, näiteks kedagi ikka vbla.

            Valencia, Athletic, Sevilla, Chelsea, Real Madrid - jube

            Kommentaar


              mu arust barca üritas liialt läbi kõigi triblada.Selle asemel et mõned mehed üle mängida ja pealelööki üritada hakati läbi trikitama!!!
              AILTON

              Kommentaar


                Uskumatu, aga Viasat Sport 2 näitab järgmine nädal Barca - Chelsea mängu.
                Lõpuks ometi on mul pidupäev kah.

                Kommentaar


                  homme mangitakse Copa del Reil Badalonaga nende 10000 inimest mahutaval Camp del Centenari staadionil. meeskond siis hetkel mangimas Segunda B-s. omal ajal alustas ka Luis Garcia seal mangimist
                  Catalunya is not Spain!

                  Kommentaar


                    asi võib muidugi ka selles olla, et mul oli matemaatika koolis tugev kolm miinus, aga no ei mõtle välja, kuidas pildil olevale staadionile kümme tuhat nägu ära mahutatakse. istuvad seal taga puude otsas või?
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vincent Vaata postitust
                      asi võib muidugi ka selles olla, et mul oli matemaatika koolis tugev kolm miinus, aga no ei mõtle välja, kuidas pildil olevale staadionile kümme tuhat nägu ära mahutatakse. istuvad seal taga puude otsas või?
                      Kuna aeda pole näha, siis võime arvata, et pandi linnaelanike koguarv.
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        arge jamage poisid pilti kahjuks paremat ei leidnud, selline pilt ilutseb Badalona enda kodulehekuljel.
                        aga vincentile vihje- puude taga on ka uks(voi ka mitu?) suurematsorti elamu naha.
                        Jasperile aga teadmiseks, et Badalona on Hispaania suuruselt 22.linn oma populatsiooni poolest ja numbriliselt valjendub see ligikaudu 215 000 elanikus
                        Catalunya is not Spain!

                        Kommentaar


                          Järsku, nagu sealt kus pildistatud on mingi osa Camp Noult laenatud vms. :O

                          Kommentaar


                            Algselt postitas vincent Vaata postitust
                            asi võib muidugi ka selles olla, et mul oli matemaatika koolis tugev kolm miinus, aga no ei mõtle välja, kuidas pildil olevale staadionile kümme tuhat nägu ära mahutatakse. istuvad seal taga puude otsas või?
                            Kas sa ei ole siis näinud kui näiteks lähis-idas ja aafrikas mänge vaadatakse, staadionile saavad vipid ja muud tähtsad tegelased saavad mängu staadioniväliste puude otsast vaadata ja siis kui värav lüüakse vms. siis puu otsas istuv vana karjub teistele, kes all pinevil ootavad ja viimased siis hõiskavad rõõmust või vannnuvad pettumusest. Tegelikult ei tasu mõelda, et tegu mingite primitiivsete isenditega oleks, minu meelest on eurospordi kommentaaride vahendusel mängu jälgimine umbes sama.

                            Kommentaar


                              vabandust, ei osanud Kirde-Hispaaniat senimaani Aafrika provintsiks pidada. mul seni mulje jäänud, et see on 'spaanlastel tänapäeval rohkem nagu lõunaranniku privileeg ikka?

                              aga kuram, jah, need lasnamäe majad jäid enne teenimatult täitsa kahe silma vahele. "ma vaatan paadist kiikriga"-meestele suisa ideaalne pesitsuspunkt ju.
                              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                              Kommentaar


                                vihjemang jatkub- sedakorda avaneb teile staadioniplaan



                                nuud moelge ise kuhu need 10000 pealtvaatajat mahuvad
                                Catalunya is not Spain!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X