320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Muarust peaks üldse kõik alla 14 aastased magama. Mõttetu on öelda Drogbale ahv. Ja kui öeldaksegi, siis ple mõtet vastu ROnaldinho kohta ahv öelda

    Igastahes, aru ma ei mõista, kuidas saab kuidagimoodigi üldse respekteerida või asutada sellist pommiauku nagu Fc Chelsea. Kas seal on migni eraldi võitluskunstide kursus vä? Kas ple õpetatud, et kaotusseisu jäädes EI PEA hakkama vastase jalaluid jahtima, vaid viigiväravat. Hämmastav, kui rõve üks klubi ja selle mängijad saavad olla. Lõppkokkuvõttes Chelsea tegi 32 viga ja Barca 16.
    Tahaks näha, mida väga suure creativitiga Lampard intervjuudes ütleb oma kolli kohta? Et ta mõtleski nii üle väravavahi tõsta ?
    Lõppkokkuvõttes ja võimalusi arvestades oli 2-2 üsnagi loogiline, aga Barca kaitse oleks võinud selle viimase olukorra mudugi üritada ära hoida ja oma seisu mitte nii keeruliseks ajada. No ma eriti veel ei karda, et edasi ei pääseta, aga see viik ajab lihtsalt marru, põhimõtte küsimus.

    -EDIT- Kuigi on väga vale ja halb soovida mängijale vigastust vms. Aga mina olen ainult selles mõttes õnnelik, et nüüd saab Saviola loodetavasti mängida, sest olgem ausad - Eidur on suht ümmargune null platsil ja ei sobi Barca süsteemi. Saviola on iga kord, kui ta viimasteks minutiteks on platsile toodud, alati tõestanud, et ta on väärt algkoosseisu kohta vähemalt seni kuni Eto`o vigastatud on. Aga edu Eidurile paranemisel ja loodame, et ikkagi midagi tõsist ple. Vaatepilt oli küll valus :S

    Kommentaar


      Algselt postitas Barca-Freddy Vaata postitust
      Muarust peaks üldse kõik alla 14 aastased magama. Mõttetu on öelda Drogbale ahv. Ja kui öeldaksegi, siis ple mõtet vastu ROnaldinho kohta ahv öelda

      Igastahes, aru ma ei mõista, kuidas saab kuidagimoodigi üldse respekteerida või asutada sellist pommiauku nagu Fc Chelsea. Kas seal on migni eraldi võitluskunstide kursus vä? Kas ple õpetatud, et kaotusseisu jäädes EI PEA hakkama vastase jalaluid jahtima, vaid viigiväravat. Hämmastav, kui rõve üks klubi ja selle mängijad saavad olla. Lõppkokkuvõttes Chelsea tegi 32 viga ja Barca 16.
      Tahaks näha, mida väga suure creativitiga Lampard intervjuudes ütleb oma kolli kohta? Et ta mõtleski nii üle väravavahi tõsta ?
      Lõppkokkuvõttes ja võimalusi arvestades oli 2-2 üsnagi loogiline, aga Barca kaitse oleks võinud selle viimase olukorra mudugi üritada ära hoida ja oma seisu mitte nii keeruliseks ajada. No ma eriti veel ei karda, et edasi ei pääseta, aga see viik ajab lihtsalt marru, põhimõtte küsimus.

      -EDIT- Kuigi on väga vale ja halb soovida mängijale vigastust vms. Aga mina olen ainult selles mõttes õnnelik, et nüüd saab Saviola loodetavasti mängida, sest olgem ausad - Eidur on suht ümmargune null platsil ja ei sobi Barca süsteemi. Saviola on iga kord, kui ta viimasteks minutiteks on platsile toodud, alati tõestanud, et ta on väärt algkoosseisu kohta vähemalt seni kuni Eto`o vigastatud on. Aga edu Eidurile paranemisel ja loodame, et ikkagi midagi tõsist ple. Vaatepilt oli küll valus :S
      Oled sa Chelseas käinud muidu,et pommiauguks kutsud Chelsead ja lõppkokkuvõttes saite te ühe mängu pähe ja teise viigistasite see on kogu lõppkokkuvõte.

      Ja kuidas saab vastasmeekonna mängijat ahviks kutsuda mõni mees siin kui enda võistkonnas samasugused "ahvid"?

      Kommentaar


        Algselt postitas Barca-Freddy Vaata postitust
        Hämmastav, kui rõve üks klubi ja selle mängijad saavad olla.
        rõvedus on subjektiivne... paljudele võis ka teie võidudaivimine rõve tunduda

        tõe huvides tuleb siiski märkida et mängu alguses mängis ka drogba sukeldumismänge.

