320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    aga kaameramees oli tasemel eile- kui mangu alguses Drogba vaikse daivi tegi, siis jargmine kaader oli just Mourinhost. see mees muidugi ei teinud teist nagugi
    Catalunya is not Spain!

    Kommentaar


      Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
      ma voib olla saan sust valesti aru, aga jargmine voor on ju Bremen-Chelsea ja Levski-Barca
      Sul on õigus jah, ma arvasin valesti, mis on iseenesest tore sest nii on meile seis soodsam. Juhul kui Chelsea Bremenile ära teeb ja Barca võidab Levskit, piisab edasipääsuks viigist viimases mängus.

      Mis puutub mängu siis tegelikult oli see inetu mõlemalt poolt, jällegi daivimine kui jalgpall paratamatu osa on ikka kontrolli alt väljunud, olgem ausad täismees ei hakka ka väga tugeva löögi järel agoonias maas ringe tegema. Verine nina, mida Drogba tõestuseks esile tõi, näitab, et platsil mängitakse kontaktsporti ja maas vedelemiseks põhjenduseks ei saa see kindlasti olla, aga noh selline on tänapäeva jalgpall, igatahes minul on küll piinlik kui ka Barca mehed näitlevad.

      Mulle tundus, et lõpu poole hakkasid Chelsea'i vennad niivõrd vigaderohkelt mängima, et Blaugrana poisid hakkasid pikali hüppama lihtsalt, et terveks jääda. Mourinho käitumine näitas aga kui väiklane on mees ja kuivõrd ta seda ikka põdes, et eelmine hooaeg omas Rijkaard teda nagu...Rijkaardi käitumine oli natuke ebameeldiv aga samas arusaadav, viimase minuti-kahega oleks väravalöömine olnud võimalik arvestades seda kui lahtine oli mäng. Ja Drogba vedelemine iga puudutuse peale, eriti esimesel poolajal oli ikka naeruväärne.

      Mis puutub kohtunikku siis mina rahule jääda kohe kindlasti ei saa, nagu väga kehva tööd mees ei teinud aga üldiselt kaartide andmise süsteem ei pidanud väga paika, tõsi lõpus hoidis ta kindlat liini, ja kui mõelda selle peale, et hea kohtunik on see, kes silma ei torka...ma ei mõtle muidugi, et rahule ei saa jääda ainult Barca fännina vaid üleüldse. Gudjohnsen peaks paari päevaga korras olema aga Rijkaard võiks oma kiiksust üle saada ja Saviola algkoosseisus platsile saata, tegemist on ju igati parema tipuründajaga kui guddy, minge vaadake youtube'is Saviola kolle Barca eest, värskendage mälu.

      Ja kes seletab mulle selle Ashley kahe kollase teema ikkagi ära nüüd?

      Kommentaar


        Ja dannar, ma olen suht kindel, et ma olen postitusi üle 9 teinud, kuhu on mu feim kadunud?

        Kommentaar


          Algselt postitas Tomson Vaata postitust
          Ja dannar, ma olen suht kindel, et ma olen postitusi üle 9 teinud, kuhu on mu feim kadunud?
          mina pole sinu poste maha lasknud...

          Kommentaar


            Algselt postitas dannar Vaata postitust
            mina pole sinu poste maha lasknud...
            ei aga mis võiks olla põhjuseks, et ligi 300 postituseks saab mingil hetkel 0, gde respekt jou

            Kommentaar


              Algselt postitas Tomson Vaata postitust
              ei aga mis võiks olla põhjuseks, et ligi 300 postituseks saab mingil hetkel 0, gde respekt jou
              kas su nimi mitte enne Thomson ei olnd? kuda sellest siis Tomson sai?

              Kommentaar


                Algselt postitas dannar Vaata postitust
                kas su nimi mitte enne Thomson ei olnd? kuda sellest siis Tomson sai?
                Jumala õige jutt, ma olen liigutatud sinu tähelepanelikusest.

                Kommentaar


                  Algselt postitas dannar Vaata postitust
                  kas su nimi mitte enne Thomson ei olnd? kuda sellest siis Tomson sai?
                  paistab nii, et siin see asi ongi. ja Thomsonil on ju 273 posti ikka kirjas
                  Catalunya is not Spain!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                    paistab nii, et siin see asi ongi. ja Thomsonil on ju 273 posti ikka kirjas
                    Asi juhtus vist nii, et ma logisin sisse vana parooliga aga kasutajanimesse kirjutasin lihtsalt tomson, kas registreeruma üldse ei pea? Vaatasin ETV spordiuudistes näitas lõiku kus Rijkaard rebis sellist kildu, et ta jooksis platsile peale mängu lõppu, et tänada kohtunikku tema panuse eest mängule, see on umbes nagu võidupüha soovimine on kujundlik kõneviis...

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Karla Vaata postitust
                      Gudjohnsen on audis umbes 2 nädalat. Aga Rijkaard niikuinii ei pane Saviolat mängu, vaid supermehe Giuly.
                      Gudjohseni vigastus polnud midagi tõsist. Depori vastu peaks ta jälle rivis olema.

                      Kommentaar


                        Algkoosseisus ikka

                        Kommentaar


                          Algselt postitas dannar Vaata postitust
                          Chelsea Clinton??
                          bill clintoni tütar?
                          Слава Україні! Героям слава!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                            bill clintoni tütar?
                            oui oui. tema neh

                            Kommentaar


                              Et siis Barcal kaks meest audis peale Chelsea mängu, nüüd veel lisandunud uudis, et Xavi ei saa Depori vastu mängida, õnneks on Iniesta varnast võtta ja ongi hea, et mees saab tõenäoliselt algkooseisus vahelduseks platsile.

                              Kommentaar


                                ilma oleme homme hoopis oma kaptenist, Puyolist, kelle isa suri just asja. sudamlik kaastunne, El Capità !
                                Catalunya is not Spain!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X