320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma ka pm ei karda. Natuke ikka, et äkki ikka ei võida, siis on väga peppus värk. Aga pm, kui Barca ei võida Werderit, siis on kõik aus värk ja lihtsalt ju ei olda väärt edasipääsu. Aga väljakukkumine oleks siiski minuarust päris suur pauk. Ei ütle, et selle hooaja eesmärk on kindlalt teine CL järjest võtta - alati peaks esmaeemärk olema muarust ikka liiga tiitel. Copa Del Reyd ple ka kaua võitnud, aga see karikas ei kõiguta ka väga vist kedagi. Ühesõnaga loodan ja usun edasipäsu CLis, kui ei tule, olen ülimalt pettunud, aga mis teha. Werderit üldiselt nagu ei karda jeh

    Kommentaar


      No Deporiga 1:1 viik. Enam-vähem võib rahule tulemusega jääda. Deporil olid isegi ohtlikumad võimalused, kuid õnneks oli neil sihik paigast ära.
      No üldiselt oli Barca poolt kesine mäng, eriti esimese poolaja esimesed 35 minutit.
      Peale Ronaldinho penalti realiseerimist nagu midagi hakkas toimuma.
      Teine poolaeg oli kraadivõrra parem. Hakkasid isegi mingid võimalused tekkima, aga õnnetuseks sai mõni Depori kaitsja jala tavaliselt vahele. Kõige rohkem ajas see närvi, et Iniesta mängib väga heale löögipositsioonile, kuid vend mängib ikka edasi ja edasi ja lõpuks kaotab palli. No Deporile antud penaltist pole üldsegi mõtet rääkida. No ega midagi imestada ka pole, kui kohtunikuks on selline persepea nagu Medina Cantalejo, aga noh, vahet pole.

      Kommentaar


        muide ma juba teadsin kohe, et kui Medina Cantalejo on kohtunikuks, siis ega siit midagi head meile tulemas pole
        Catalunya is not Spain!

        Kommentaar


          Muide mulle jäi silma, et Barca kaitseliin ei suutnud võita Arizmendi ja Riki vastu pea ühtegi peapalli. Kogu meeskond oli lisaks veel väga närviline ning Thuram oli paaril korral punasele kaardile väga lähedal. Deco tõmbles ja tõukles pea kõigiga jne jne.
          Kas kahe aastase võidukäigu järel hakkab pohmell tulema?

          Kommentaar


            Einoh, eks natuke närvilisus on, et CLis ei saa edasi, aga loodan, et CLis saadakse ikka edasi alagrupist, siis läheb asi rahulikumaks.

            Aga minu arust on kõige tähtsam liigavõit. CLi nii kui nii ei võida 2 korda järjest, aga loota võib. UEFA cupi võit oleks samuti tore.

            Kommentaar



              heheheh. Selle uudise järgi oli Barcelona terve teise poolaja suruvamaks ja paremaks pooleks. No vabandust, kas oma väljakupoolel palli veeretamine on surumine??

              Kommentaar


                Tõepoolest, Barca seda mängu küll ei domineerinud, pigem Deppor. Üldkokkuvõttes 1-1 oli suht aus tulemus. Barca tunneb kindlasti Eto`ost sitax puudust, eile muidugi puudusid mõned põhitegijad veel, aga ikkagi. Ronaldinho peaks ka kunagi nüüd üles ärkama. Kuigi tegelikult viimastes mägnudes on ta ennast tõsisemalt liigutama hakanud, üritab isegi kaitset mängida ja värki, aga seda magicut jääb vajakka ikka ründes kõvasti. ÜLdiselt olen ma juba suht mures Barca vormi pärast, aga paanikaks ple põhjust veel.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Barca-Freddy Vaata postitust
                  Tõepoolest, Barca seda mängu küll ei domineerinud, pigem Deppor. Üldkokkuvõttes 1-1 oli suht aus tulemus. Barca tunneb kindlasti Eto`ost sitax puudust, eile muidugi puudusid mõned põhitegijad veel, aga ikkagi. Ronaldinho peaks ka kunagi nüüd üles ärkama. Kuigi tegelikult viimastes mägnudes on ta ennast tõsisemalt liigutama hakanud, üritab isegi kaitset mängida ja värki, aga seda magicut jääb vajakka ikka ründes kõvasti. ÜLdiselt olen ma juba suht mures Barca vormi pärast, aga paanikaks ple põhjust veel.
                  Selle Ronnie kaitses mängimise koha pealt vaatasin ma Chelea TV'd ning seal mehed arutasin Drogba löödud viigiväravat Nou Camp'il, nimelt seda, et Essien sai väga pikalt palli hoida ja üle tuua ja et Ronaldinho ei teinud sellel hetkel mingit kaitsetööd, mis iseenesest lubaski Essienil, va vigurvändal, palli karistusalasse toimetada. Seda väravale eelnenud olukorda ei mäleta aga üldiselt on jah nii, et kui ronniel ei lähe siis ega temast tolku eriti ei ole, sest oma suure töörügamisega kaitses ta muud vormipuudust tase ei tee a'la kas kõik või väga vähe.

                  Kommentaar


                    Ma mäletan seda viigiväravale eelnenud momenti väga hästi. Giuly oli paremal äärel, pidi lihtsalt hoidma nats palli või lihtsa söödu vabale mängijale andma, aga sittus mingi nõrga poolsöödu täpselt vastasele ja ma hakkasin teleka ees sõimama, et mida tutti sa teed jobu Ja kohe tuli koll otsa ROnny oleks ka muidugi pidanud tagasi töötama, aga samas Gio või mõni poolik ka ei takistanud sittagi, ainult sörkisid Essienil ees pm

                    Kommentaar


                      Giuly on üldse väga kesiselt mänginud. Üritab alati ise ära teha, isegi kui kaaslane on paremal positsioonil. Lisaks ei suuda ka kindlaid väravavõimalusi ära realiseerida. Üldse ei imesta, et Domenech teda koondises ei vajanud

                      Kommentaar


                        No eelmise hooaja lõpp oli tal ju korralik, ega Domenech teda selle hooaja vormi järgi saanud valida.

                        Kommentaar


                          No minu arvates polnud Giuly kunagi Malouda jms vendade tasemel

                          Kommentaar


                            Algselt postitas dannar Vaata postitust
                            No minu arvates polnud Giuly kunagi Malouda jms vendade tasemel
                            Noh, Prantsusmaa mängis ennast finaali nii et Giuly meeskonda mitte võtmist väga kritiseerida ei saa aga üldiselt minu meelest oli mees igati ära teeninud koha kondises, seda eelkõige avalikuse silmis, treeneril siiski jätkus enesekindlust oma arvamusele truuks jääda. See et tipuründajana Giuly Prantsusmaa koondisesse ei saa on väga ebatõenäoline, kes talle konkurentsi pakub, Ah? Henry who? ma ei saa edasi kirjutada vilja savisaar tantsib praegu veikoga...

                            Kommentaar


                              Seda ka, et Sevilla on nüüd La liga esimene ja Barca teine. Aga õnneks on kõik kontrolli all.

                              Kommentaar


                                Ronaldinho valiti taas FifPro Aasta mängijaks, Messi aasta noormängijaks ja Eto`o sai sellise auhinna, mis tunnustab inimest, kes kõige rohkem positiivset oma käitumise või sportimisega andis jalgpallile ja spordile.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X