        Kommentaar


          Algselt postitas Karla Vaata postitust
          Pohh see viik. Edasi saadakse niikuinii. Levski ja Werder pistetakse kotti nagu naksti.
          ma nüüd ei tea. sina, kui ründava jalgpalli pooldaja, võiksid ikka natuke rohkem Werderile kaasa elada. Praeguna Barca mängib nagu Real Madrid, aga kahjuks on Barcal vist kraadivõrra nõrgem kaitseliin. Ehk siis üsna koledalt ja igavalt. Ja Saksamaal peetud mängus saadi see 1:1 ka läbi ussinoku kätte.

          Kommentaar


            Gudjohnsen on audis umbes 2 nädalat. Aga Rijkaard niikuinii ei pane Saviolat mängu, vaid supermehe Giuly.

            Ja Dannar, mis ajast Werder ründav meeskond on? Levskit võideti ainult 3:0, ja seda ka pigem koba peale. Ja Werder on löönud ainult 6 väravat ja Barca 8 väravat. Ei tea jah, kumb see ründavam siis on

            Kommentaar


              Kui loll saab olla?

              Vihje: See oli sulle mõeldud Karla

              Kommentaar


                Algselt postitas IndrekL Vaata postitust
                Kui loll saab olla?

                Vihje: See oli sulle mõeldud Karla
                No ma ei tea. No tegelt ma tean jah, et Werder mängib ründavamat jalkat hetkel kui Barca. Lihtsalt tahtsin veits lolli juttu ajada.
                EGA SIIS SÕIMAMA KA EI PEA HAKKAMA.

                Kommentaar


                  chill winston
                  Слава Україні! Героям слава!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Graeme Vaata postitust
                    Oled sa Chelseas käinud muidu,et pommiauguks kutsud Chelsead
                    chelseas käinud? enne pead ikka londonit külastama, et minna chelsea,sse
                    Слава Україні! Героям слава!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Graeme Vaata postitust
                      Oled sa Chelseas käinud muidu,et pommiauguks kutsud
                      Chelsea Clinton??

                      Kommentaar


                        krt, see lampardi värav oli ikka ilus. Gudjohnsen on ka audis. õnn olla kohe barca fänn

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Karla Vaata postitust
                          No ma ei tea. No tegelt ma tean jah
                          otsusta ära juba

                          Kommentaar


                            Ma pole mingi rassist, vaid ma mõtlesin ahvi all seda, kuidas ta käitub.

                            Oli hullult vaja Mottat lükata ja seda muru koguaeg limpsida ja kätega vehkida seal nagu .. ? Hullem kui Deco.

                            Tahaks ka nüüd Saviolat näha.

                            Aga Lamprad siis tahtiski nii tõsta?

                            Kommentaar


                              Nonii, Mourinho oma ütlemisetga jälle süüdistab Barcat cheatimises.

                              Tore verk

                              Kommentaar


                                Einoh, ega ma sõnaotseses mõttes ei kutsunud CHelseat (Londonit) pommiauguks, saate aru küll.

                                Teiseks, Werder on küll väga ründavat jalgpalli mängiv meeskond ja mulle meeldivad nad igaljuhul. Aga ometigi ei saa ju soovida "oma meeskonna" välja langemist.

                                Kolmandaks, ahvi ja rassisti teema on mõttetu. Inimene ple ahv.

                                Kolmandaks, ma ei saa aru, kas Barca vihkajad panid ühe silma kinni eilse mängu jooksul v? Kõik on harjunud, et Barca hullulr mängib ründavat ja plapla mängu ja nüüd kui Chelsea tuli retsima Nou Campile, ja Barca ise kah nats mustemalt mängib, siis kohe on hull paanika. Ma nägin ise ka eile, et mõni Barca vend lihtsalt kukkus või nuttis korra ja siis kohe jalul püsti. Aga Chelsea oli nii umbes 4 korda hullem. Nina verine jah Drogbal, aga tra kus ikka nuttis ja teeskles iga puute peale enne seda. Mai saa aru, kuidas ma enne mängu just ütlesin mõnele vennale, et Drogba on kõige sümpaatsem mängija Chelseas :S

                                Anyway, mõlemad meeskonnad retsisid ja teesklesid, aga selle mänguga võttis kindla esikoha K1 maailmas Chelsea endale.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X